Nou stil de viata (289)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Buna! Sunt prinsa rau..la servici am multa treaba si de acasa nu am mai apucat sa intru...

Da, maine avem petrecere mare...cred ca in seara asta Dany nu doarme, m-a zapacit Azi ma duc sa iau si ce imi trebuie pentru acasa, am cativa musafiri si acasa. Acum ma tot suna prieteni si rude ce sa-i ia...alta dracie..si uite ce-mi storc eu creierii astia deja obositi

Cuscra, sper sa intru diseara si sa-ti spun si eu parerea despre vopsit.

Va pupic, fug ca mai am ceva de facut si ma si grabesc sa plec..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna seara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Zuzi si fetele din Toronto
Am observat ca au venit multe Toronteze pe aici si m-am gindit ca poate punem de o intilneala prin Martie. Ce ziceti? Eu pot inchiria Party Room la blocurile care apartin de compania mea, locuri selecte. Aducem ceva de mincare, un film doua pentru copii, mergem la bazin, facem pop corn si bem cite o cafea impreuna. Ce ziceti?

Sabina, imi pare bine ca analizele tale au iesit ok. Vai, ma gindeam la tine zilele trecute ce greu cred ca ti-a venit sa fii suspecta de lupus..

Zuzi, ia citeva zile libere si stai in pat, odihneste-te si relaxeaza-te. Ai nevoie de repaos, corpul tau iti spune asta. Sanatate!
Am uitat: Sarah a fost testata de dyslexia anul trecut. Nu te mai stresa, este normal ca la inceput copiii sa scrie in oglinda.

Gusta, ce frumos te joci tu acolo cu galusca ta :))

Delidana spor la invatat si bafta la examene. Asteptam beuta :))

Va pup pe toate!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Gata, am citit pe fuga din urma si ne pregatim de plecat la tara la socrela, dar profit sa va scriu 2-3 cuvintele.
In primul rand Sabina ma bucur ca analizele sunt ok
Dordia nu mai da, ca incerc sa fiu cuminte Oricum, multumesc, imi prind bine bicele.
Gusta si eu sunt pentru perfuziile de cafea.As face non-stop.
Dulce cred ca poti manca, dar in functie de cantitate trebuie sa reduci alimentele si sa faci sport pentru arderea caloriilor.
De ce nu incerci un sampon colorant si daca iese culoarea cum vrei, apoi poti folosi vopsea.Cel putin samponul il speli si se duce,sau poti purta ceva pe cap pana isi pierde efectul...

PS.Mi-e chiar dor de Mamica dulce si mi-as dori sa stiu ce mai face.Nu tineti niciuna legatura cu ea?Ultima data parca a aparut dupa ce s-a mutat in apartamentul nou sau era inainte

Va las si va doresc weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Nu ma simt deloc bine, s+au adunat mai multe e capul meu, dar reusesc sa tin steagul sus si sigur o sa+mi indeplinesc targetul pe ianuarie.

Meniu:
- cereale cu lapte
- file de peste cu un cartof natur
- suc de portocale proaspat stors
- un biscuite
- un mar
- o felie de paine integrala cu ton
- compot de prune.

PS Sa-mi tineti pumnii sa-mi treaca criza data de mai vecheamea problema, ca asa ma simt cam fara avant.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Marilena, negru e pacastos, eu ma fac cu nuantator de vreo 6 ani si cand am fost bruneta tot nuantator am avut si al naibii daca voia sa plece.Nu la toate persoanele prinde bine brunetul, inaspreste, cam la fel si la mine.

Dar de exemplu aveam o amica, destul de alba la fata, satena de fel, dar cu ochii verzi, ei bine, cel mai bine ii statea brunet.Dar de cele mai multe ori imbatraneste.

Mie mi-a placut f mult roscatul, desi surorile mele au zis sa nu ma mai vada rosie, al meu zice ca-mi statea bine si cu rosu,dar acum prefer o nuanta apropiata de cea naturala.

Azi, n-am fost in stare de TaeBo, am o stare de nestare, dar in schimb mi-am facut tratament la fata, m-am tuns putin si am depasit meniul, defapt am mancat in loc de salata 2 buc de placinta cu mere.Da cum ziceam am o stare de nestare.

Lou, cum te-ai tuns?Ce mai face bebitza?

Roxa, ce mai face Rolo?n-a mai dat pe aici.

Nastad?Donna?Claudia?ce mai faceti fetele?

Ma retrag la tv ca nu-s in stare de nimic, nici sa-i mai pregatesc masa sotului.Noroc ca aveam ciorba deja facuta si i-am dat ca felul doi sa-mi mai revin putin sa incropesc ceva.

O seara buna va doresc.


Rosioare martisoare, cel - dintai invingatoare

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

La multi ani ginerica sa cresti mare si sa ai parte numai de lucruri bune si multa sanatate si azi o petrecere frumoasa.

Cuscra sa iti creasca baiatul mare.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Happy trebuie sa mai bag si jocuri ca daca nu se plictiseste .

CarmenE buna ideea cu samponul.

Tumpi eu am o sora mai mare care seamana perfect cu mine numai ca ea are ochi mai inchisi ai zice ca suntem gemene numai ca e o diferenta mare de ani intre noi si ea e bruneta si am zis poate poate imi sta si mie bine.

Aici a nins asa ca nu stiu ce voi face azi .

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Dany, sa cresti mare, sanatos si norocos! Petrecere frumoasa si asteptam poze!

Danitin, capul sus, trece si asta.

Happy, pentru asa o sueta mai ca m-as muta si eu in Toronto.

Lou,

Carmen, ce mai faci? Ai mai vazut ceva filme bune in ultima vreme?

Zuzi, cum te mai simti?

Weekend frumos tuturor!


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La multi ani! Dani, sa cresti mare, sa ai parte numai de bucurii si sa le inseninezi zi de zi viata parintilor tai.

Cris, sa-ti traiasca flacaul, petrecere frumoasa.

Marilena si sora mea e bruneta ,dar de la natura si cu tenul mai inchis si ochii negrii.Acum vezi si tu ce faci

Delia, bine zici si mie mi-ar place o sueta de genul asta.Statea si ma gandeam ca inafara de Tzuni si Puskin, nu stiu nici o fata de aici, mi-ar place sa cunosc mai multe.Poate cu prima ocazie cand vin in tara.

Azi cred ca zac, mi-au venit uratii si n-am chef de nimic.

O zi minunata va doresc.

Rosioare martisoare, cel - dintai invingatoare

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)



Mergi la inceput