HAI BLUE_RAIN! BRAVO AL3CSA! Pufi 2010! (113)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Felicitari Ana! Ce repede ai nascut! Eu inca tot am frica aia ca nu o sa-mi dau seama cand incep contractiile alea adevarate, si tre sa fug la spital Rade toata lumea cand aude asta, si incearca sa ma convinga ca nu am cum sa le ratez De exemplu, ieri aveam ceva contractii, da' nu mi se pareau groaznice, si nu au durat mai mult de o ora...

tzontzo manager 40+ still waiting... my life will never be the same, neither my ass..
poze
poze Tzontzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui analessya13
[
Blue flower, cum sotul tau a plecat la schi? Eu inteleg ca tu nu poti, dar nu te superi ca el pleaca fara tine?




Nu ma supar, de ce m-as supara?! Lasa-l sa iasa, macar de dim pana seara. Acasa ce sa faca? Sa ma tina de mana? Si asa se plictiseste groaznic si va urma o perioada si mai nasoala cu bebe mic si mami hormonata. Asa ca o mica iesire cu baietii nu strica.


37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

ANALESSYA s-ar putea ca prajitura sa nu-ti iasa din prima cu blatul de jos pufos ci mai crocant. Inseamna ca nu sunt suficiente mere sau nu sunt destul de zemoase.Eu asa am patit dar a doua oara mi-aiesit super. Mie imi place reteta asta ca se face f repede si nu trebuie sa faci niciun aluat.

38 si 6 zile Amaris-Stefania
AMR maxim o saptamana si ceva!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

FELICITARI ANA! SA ITI TRAIASCA BEBELE!

38 si 6 zile Amaris-Stefania
AMR maxim o saptamana si ceva!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Neatza burtici si mamici!
N-am mai intrat aseara, ca am facut o baie d-aia meseriasa in cada, si dupa m-a luat somnul instantaneu Am dormit pana ne-au dat desteptarea niste ciocane si bormasini (se lucreaza de vreo 3 zile la apartamentul de sub noi si avem program muzical in fiecare zi).

Ma pun pe recuperat (ca am o gramada) si revin.

36+ David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi


AMR 4 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

neata, fetele...
facem precum fluturasii impreuna, astazi? ce spuneti?

noua ne-a adus tati laptopul in we si suntem taaare flamanzi de DC. nu stiu daca reusesc sa recuperez, voiam doar sa va salut, sa va pe toate, si sa va multumesc de sustinere.
errr... amanunte: Teo de ieri a inceput sa ia in greutate, dupa scaderea fiziologica, are apgar 9, 2200 la nastere, 39 sapt si 3 zile, 46 de cm, spitalul municipal suceava, dr. Hancu Cornelia.
ieri eram disperata ca nu am laptic, azi deja am stors la pompita de la un singur san mai mult decat papa el la o masa, si stam cu tzatza cealalta in asteptare, sa se trezeasca domnul sa mergem sa papam.
operatia... e par la ceas, facem maraton pe culuare... baile sunt infecte si ne e sila sa ne susu, da asta e situatia, in rest...
mai intrebati, ca n stiu ce sa va spun.
aaa... torsoanele... nu le-am facut, dar asa mi-ar fi trebuit... vai, vai...
va pupicesc, si revin mai tarziu!




39+ cu bbTo...

gata AMR-ul! 2in1 EDITIE LIMITATA! kg nu mai conteaza, neuronu' nici atat, de-acum facem ca fluturasii...

CURAJ, GAINA, CA TE TAI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

aaaa... aseara aveam tot atatea kg cu cate am inceput sarcina...
dar daca avem laptic, nu mai conteaza ca o sa fim suple, frumoase, cu o cicatrice estetica si mandre mamici , nuuu?





Plateea, mami fluturas de bbTo, prematurul la 39S3Z...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

plateea ne bucuram enorm ca ne tii la curent ... refacere rapida,mult laptic si muuulti pupicei ptr bebic
FELICITARI ANA !!! REFACERE RAPIDA !!!

Andreea 35+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Puiule sa vii cand trebuie,sa nu ne faci vreo surpriza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

alexutzzza tu de care pompa ai luat, din aia manuala? Ca si eu am dat comanda si m-au sunat aseara ca a venit, dar abia luni o sa ajung s-o iau... Ce contine pachetul doar pompa sau are si bibe? Ah! Si felicitari pt cosulet!

larisel mamico, imi inchipui ca esti prinsa pana peste cap cu printzesele, dar cred ca esti si foarte fericita! Sunt absolut superbe! Si grasune, cu falcutze si toate cele... Bravo!

blue_rain ma amuza la culme semnatura ta Bebe... o sa vina el cand se simte pregatit

analessya13 te asteptam cu vesti bune diseara de la dr!

36+ David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi


AMR 4 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

ana_g felicitari, mamico! Te asteptam cand te dezmeticesti cu povestea nasterii

plateea bine ai revenit, mamico! Imi era dor de deserturile tale... Bine ca bbTo papa tzitzi si ca tu ai laptic sa-i dai! Si felicitari pt silueta recapatata (deja)

36+ David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi


AMR 4 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!

Mergi la inceput