Fiv in Ungaria 90

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Akaju spune:

ank30...am vazut ca si tu esti in focuri...la Debrecen......ai fost deja la consult sau in stadiu esti?...scuze dar cred ca n-am retinut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui violeta70

Dumnezeu are grija de noi
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

mai fetelor dar am ratat ceva? clarei i-a venit cm??? ca eu stiam ca nu-i venise si oricum parerea mea e ca celalt test il facuse prea devreme... eu astept luni rez de la testul facut de ea vineri! inca nu mi-am pierdut speranta! vreau b-hcg mare de la clara!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Akaju

ank30...am vazut ca si tu esti in focuri...la Debrecen......ai fost deja la consult sau in stadiu esti?...scuze dar cred ca n-am retinut...




Akaju, da... acum ma pregatesc de FET...mai avem doi embrioni congelati din stimularea din Sept-Oct...sper sa fie bine de data aceasta.
Bafta pentru luna Martie.
Adya .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

adya, eu astept valoare la Beta2, sa te trec pe listuta de !
Akaju, am inteles.. teoretic, sansele sunt mai mari la fiv pt cele cu trompele cu probleme. Daca analizele hormonale sunt bune, ai sanse sa reactionezi bine la stimulare si sa obtii ovocite apoi embrioni de calitate. Bafta!
Laura, nu ai ratat nimic! si eu tot sper ca luni sa ne faca o surpriza Clara!
Ank30cand incepi? Ti-a venit cm?
Violeta, Sami, Mirela,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elfisorpufos spune:

Fetelor, am o intrebare: cum se face injectia de ovitrelle? Am vazut ca are o bula de aer in injectia preumpluta. Se scoate acea bula si se realizeaza injectia sau se face cu ea cu tot cala clexane? Multumesc!In seara asta trebuie sa o fac si am nevoie de un raspuns urgent, daca se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

elfisor eu nu stiu sa iti raspund, din pacate... eu nu mi-am facut singura injectiile inca... si eu voi avea nevoie de training...


mire hai cu vesti! ai pus cei 2 puiuti? cand vii spre casa?


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

elfisorpufos, eu am scos bula de aer. Sincera sa fiu, nu mai stiu daca asa a zis dr sau daca nu l-am intrebat pt ca am presupus ca se face ca celelalte injectii subcutantate, dar sigur si-a facut efectul, deci a fost bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

hello
nu reusesc sa ma dezghet...e centrala data la 700 de grade si tot am impresia ca e frig rau in casa

am in cuptor un pui pe sticla,tiramisu in frigider...am bagat la tras ultima comedie a lui De Niro...si acu ii scriu o scriosare de amor lu dr. K...ca nu i-am mai scris de mult...si sa nu se supere pe mine,zic

nu-mi vine sa cred ca sunt pe Marvelon...iar luna viitoare pe vremea asta...voi fi la Budapesta...cu 5 zile de stimulare la activ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

elfisorpufos da draguta scoti bula de aer,intepi, tragi putin(sa nu cumva sa intepi un vas ceva)si restul te descurci ca ai experienta.
felicia_ succes cu omuleti de zapada, ce tratament faci dupa fet?.

mami_vreau te urmaresc in fiecare zi, cand te vad undeva sus, cand pe jos,eu spun ca o sa fie bine de aceasta data.
Sau cel putin nu o sa fie ca data trecuta, i-ti tin pumni.

Mergi la inceput