Fiv in Ungaria 90

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elfisorpufos spune:

Multumesc fetelor, asa am facut, sa dea Dumnezeu sa fie cu noroc la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisa220972

mami_vreau te urmaresc in fiecare zi, cand te vad undeva sus, cand pe jos,eu spun ca o sa fie bine de aceasta data.
Sau cel putin nu o sa fie ca data trecuta, i-ti tin pumni.



hihi... chiar ca!!!! nu pot sa fiu si eu ca un om normal pe linia de plutire! io merg numa' la extreme!
multumesc mult de urari! esti o dulce! sa stii ca si eu te urmaresc cand mai vad ca ai postat pe la alte subiecte! inteleg ca esti tot intr-o alergatura acum dar sper sa se linisteasca lucrurile cat mai repede! sa ma tii la curent cu ce mai faci!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

samira suna bine meniul din aseara asta! si daca mai zici ceva de tiramisu' ala vezi ca acu' vin la bucuresti!

sa-ti fie de bine ca ai inceput pastilutele! si eu le incep luni, marti in functie de cum vrea dl. cm sa vina! acu' e binevenit si il mai primesc intr-o vizita scurta luna viitoare da' pe urma daca il mai prind pe la mine 9 luni ii rup picioarele!
mie inca nu mi-a raspuns p.k. probabil luni o va face! oricum ii spun ca vreau sa merg mai departe! si probabil ca eu voi fi la budapesta in jur de 10 martie! da' samira s-a scos ca ea prinde ziua fomeii acolo!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mami...las ca sarbatorim ziua fomeii impreuna,cand vii si tu.
unde scrie ca numa pe 8 putem sa sarbatorim???

fetelor...va recomand din tot sufletul sa nu va uitati la ultimull film al lui Robert De Niro...Everybody_s fine...mi-am plans si ficatii din mine...si eram pregatita sa vad o comedie,ca asa citisem intr-o revista....da cred ca aia de a scris articolu ori era beata ori s-a uitat la alt film...ca la asta am bazait la greu....m-a dat peste cap de tot...mai ales cele care aveti parinti care nu mai sunt...sa nu va treaca prin cap sa va uitati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Deci, Samibun puiul la sticla? Si eu fac maine! Acum am facut o placintsa cu braza dulce, abia am scos-o din cuptor, astept sa se raceasca.
denisa220972 o sa fac progesteron injectabil (25 mg/zi + cate 400 mg utrogestan). Sper ca injectabilul sa fie secretul reusitei in cazul meu! Ma gandeam sa fac si doze mici de pregnyl, dar tinand cont ca fac pe natural, ar fi prea mult, totusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor 2 pui am si m am pricopsit si cu o hiperstimulare de toata frumusetea, am o burta de zici ca s in 7 luni, dar trece

mami undeva saptamana viitoare venim, cand nush

sami eu cu sarbatorile, stau mai prost, intreaba de zi de ciclu....din astea si nu mai vb de mancare, caci altfel fata zbiala taleee

vio, feli pupi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

gata fomeilor...nu mai zic.

io n-am somn.ce ma fac???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

unde s fetele?

noi ba in pat, ba la baie, ne mai plimbam prin camera.....poate scap de punga de lichid si mi se mai micsoreaza si mie ovarele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

mirela,
Doamne ajuta sa stea bb-ii cumintei pana la capat!
Bea multe lichide si mananca proteine.
Te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimi unguroaicelor

mireloi...cum te simti???

Mergi la inceput