*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (371)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

vad ca toate randunicile sunt harnicute azi.. ca sa mai treaca oboseala...

luny fata transmitei Lu'Liviu nota 10 din partea mea..auzi e nemultumit arata suppperrr ....oricum am vazut ca e tare priceput in ale bucataritului...si ma bucur ca te-ai simtit bine pana la urma..aaa si pizza ca n-am mai facut de mult

bubu felicitari sorelei pt kg date jos..si imi pare rau pentru tine...

mimo si sanatate si lasa butoiasul ca acu s-ar la

alice si tare ma bucur sa te simt fericita,mai optimista si linistita... si pt thea si tin pumnii stransi saptamana viitoare cand va merge la cresa...

eu am facut niste chiftelute ,unele le-am oprit simple iar altele le-am facut cu sos... a papacit andru 3 2 simple si una cu sos...am fost la zapada...ii place sa se tavaleasca ,sa bage mainile in zapada ,a aruncat cu bulgarei mici in mine...abia l-am luat de afara..azi am stat in curte si ne-am jucat amandoi...radea in hohote ..putza mea ce dor o sa-mi fie de momentele astea...off si ce repede mai trece timpul asta...





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Zozeee nu chishaaaa

Luny, imi pare tare rau de pierderea Gloriei... si sper ca ii mai pare rau cuiva anume . stii tu... sper ca data viitoare sa fie bine.

Kya, ce m-am amuzat cu dansul Omului :))

Bubu, nu ceda! hai cu trasul prin inel :)
pe sorela mi-e greu sa o laud, ca n-a vrut sa alapteze :D

io-s iar cu pata pusa pe bona. a pierdut cele mai bune manusi ale lui Sasa (noi!), nu face treaba bine deloc, si imi arunca la gunoi tot felul de obiecte trebuincioase pe motiv ca nu vede bine
cred ca se straduieste sa nu imi para rau cand l-oi da la gradi

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
nu face treaba bine deloc, si imi arunca la gunoi tot felul de obiecte trebuincioase pe motiv ca nu vede bine
cred ca se straduieste sa nu imi para rau cand l-oi da la gradi

...cum frate sa-ti arunce obiectele la gunoi...le-ai gasit in gunoi sua pur si simplu nu le-ai mai gasit?nu cumva are mana lunga?

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui sovietica

Zozeee nu chishaaaa

Luny, imi pare tare rau de pierderea Gloriei... si sper ca ii mai pare rau cuiva anume . stii tu... sper ca data viitoare sa fie bine.

Kya, ce m-am amuzat cu dansul Omului :))

Bubu, nu ceda! hai cu trasul prin inel :)
pe sorela mi-e greu sa o laud, ca n-a vrut sa alapteze :D

io-s iar cu pata pusa pe bona. a pierdut cele mai bune manusi ale lui Sasa (noi!), nu face treaba bine deloc, si imi arunca la gunoi tot felul de obiecte trebuincioase pe motiv ca nu vede bine
cred ca se straduieste sa nu imi para rau cand l-oi da la gradi

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara




Nu le-a pierdut, ci le-a facut disparute in parc la vreun membru din familia ei. Opreste-i banii la salariu pentru manusi. Ca sa nu ma fac de-astea.
NU e o scuza ca nu vezi , meseria ta, e sa -si faci datoria. de ce s-a angajat bona daca e chioara.
Pentru orice lucru care-l aruca la gunoi fara sa te intrebe, penealizeaza-o la bani si sa vezi ca nu mai face, oricum cauta alta.
Arunca lucruri trebuincioase la gunoi ca sa poate sa le ia ea mai tarziu din tomberoane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

nu e o femeie rea, doar ca e cam in lumea ei. e delicat sa ma iau de ea, ca mi-e sa nu se razbune pe Sasa cand nu sunt cu ei. Singurul motiv pentru care a rezistat pana acum e ca o iubeste sashu rau! si ea stie sa se joace cu el.
cel mai des aruncate sunt hartii pt firma ieri dupa ce a plecat am scormonit in gunoi si am gasit ce mi-a spus ferm ca n-a aruncat(niste bonuri de taxi). nu isi aminteste ce face. or so.
las ma, AMR max o luna jumate cu ea. sunt cu ochii pe ea.

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Sovi, ce sa-i fac...fiecare cu pasarica ei
De buna, ce s amai zic...fii cu ochii in patru!

Nico, bine fata, ma indur , va trimit pe mail-ul comun, dar intai sa intru la calculator, ca nu-l am pe laptop...

Eu am vazut Sherlock Holmes, suuuuper de tot, mi-a placut mult filmul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Scrisesem un mesaj,logata cu randuniciL-am sters,fara sa-l salvez..Nu-l rescriu

Va pup! Nu am mess,mi-l sterse Mih Il reinstalez cand ma intorc acasa!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!


Lingusitorul te linguseste totdeuna,asa cum ar dori el sa fie lingusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Eu am vazut Sherlock Holmes, suuuuper de tot, mi-a placut mult filmul!



Da? Chiar vroiam sa merg si eu sa-l vad, dar asteptam un review.


Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

daca bubu someaza iote ca ma apuc eu de bucatarit...am framantat manual niste gogosi..de mult n-am mai framantat..defapt cred ca de vreo 2 ori cand eram fetitza mamei...ehhee le pun la dospot si astept sa vad ce iasa...

bubu trimite pe mail ca daca o tin in ritmul asta,gatit pe fiecare zi si mancare si deserturi sigur intru la dieta ..si-mi bag si randunoiu' ca altfel nu se poate

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput
Mergi la inceput