Puiuti de Randunici 2008 !! (356)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ramo, maine filmuletul de la tine, cu sonor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Test nu fac ca cine stie, vad 2 liniute si apoi vin ursii... brrrr... Nu vreau sa va tin in suspans. Uite, nici nu mai scriu. Daca va fi no3, veti vedea voi pe undeva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

nico si eu iti doresc sa vina pentru ca altfel tare greu iti va fi si gravi si cu doi copii(stef du-l ia-l de la scoala,mateias sta numai dupa tine), intr-o tara straina,sotul plecat acu'e acasa acu' nu e,rude departe,prieteni departe...nici macar o rezerva de ajutor..sa fie asa cum vrei tu

ehhh ma bag si eu la nani...pe maine..

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Buna dimineata!
Ia neamule!

Mai mult nu stau pe la voi, ca vad ca e molima!

Zoze, sa fie intr-un ceas bun!

Dragostea pentru copii e nemarginita, fara limite, fara restrictii!
Si o suta daca as avea stiu ca i-as iubi la fel!

Iar cum se iubesc fratii intre ei si ce legaturi dezvolta.....e inimaginabil de frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza!
ariel tare Teo cu declaratiile de dragoste!
a aparut tuchi ce faceti voi?? sunteti bine, tu esti mai bine??ai gasit offline?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Test nu fac ca cine stie, vad 2 liniute si apoi vin ursii... brrrr... Nu vreau sa va tin in suspans. Uite, nici nu mai scriu. Daca va fi no3, veti vedea voi pe undeva...


fa-l cand vrei tu, dar nu face pe misterioasa..daca vrei sa ne spui rezultatul, abia asteptam sa-l auzim! sa fie cum vrei tu!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata!

Sov, eu folosesc de doi ani Pharmatex gel ( ovulele trebuie puse cu 15 minute inainte de contact si uneori graba e mare ), prescris de medic, 0 probleme cu el, eficienta maxima, dupa cum vedem cu totii . Trebuie insa sa respecti doua reguli simple: sa nu te speli cu sapun dupa si sa nu te speli intravaginal doua ore, tot dupa . L-am folosit cam un an si inaintea conceperii Sofiei si a fost ok.

Zoze, cu mare drag te-as lua de manuta sa mergem amandoua pe acolo, dar tocmai ce menstruez cu spor..., sa ai o zi fara vome, greturi, etc.

Gecko, mi-am adus aminte: corp galben pe stanga, Sophie e fetita .

Nico, sa fie cum e mai bine !!!!

Mimo, Naty, sa le treaga juliturile si vanataile picilor! Sa ii vedeti barba Sofiei ...

Ma duc sa il vad pe Andru, ma mai intorc daca nu se trezeste Radu

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Luny, mi-am adus aminte de Ma-tei si cafeaua lui : ma uit cu Sof la el si imi zice "Vo'be'te Matei!" Eu: "Da, mami! Vorbeste cu tatal lui. Ce zice Matei acolo?" "Cea'ta tati, va'sat cafeaua" Deci ai inteles cine a varsat cafeaua, da ? Incerc sa o filmez azi, daca am timp, sa o vezi cum reactioneaza

Acum chiar ca ma duc la Andru

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ce tare varianta Sophiei! noi ne gandeam ca ne explica doar ca a pus cafeaua unde era locul ei, adica pe haine si canapea, nicidecum in cana, ceea ce e un lucru bun, cand pui lucrurile in ordine, nu?doar ca noi, niste tampiti, nu intelegem
...apropo, ma intreb daca mimo a vazut filmuletul celalalt, cu acrobatiile peste cracii lu' ta-su, cand a cazut de sus pe spate..ma gandeam ca ma intreaba daca nu mi-a stat inima ca-si rupe coloana, ca sincer, mi-a trecut prin minte, dar e atat de mobil copilul asta!
eu nu-l mai pot filma prea des, ca el e fascinat de aparatul foto, vrea mereu sa vada poze si filmulete, si cum ma vede cu el, nu mai face/zice nimic, vine glont la aparat..
l-am vazut pe Andrei, ce frumos arata toate animalele, bravooooo!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Luny, cred ca versiunea ei a venit din faptul ca stie ca se murdareste pe haine cand mananca, si cum Liviu era cel murdar , evident ca nu putea fi decat el autorul .

Ramo, cum le stie el pe toate . Poti sa il intrebi de acum inainte "Ce e aici?", chiar daca iti raspunde cu sunetul pe care il face animalutul respectiv, e un altfel de exercitiu . Maine-poimaine le spune numele singurel!!!

Tuchi, ma enervezi rau ca esti ca naluca, asa . Te-ai vaccinat? Frate-miu a luat salariul pe decembrie 750 de lei , imi inchipui cat de bine poate fi si pentru tine ...of!

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput