FIV266

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Fetelor, FIv e o mprocedura atat de delicata
si sunt atat de multi factori implicati
nu conteaza daca esti Celine Dion sau Andreea marin sau o fata oarecare din nu stiu care colt de lume
sansele sunt aceleasi pentru toata lumea
numai Bunul Dumnezeu va putea decide cand e clipa potrivita pentru fiecare.

Moshulik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Cam asta vroiam sa zic si eu, dar Moshulik a zis-o mult mai bine - se vede intelepciunea
WE placut!

Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steff77 spune:

Mare dreptate ai, Moshulik! Oricum, daca intra pe forum, noi o incurajam, nu?. Tu cum te simti, esti cuminte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Lasa domne si ce daca nu a reusit ea. Lasa ca reusim noi. Care-i treaba? Si daca nu resueste in USA o putem trimite la Giulesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic

Cam asta vroiam sa zic si eu, dar Moshulik a zis-o mult mai bine - se vede intelepciunea
WE placut!

Pisuc Mic





Moshulik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui steff77

Mare dreptate ai, Moshulik! Oricum, daca intra pe forum, noi o incurajam, nu?. Tu cum te simti, esti cuminte?


Sigur, ca asta e rolul forumului
una pentru toate si toate pentru una

cat despre mine, de atata cumintzeala m-a apucat o plictiseala....

Moshulik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui violab

Lasa domne si ce daca nu a reusit ea. Lasa ca reusim noi. Care-i treaba? Si daca nu resueste in USA o putem trimite la Giulesti.


pai da,
daca vrea, ii dam si INDICATZII pretzioase...

Moshulik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

IO voiam sa intre Printesa Lia sa ne spuie ea de unde a facut rost de donate si de ciclu la varsta ei....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor

steff te cred ca esti suparata, si eu am facut si histero si laparo cu tutu, la laparo sincer nici nu l am vazut in sala si bine ca am prins timpul cand o facea in spital si nu am platit niciun leu, ca altfel il strangea de gat al meu, ambele le am facut degeaba, eu nu aveam nik, dar........sa fie facute si sa dorm linistita ca e totul ok si le am facut si pe astea, macar nu poate sa imi spuna nimeni ca fiv ul nu a reusit si cauza asta.
nu esti singura care a spus ca sunt aiuriti si ca habar nu au cu ce sa mananca fiv-ul, in ungaria embriologul nu isi vede de bucatica lui nu vb cu clientul, nu da tratamente, totul se vb cu medicul, se intra in contact cu embriologul in caz de fiv cu donator ca sa ti exprimi doleantele in legatura cu pedigriul celui de la care vine sperma.

tov tutunaru a spus ca el a bagat in clinica mil de euro si lui i se pare e prea ieftin,ar cere pe un fiv daca ar fi sigur ca reuseste 50000 euro.......omul asta vrea sa isi amortizeze cheltuiala ieri daca s ar putea.........

deci mergem inainte pana urma iese bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic

Dragelor
acum am citit ca Celine Dion a facut incepand din august 2009 nu mai putin de 4 FIV-uri nereusite! Credeam ca in State si mai ales la banii lor se poate o rata de succes mai mare. Se vede ca avem cam acelasi nivel al medicinei in Europa...
Oricum, e o razbatatoare ca noi toate, a zis in interviu ca va incerca pana va reusi, chiar daca face injectii zilnice si tot tacamul!
Asta asa, ca sa mai schimb un pic subiectul deprimant despre FIV in Romanica...


Pisuc Mic




Si asta la a doua strigare, ca primul copil l-a facut tot prin FIV si a reusit la al 5-lea, stiti nu?
Acum isi doreste al 2-lea copil, bravo ei, fata desteapta si ambitioasa (de talentata nu mai zic are o voceee).

Cami mamica lui Luca Alexandru 25 Februarie 2009
http://community.webshots.com/user/amzulica

Mergi la inceput