Aradence DC...! (137)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Fetele imi place cum v-ati tuns. Se pare ca inceputul acesta de an e numai bun pentru tuns in Arad. Si eu m-am tuns luna trecuta pentru ca imi cadea foarte tare. Eu am taiat destul de mult din el ca sa se regenereze.
Si sunt foarte bucuroasa ca am reusit sa ne facem mobila la bucatarie. Corpul de sus deocamdata dar e bine si atat. Jos avem un corp mai vechi pe care vrem sa il schimbam sa fie la fel cu cel de sus.

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristale, sa folositi sanatosi mobila! Ti-am vazut-o pe blog. Pune si o poza cu tine tunsa.

Ada, parul meu ii buclat la spate ca ii intins acum, cand ma spal se increteste tot.

Azi Dragos a plecat cu Miha si trupa la cabana . Maine plecam si noi si stam pana duminica (la ziua lui Alex). A vorbit Calin cu Miha si zice ca ii zapada mare pe-acolo . Am un geamantan plin cu haine groase, gecile si salopetele ocupa f mult loc.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

E gata






Este pt. toata lumea?
Fetele care pleaca sau au plecat deja la munte: sa aveti vreme buna si sa va distrati cu pruncii!
Alina, stiu ca ti se increteste, eu ziceam ca sta fain si asa...neintins perfect, doar putin buclat.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Vad ca azi nu v-a placut cafeaua mea...desi a fost si cu zahar si fara, si cu lapte si fara... Na...asta e, mai incerc luni.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ada, e foarte buna cafeaua, abia acum o beau .

Eu la munca, nu am timp nici sa respir, dar clienti ioc, numa treburi organizatorice ce iti ocupa timp mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata ... ati disparut toate?

Haideti la o .

Noi lenevim in pat, imediat ma duc sa fac niste paine cu ou ca Bogdi si-a exprimat dorinta de a papa asa ceva. Apoi ma pun sa fac papa de duminica.

Ce mai faceti de mancare? Dati-mi idei de chestii care sa fac rapid pt ca eu de asa ceva am nevoie la cat timp am liber.

Cristina (Rubi) sa-mi scrii daca ai terminat cu sesiunea si cand esti acasa la amiaza ca trec pe la tine cu dvd-ul de masina.

Mi-e dor de voi ca eu nu v-am vazut de mult, de prin noiembrie parca .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

LA multi ani Alex!!! Miha, sa va traiasca feciorul, sa ramana la fel de sensibil si minunat cum este!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Abia acum am terminat cu programul de despachetat, imbaiat, culcat pruncii...
Am avut un week-end foarte frumos si relaxant, am mancat ca spartii numai bunatati . Eu sigur am pus 2 kg pe mine zilele astea. Pruncii s-au distrat la maxim, mai ales cand s-au "scaldat" in pamant galben. Ganditi-va ce frecam noi mamicile pe cizme, nu stiam ca se spala asa greu, pur si simplu era lipicios. Astia mici au fost deliciosi. Baietii, 5 la numar s-au culcat toti intr-un pat, nu ca n-ar fi fost alte paturi...s-au pus invers in pat sa incapa toti (Dragos, Matia, Tudor, Ovi-prietenul lui Alex si Alex). Fetitele au dormit cu parintii in pat, Ioana, Adelina, Ana si Maria (a lui Cami)...a si Victor e tot din categoria pitici.
O las pe Miha sa va povesteasca mai multe ca are talent la povestit si sa puna poze ca a facut "en-gros".
Am avut si putina zapada vineri, dar sambata s-a topit ca s-a incalzit afara. Zona e foarte fain, casa unde-am stat (nu-i poti zice cabana) e super, conditii perfecte, numai ca a fost prea cald. Ioi ce caldura ca azi noapte la un moment dat am deschis geamul ca nu mai puteam de cald si am dormit vreo 2 ore cu geamul deschis.
Merg la culcare ca azi noapte m-am culcat la 3 si ieri noapte la 4. Nu va zic la cat s-a culcat Miha...si nici nu era somnoroasa.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Alex!
La multi ani, Vasile!
Vrem si poze...
Unde ati fost? Tot la Moneasa?
Cristina si gemenele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinacsa
Vrem si poze...
Unde ati fost? Tot la Moneasa?
Cristina si gemenele

www.flickr.com/photos/23718908@N05/sets/72157603964285199/" target="_blank">pantofiori

Poze are Miha foarte multe. Noi am uitat aparatul acasa desi era pregatit...l-am uitat in hol.
La Minead am fost, undeva intre Sebis si Moneasa.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput