Gravidute&Mamici de IASI (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna
iulia, mersi de cafea... incearca cu niste lamaie si miere de albine ... poate isi mai da drumul pt Stefi si pt tine... sa va mai lase durerea si febra

ella... de-a asteptam poze

Darius are ocupatie.... avem creioane colorate... hartii,pereti si mobila... asteapta semnatura ... azi la mine e zi de si sa ma joc cu strengarul ... sa vedem cand terminam treaba

o zi placuta

Alina cu Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Da, frumos spus... o s-o fac si pe asta. In plus am fost si la un homeopat care te rupe la bani in sensul ca n-a costat tratamentul cat a costat consultatia (80 ron)si incerc si asta/. A zis ca daca veneam de la inceput era mai usor de tratat dar acum microbul e foarte rezistent din cauza antibioticelor si e mai mult de lucru. Dar cica din experienta ei trece. Ha! Sunt cam neincrezatoare dar oricum cu antibiotice e clar ca infectia mea urinara nu va trece in veci asa ca restabili echilibrul in organism cu de-astea naturale si mai vedem mai tarziu.

Emma si Andrei (21.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare!
Lacra.................multumim! Santate tie si fetei!
Ani......spor!
O zi buna!

Emma........e o perioada mai grea pentru tine! Trece ea si asta!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

IULIA mersi pt .
ELLA asteptam poze.
Eu ma simt un pic mai bine. Nu am scapat de greturi, dar macar vomit mai rar. Abia asteptam urmatoarea eco...mai sunt 5 zile.



16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Neata!
Ieri toata ziua am "bijuterit" la computer, am reinstalat windows-ul, asa ca de abia astazi am computer complet functional
Bianca e din ce mai smechera. Dupa ce se trezeste e bine dispusa, se joaca o perioada apoi incepe scandalul ca vrea in brate sau macar sa fie pe langa mine.
Am inceput sa papam la scaunul de masa, tare-i mai place! Dar bineinteles ca nu reusim sa papam singurele, trebuie sa ni se alature tzushca-ratusca, sau alte jucarii . Alta data papa numai daca m,a vede si pe mine mancand, de, la gramada se mananca mai cu spor

lacra ieri seara nu aveam instalate toate programele, si mess nu era copiat de pe net.
Medicamente de pus in aerosol recomanda medicul, dar tin minte ca scrisesei la un moment dat ca iti faceai aerosol cu nush ce uleiuri. Intreb pt sot ca are probleme cu gatul si as vrea sa ii fac aerosol.
Pt gat e f buna coacaza. Daca ai in casa sau poate la piata, fa ceai din coacaze. Eu am la borcan cu zahar si o fac ceai cand am nevoie, ajuta

ella LA MULTI ANI PT BIANCA!!!!

aly ai niste nazdravani, in special David.

alina tati vrea baiat, de fapt 2 baieti , asa crede el . Eu nu m-as supara sa mai am o fata

crissintibun s-ar putea sa ma fi vazut in Era, multam de apreciere la adresa Biei . Carutul e intr-adevar interesant si f comod


---------------
Inesa, cea mai fericita de fetita Bianca-Maria (14 iulie 2009)

Bianca la 5 luni

bebelusha in burtica

cum a aparut pe lume Bianca-Maria




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Inesa......creste fata!
Intr-adevar David e extrem de energic ca ma cam da cu roatele in sus!
Ieri baietii mei erau calare pe un sertar in bucatarie! David il deschise si Matei era in culmea fericirii! Incep sa faca prostiile si impreuna!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Salutare
bai am avut o zi de cosmar ieri, o gasca de treaba....picaturi ,injectii....si au mai venit si trei urgente in timpul tratamentelor...alearga in colo alearga dincolo la patru saloane s mai aveam si foilede scazut ditamai teancul...am plecat la 10.10 aseara cand de regula plecam la 8.

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

aly prostiile se invata usor! Daca pe Matei il amuza asa tare ce face frate-su, ati incurcat-o. Mei-mei ce distractie pe capul lor

Am o : daca eu beau suc de aloe, oare o afecteaza cu ceva pe bebelina? Am inceput o cura de detoxifiere si parca nu are nimic fata, da'mai stiu eu...

---------------
Inesa, cea mai fericita de fetita Bianca-Maria (14 iulie 2009)

Bianca la 5 luni

bebelusha in burtica

cum a aparut pe lume Bianca-Maria




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Habar N-am Inesa! Stiu ca produsele de slabit nu sunt agreeate de copilul alaptat! Citeste si tu prospectul! Daca zice ca contine ceva laxativ nu e bun ca da diaree la copil!
Byu......sunt zile si zile! Ma bucur ca-ti place ce faci!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

byu lasa ca recuperezi astazi oboseala!

aly nu e de slabit sucul ala, e suc natural de aloe, fara conservanti sau prostii. E pt detoxifierea organismului, nu are nica cu slabitul. Prospectul e greu de citit, e in italiana si nu inteleg toate cuvintele

---------------
Inesa, cea mai fericita de fetita Bianca-Maria (14 iulie 2009)

Bianca la 5 luni

bebelusha in burtica

cum a aparut pe lume Bianca-Maria




Mergi la inceput