LMA Pestisori (55) - Cryna, te vrem inapoi !!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Danuta ce schestie....am intrat sa vaz ce faceti,iar acum merg sa-mi trag o sapuneala,dupa care ma intorc,

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


No neatza si bine v-am gasit la cafea,

Azi am ajuns mai devreme la job si profit de timp sa va las cateva cuvinte. "-)

E urat tare si la noi, abia astept putina primavara... Dau in depresie imediat.

Dany sa-ti traiasca nepotelul
Astept borcanele Azi dimineata nu erau ajunse. Am fost pe la posta.

VA Pupez.

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineatza! Iar ninge......
Nicoll cum au iesi biscuitii?
DAny, vorbim , pana pe 31 martie cand se termia promotia tot aungem noi. DAca nu am gasit ieri un salon ( e adevarat ca nu la nivelul GV unde au happy hours si fac reducerfe 20% din preturi mici.
Mai avem putin si intram in sarbatoare!
A trecut mai bine de un an de cand am intrat pe pestisori.
VA IUBESC SI MA BUCUR CA V_AM GASIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

Iar ninge nu am mai joc ... dar o sa vina ea primvara vreodata , nu !

Cahrlie , chir ma gandeam ca azi maine ar trebui sa ajunga borcanelele. Sper sa vina pana pe 17 .O zi usoara la job!

Baby , sigur ac ajungem pana atunci ....

Voi ce cadou va doriti de ziua voastra , ca imediat incepe zodia pestisorilor?

Pupici la toata lumea !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaa...

Eu mi-am tars freza noau ieri... adica vopsit culaorea cat mai aproape de natural din cazua firelor albe ... si tuns al ceafa, ca sa ma intorc iarasi la un bob... cand va fi suficient de lung pt. un bob... Acum e un "micro" bob

In rest... ma oftica vremea asta...
N-am dus mandra la gradi pt. ca am uitat sa pun tel. sa sune si ne-am terzit la 9 ... daca era we sigur la 8 (maaaxim) erau in picioare...

sa aveti o zi frumoasa



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Neataaaa...

Eu mi-am tars freza noau ieri... adica vopsit culaorea cat mai aproape de natural din cazua firelor albe ... si tuns al ceafa, ca sa ma intorc iarasi la un bob... cand va fi suficient de lung pt. un bob... Acum e un "micro" bob

In rest... ma oftica vremea asta...
N-am dus mandra la gradi pt. ca am uitat sa pun tel. sa sune si ne-am terzit la 9 ... daca era we sigur la 8 (maaaxim) erau in picioare...

sa aveti o zi frumoasa



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)


Sa fie de bine noua frezura.
Acum cand ma uit vreau si eu un bob mai scurt. Poate de Paste imi schimb si culoarea parului. Eu de cativa ani am fixul cu rosu Sa ma vopsesc un visiniu. De 3 ani nu m-am mai vopsit. Oricum foloseam nuantatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Sal'tare si o saptamana super!!!
Fetele dimineata cand am vazut ca ninge...decat ca nu m-am intors in pat la locIo una am ajuns sa urasc vremea asta.De azi am mers si noi la gradi...De sambata incepem si un curs de invatare a limbii engleze pt prescolari...Stiti,am prea multi bani si nu am ce face cu ei acmu.Sunt doua sedinte pe saptamana a cate 6.5 euro.Vom incerca cel putin,sa vedem ce se prinde.Orcum pt asta e nevoie sa vb cu sora-mea si sa-i cer o sponsorizare.Este la o scoala particulara de invatat limbi straine.Hmmm...m-a mancat,acum tre sa ma scarpin.
Dany,Baby ma faceti sa va invidiez.Vreau si eu la salon...dar nu am nici timp...cat despre finante...dar ma fac singura mamoasa cu drotul si vacsit acasa.Cat despre culori si eu acum vreo 6 ani eram disperata sa fiu roscata.DAr m-am rasculat ca desi luam Vella in max 3 sapt era spre maron.Si atunci am zis negru si basta.
Baby am uitat sa zic,aseara pe la 17 prestam,au iesit superMultam de reteta
Ely sa-ti fie de bine doamna draga!pai asa e,daca era week,erati de mult treji.
Charlie multam de cofee,merge si acum,doar ma apuc de invatat
Dany ce cadou as vrea?Pe bune ca un alt loc de munca.

Acum pe toata lumea si ne vedem mai tarziu!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaa.... ce liniste e pe aici.... Cafea? Ceai?

Si eu am piticii mei legat de culori si tunsori... si cand mi se pune pata, poa' sa zica toata lumea ca nu-mi recomanda... pana nu pun in aplicare, nu ma conving... Cu roscatul am o problema... stiu ca nu-mi sta bine, dar cand ma apuca De la ultima prostie de genul asta, a vb. mama cu coafeza si i-a interzis sa ma mai vopseasca cu rosu, chiar si o suvita, chiar daca o implor ... dupa maxim o sapt. incep sa ma plang la mama ca nu-mi place, ca nu-mi sta bine, ca nu mai vreau...

Altfel, privelistea de pe strazi e ingrozitoare, ma deprima... abia astept primavara... si sa plouaaaaaaa multe zile... sa se curete strazile de jeg... altfel nu avem nici o sansa, decat de la Doamne-Doamne

sa aveti o zi frumoasa



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!


Ce de noutati pe aici , care mai de care cu parul cu vopsitul .. pai stati asa ca si eu ma vopsesc acasa , de fapt bag un nuantator si mai merg la coafoar cand e mocca ....

Nicoll, pai cadoul asta eu il vreau din prima dar na, nu depinde de cei apropiati ....

Carlie nu a a juns pachetul ?

Va pipicesc si o zi buna!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

neata fetele cochetele

hmmmm tunsori, vopsele ... si eu ar trebui , m-am tuns acuma o luna da asa rau se aseaza parul .... nu imi mai place deloc , nu prea mai am ce schimba, am tot taiat , am tot taiat si deja e scurt pentru o remodelare

ely te vedem si noi ??? pui pozici ???

la noi nu ninge, nu ploua .... e frig si putin soare


ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput