Bravo Ramy77!!! Iepurasi de Mar-Apr 2010 (88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ami_84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellanik

Eu am nervi pt ca desi socrella s-a decis sa shada mai mult p-aici chipurile sa m-ajute nu o face.Acum e taiata la o mana si zici ca vai de mine ce a patit ca geme zici ca e impushcata.Io ce sa mai zic?Macar lu fii-su sa-i puna sa manance.Ioc!Deci fumeg!Spumeg!Daca nu intru pana luni sunt la parnaie.Prietenii stiu de ce!


Sa ne uitam luni la stirile de la ora cinci pe pro tv?

Asta-i pt soacra!

Si asta pt nora!



34+ Irina



AMR 5+ ... sau mai putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Buna ziua burticoase,
Acum imi dusei progenitura la gara, au plecat cu grupul, eram foarte emotionata, iar acum mi se pare casa goala. Dar ma bucur tare ca pleca si el singur.

Gaby o frumusete Joy, grasunica, nu zici ca e nascuta mai devreme. Doamne ajuta sa ajungeti cu bine acasa si sa fiti sanatoase.

Ella super carucior, patut, dar mai ales superburtica de supermamica . Cat despre "binevoitoarele" cu gura, nu te mai stresa, sunt peste tot. Si marea majoritate n-o fac cu intentie rea ci din prostie, cred eu. Pentru ca adevarul este ca nu-i usor deloc, dar depinde cum percepe fiecare aceasta "povara". E ca atunci cand pierzi o sarcina si ti se spune "lasa ca faci altul" .

Oana eu intrebam de tv ca l-am vazut chiar deasupra patutului. Tv in camera cu copilul am avut si eu si la Mihai si o sa am si acum. La Mihai mi-aduc aminte ca mergea tv pe fundal, iar la un moment dat, dupa baica, deja incepuse sa nu-i palca stersul in urechi si la nasuc (si asa a ramas), si se stramba rau, se misca, iar la un moment dat a ramas imobil . Ca sa-mi dau seama ca erau reclame la tv. Si-l atragea muzica aia si ramanea atent acolo . Nu este ok, dar asta e, mi s-a intamplat.

Alina bretonas si dintisori di Iana frumoasa. Imi pare rau de ce s-a intamplat cu masina, dar bine ca e doar masina atinsa.

Denisa cum mai stai cu toiletta ?

Un weekend placut tuturor






Carmen mami de Mihai 24.8.99 si 36+ Sofia Maria

http://community.webshots.com/user/kosscar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Da Ami, ai dreptate, e ziua lui Atb

LA MULTI ANI ATB!!!!!!!!! sa fii sanatoasa, nastere la termen, sa vina baietelul sanataos, mancacios, iar tu sa fii fericita si iubita alaturi de toti ai tai.

Ella esti mortala

Carmen mami de Mihai 24.8.99 si 36+ Sofia Maria

http://community.webshots.com/user/kosscar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Kossir sa ineleg ca prin mortala vrei sa zici...aducatoare de moarte?
Ami,sa fie primit!!
ATB sa traiesti fata draga!Sa fii iubita si sa ai tot ce iti dorestiSi poate faci un pustiu de bine si mai dai si tu de veste ce faci ca sa nu murim neinformate,bre!

+34 cuGeorge-Theodor


AMR 5 saptamani .... musai !!!
Doamne ajuta!

Eu si bebe il iubim pe tati !Muuult!Pt ca este cel mai bun tatic din lume!

www.flickr.com/photos/9821718@N07" target="_blank">Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Roxana- Minublu sunt de obicei ( nu mereu) langa o farmacia Sensiblu.
Ella - am vazut sapt trecuta un set de rochita cu bluza care de la 59 ron era 29 ron. Am fugit repede sa nu mi se lipeasca de mana. Nu stiu cate produse au pretul redus... clar caruciorele nu-l au.
Eu pe vf Ciomul nu ma mut. Ala e batran si eu vreau tineret.
Socre/mame care ajuta nu, ba mai si incurca avem si noi.
Eu le spun ce au de facut si ele fac. De ex mama imi face de papa, eu ma duc seara si o iau. Daca ar fi sa vina la mine sa faca ar sta pe scaun si s-ar uita la mine.
Ate_ La Multi Ani!!! sa fi fericita, iubita si sanatoasa Bafta cu sesiunea
Kossir- nu am mai vizitat the toilet dar nici nu am mancat pana acum 10 min. Nu-mi fac probleme, daca nu trece bag un biotics baby

Mai bine noi ca nu avem TV, dar avem cablu tv. Avem calculatoare cat sa suplineasca lipsa.

Acum as dormi dar trebuie sa mergem la cumparaturi. Nu risc sa dorm ca nu mai pup cumparaturi dupa.

Inca ceva : cele care aveti pompa manuala de la Avent cat ati dat pe ea. Am gasit cu 200 si nu stiu daca e bine ?

Denisa, 30 + cu bebe roz Maya - Sophie
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Deci azi am auzit una betooon .Era un prost la teveu de aici de la noi din Cta (poate ati vazut la stiri)care plimba copilul pe lacul inghetat ca cica tine gheata.reportera intreaba "bla bla nu stiti ca e periculos?Expuneti copilu la asa risc?"
La care el foarte senin "Doamna , copiii sunt cu rezerva.Daca e ..imediat facem altul(dar serios a zis nu in gluma)"(ceva de genul poate gasesc video sa va faceti pe domniile voastre de ras si sa va cruciti si cu talpele)

+34 cuGeorge-Theodor


AMR 5 saptamani .... musai !!!
Doamne ajuta!

Eu si bebe il iubim pe tati !Muuult!Pt ca este cel mai bun tatic din lume!

www.flickr.com/photos/9821718@N07" target="_blank">Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Aici perla de cultura.

+34 cuGeorge-Theodor


AMR 5 saptamani .... musai !!!
Doamne ajuta!

Eu si bebe il iubim pe tati !Muuult!Pt ca este cel mai bun tatic din lume!

www.flickr.com/photos/9821718@N07" target="_blank">Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Hmmm asta mi-a luat replica ..... Asta le spun eu celor care vin "o sa se imbolnavesca de la catel si de la pisica"


Denisa, 30 + cu bebe roz Maya - Sophie
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ami_84 spune:

Ella vazut stirea. Raportez fes pe cap sa nu-i inghete neuronul si ochelari de soare sa nu orbeasca! Da oare il mai are? Ca eu tare cred ca-i plecat de mult si el saracu' nu mai stie! Cat despre ceilalti copii pun pariu ca ai lor parinti nici nu stiu pe unde umbla ziua... Romanica noastra.

34+ Irina



AMR 5+ ... sau mai putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

ate iti urez si eu din inima un calduros si implinirea tuturor dorintelor. mai da-ne un semn de viata sa stim cum esti

ella nu am avut nimic ieri de la gogosile calde. am pus mult zahar pudra pe ele si am baut multa apa, dar a fost ok. dulciurelele facute in casa daca nu le mananc calde nu au nici un farmec pt mine

ar mai trebui sa isi faca prezenta si Vladi pe aici sa stim si de ea ca e bine. trimit un pup si o floare

oanaiacovita te-ai intors de la cumparaturi??azi ti s-a simtit lipsa

acum fug eu la un shoping mic si sunt in culmea fericirii ies din casa. de o sambata trecuta nu m-am incumetat sa fac 2 pasi dincolo de usa cand au fost gerurile alea mari. merg sa fac aprovizionarea pt saptamana ce vine ca bate vantul prin frigider . cand ma intorc vreau sa fac un orez cu lapte

kossir tu esti urmatoarea mamica din top 5, nu? ai emotii pt cezariana?

Oana 35+ - Maria-Emilia
AMR 4+
poze
*mamica unui fluturas*

Mergi la inceput