Aradence DC...! (137)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Moni, treci la tuns ... nu vezi ca pe toate ne-a lovit ceva cu tunsul .

Alina33, e buna o pauza fara copil uneori. Si eu simt asta. Adica e casa goala pe de o parte, dar ma pot ocupa de mine pe de alta parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Vasile. Diana sa iti traisca sotul si sa va bucurati impreuna de copilasi pana la adanci batraneti. Unde faceti botezul Teodorei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DIANA LA MULTI ANI SOTULUI TAU !
Sigur m-o tunde si eu,ca deocamdata am o non-freza http://www.dropshots.com/MONICA2010#date/2010-02-03/17:33:56 Stiti ca in bancul ala "un bursuc cu parul rar din serviciul financiar"
Eu vreau sa ma tund cumva ca pana la vara sa imi ajunga iar macar la lungimea de-acum.

MONI cu www.copilasi2006.3x.ro/Diana.htm" target="_blank"> DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, pai nu mai taia din lungime. Ti destul de lung acum.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

HAideti la




Diana, La multi ani sotului tau! Sa traiti fericiti si sa va bucurati de minunatii vostri copilasi!

Gabi, si mie imi place mult cum arata asa buclat. Iti sta foarte bine!

Miha, am fost la homeopatila si ne-a rezolvat! Am inceput aseara la 18 tratamentul cu Vlad si azi noapte n-a mai tusit absolut deloc, desi ieri noapte si la gradi a tusit aproape continuu. Inca o data bravo bravo pt. homeopatila! Azi i-am lasat acasa cu Cati.

Alina, arata fain si asa putin buclat la spate, mie imi place.

Flavia, zici ca si tu te-ai tuns? Baga si tu o poza sa comentam!
Revin.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Moni, ce dulce si frumusel e piticu' tau! Si cat a crescut de cand nu am mai vazut eu poze...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Multam ptr urari

Flavia erai pe centru in fata la cinema.

Gabi, la Bodrog o botezam.


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani Vasile. Diana sa-ti traiasca sotul, sa fiti fericiti impreuna.

Noi decolam astazi. Ce fai ar fi sa avem si zapada.

Va pupacesc.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Neatza fetelor,

Ada, nu am poza si nu pot sa-mi fac ca are buba aparatul. De ziua mea, daca primesc bani cum primeam de obicei de pe ici colo poate fac cumva si iau un aparat foto, desi as lua unul mai bun, nu sa ma zgarcesc la bani, dar e criza asa ca o sa vad ce pot sa fac.

Diana, eu pe centru am birou, probabil ori plecam ori veneam de la UTA.

Moni, acum e lung, dar daca il tunzi scurt iti creste cum vrei tu pana in vara? Mie imi place si parul tau, ca ai si tu ca si Gabi bucle mari. Asa mi-ar placea sa le am si io, naturale.

Eu inca imi beau cafeaua de dimineata si am o leneeeeeee de ma doare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:


La multi ani Vasile!
ceau fetele!
Eu de cateva zile dau cu solutie de mucegai pe pereti si fack smotru.
M-am intalnit cu Gabitzica zilele trecute prin oras, cand cautam solutie, de mucegai evident, si cred ca era [proaspat tunsa si-i statea tare fain!
Mi s-a trezit Bogdisorul si e cocotat in spate la mine.De obicei sunt amandoi, dar acum am noroc ca Maia doarme.
Nu mai pot cu prichindelu' asta mic sa scriu nimic.

Mergi la inceput