***LMA spiridusi de ian -feb 2006 (347)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Alexandre LA MULTI ANI!!!!
Sa cresti mare, frumos si sanatos!


Silvi, nu prea am chef pentru ca astia se lungesc cat o zi de post, cu siguranta voi ajunge acasa undeva in jurul orei 12 iar maine o sa fiu cheauna toata ziua; in plus fiind restaurant de fitze cred ca trebuie sa-mi iau un covrig la mine ca parca vad ca o sa-mi dea iar nu stiu ce friptura cu sosuri dulci sau fructe de mare sau mai stiu eu ce.
V-am zis ca in Grecia am facut foamea din aceasta cauza
Si mi-au venit si "musafirii" si ma doare burta
Maraki, eu am vazut pozele si mi-au placut foarte mult; super idee a a avut edu.
Cosmi, alergari...no way; eu gafai daca urc scarile (tutunul sa traisca)
Giova, da de ce zici ca ai facut o prostie ca ai facut invitatiile pe site?
Eu am acceptat invitatia, desi sincera sa fiu la inceput am fost un pic circumspecta; mi-era sa nu fie cine stie ce dracie; dar ti-am vazut poza si m-am linistit.
Miha, of....pneumonie; imi pare tare rau.
Sanatate multa va doresc si insanatosire grabnica.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Iuliana te petreci diseara si la restaurant cu fitze inca. baga covrigul in geanta si-l papi in baie....si eu sunt la fel ca tine.
CM si mie mi-a venit de ziua mea cu durerile de burta de rigoare. macar sunt curata pt. paris....de abia astept...chiar ii ziceam in dim. asta lui Clau ca mi-e dor a dorm efectiv cu el, sa ma tina in brate si sa dormim...amandoi...nu fiecare cu cate o anexa. of...oare cand se va termina perioada asta naspa?
Cosmi eu decat sa alerg mai bine fac abdomene. nu credeam ca zic asta, dar tare usoare mi se par acum....uram alergatul pe banda, dar n-aveam incotro, era bun pt. inceput, ca si ex. cardio.
acum bag box pe consola si am o febra musculara de nu-i adevarat...in partea de sus. trebuie sa mobilizez si partea de jos...

gata...plec la treaba.macar sa-mi fac cafeaua...ca m-am luat cu netul si am uitat de mine.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

eu alerg pt ca ii place si Biancai si asa impusc 2 iepuri...eu mai slaba si Bianca se intreine....

Iuliana ...la cat fumez eumaxim 5 tigari si astea in zilele rele....nu obosesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Cosmi....pai nu ne putem compara in ceea ce priveste nr. de tigari....
Cred si eu ca nu obosesti
Giova, deci o sa va rafsatati la Paris; bravo voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

La multi ani Alexandre sa cresti mare si sanatos!!!Ana sa va bucurati de flacaul vostru si de frumoasa Anastasia la fel, pupici de la noi !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Fetelor aurita va fie gura ar NU am inca rezultatele invata asa pe NV ca au scris astia ca le dau cel tarziu cu 2 saptamani inainte si mie nu mi-ar ajunge timpul asta asa ca mai bine invat degeaba...daca o sa pic asta e .
Maraki nu am retinut cati invitati ai avut dar ca idee eu calculez 2 cartofi mici sau unul mare pe persoana la garnituri
Miha vai ce veste prosta ne dai tu, imi amintesc de cand a avut piticul meu pneumonie ce necajita eram. Noroc ca ei se refac repede si e mai mare stress-ul nostru, pupici multi sa va faceti bine si sa scapati de spital.
Giova ude ne-ai invitatat draga ca eu nici nu am observat pe mail Dulce e Edy cu rontaitul lui
Iuliana nu poti sa iti comanzi tu ce vrei ca sigur trebuie sa gateasca si ei ceva zburatoare pe la restaurantul ala. Eu nu am retinut tu pana la urma ti-ai schimbat job-ul sau ai ramas acolo ca povesteai de interviuri la un moment dat
Cu Lili mai vb careva, cum e tanara mamica ? Dra cu Irina ca nu mai scris de o vesncie mai stiti ceva de ea?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

Silvisunt sigura ca vei lua examenul asa ca da inainte cu invatatulsi pe mine ma bate gandul sa ma apuc de invatat pt licenta....saptamana viitoare musai sa mi pregatesc materialele


fug sa platesc mobilele...sa mi vina rau cand am vazut facturadar de fapt uitasem ca am internet mobil(stik)


mamicile cu bebei mici intrati si povestiti ne ce faceti

cu Bumbii ce o fi???BUmitaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Zice Silviu ca e putin mai bine piticul, a inceput sa se joace, e mai vesel, sper ca e semn bun si functioneaza tratamentul.
Si eu mai bine fac abdomene, bicicleta, stepper decat sa alerg. Cosmi da ce i s-a mai pus pata profului de desen, mare paguba, daca-am putea fi toti talentati la orice.
Toanca, sa fie totusi bine la restaurant, ptr. unii invitatiile astea-s prilej de mare bucurie, ca se pot face remarcati mai bine, vad ca tu nu mai vrei asta, alti colegi de-ai tai sigur ar sari-n sus de bucurie. Nu te-au invitat ei degeaba, inseamna ca esti f. apreciata.
Giova ce vb. tu acolo, romantisme la Paris, oau ce va invidiez. Sa ne spui cam cat te costa iesirea asta. Unde veti sta? eu tot planific iesiri, dar nu-mi prea ies.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Silvia sper sa va dea o data rezultatele, stiu ce nasol e sa tot astepti si cred ca te-ai saturat de atata invatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mai am crezut ca m-am dilit de dimineata.
am cautat la greu subiectul de la zmeurici...cand colo...au facut sectiune noua pt. bebeii de pana la 1 an si ne-au mutat acolo fara sa ne zica nimic. asa ca toate cautam ca nebunele subiectul...mai-mai ca ajungeam si la ZZ...cu toate ca nu e cazul.

Silvia doamne ajuta atunci.
Pe tine nu te-am invitata, caci erai deja membra...am vazut ca mi-ai acceptat cererea de prietenie....ce ciudat suna....
Miha ma bucur ca e ok Tudor, doamne ajuta. tu esti la job?
pana acum am platit asa: 280 lei bilete de avion si 207 euro cazarea pe 3 nopti la hotel.
Dupa vine greul....mancarea nu e inclusa. mai stricam o groaza pe vizite, bilete de metrou si ceva shopping, caci Marco ne-a si zis sa nu venim fara tirul negru Nitoade de la cars acasa. si prefer sa-l iau de acolo, caci aici are un pret de te crucesti. asa ca presimt ca lasam bani grei la jucarii...ne facem stocul pt. Paste.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput