*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (371)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ce faceti, fetele? N-a dat Laly niciun semn?

Miradi, la multi ani, mamica tanara si frumoasa!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

vreau sa-i iau lui David o papusa din aia confectionata manual, din materiale naturale... dar s-o platesc cu cardul si nu gasesc optiunea asta la magazinele virtuale

e aiurea ca vreau sa-i iau o papusa??

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Salutare in viteza!!!

azi e sf Valentina, asa ca va rog sa serviti:




Valentina cu Matei si Luca;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Vali, servim, servim! La multi ani!
Ce faceti voi? tu? baietii??


Kya, pai de cand vreau sa-l vad si eu 3D...si uite ca l-a descarcat si l-am vazut pe dvd...dar e tare filmul, misto! cred ca e super 3D!

Sovi, super tare e casuta!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, MIRA!!! SA FII FERICITA!

LA MULTI ANI, VALI!

ioana, nu-i deloc aiurea...de ce sa fie? in Ro nu sunt prea multe siteuri pe care sa platesti cu cardul, caci e o operatiune cam costisitoare pt proprietarul siteului, plus ca romanii nu au inca incredere in acest sistem. eu intentionez sa pun peste ceva timp plata cu Pay Pal, dar...la fel, nu-mi fac iluzii ca vor fi prea multi care vor plati asa. In schimb am avut clienti care au vrut sa plateasca in avans in cont, pe baza unei facturi proforme, ca sa fie siguri ca le rezerv produsele si ca nu le vor pierde. M-am mirat si eu de increderea lor, mai ales ca nu era vb de sume chiar mici....in fine, daca ei au vrut nu am zis nu.
Poti sa-i intrebi pe cei cu siteul daca nu poti plati in cont (daca ai internet banking) si ca le trimiti o dovada de plata (eu dau print screen si le trimit poza).

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

La multu ani Vali! mai zi de voi

Ioana, sasa are papusa, si var-su lui sasa. nu mi se pare nimic aiurea.

Raportez primul pipi la olita a lui sasa!

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ioana randunoiul meu cand era mic cica se juca cu papusi, si sor-sa isi punea oalele si cratitile in cap si pleca la razboi.

Sovi felicitari pentru olita! Bravo Sashone!
Noi suntem la capitolul cand nu se mai suporta murdara. Mereu dupa ce face, vine si-mi zice "caca puhh" si se aseaza in pat cu picioarele in sus sa o schimb. De fiecare data ii spun de olita, si dupa ce e schimbata se aseaza si pe oala sa nu sufere saraca de lipsa de atentie


Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Vali, la multi ani!

Ariel, ai dreptate! Inca nu ne-am familiarizat cu plata prin paypal sau internet. Eu prefer sa platesc asa. De-aia imi place sa fac shopping pe ebay sau in strainatate. Dar am platit si la noi cu card...pe toyz sau pe crazy toys, nu mai estiu exact... dar n-au ce vreau eu. Bine, ideea e ca vroiam sa trimit cuiva ceva si doar nu-l puneam sa plateasca la primire cadoul de la mine, nu???:)) Ca pt David pot sa platesc si eu curierul... nu-i chiar aa complicat.

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Stela, Laly va asteptam cu vestile bune!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ce veste trebuie sa dea Stela? Ca am ratat...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput