Leoaicele DC *(48)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragelor,
eu nu prea am timp...m-am apucat si de bijuterii...terapii...gradi...Isabella si culmea toate sunt pe primul loc

Daria
Anca pe 28 la ora 16,30 trebuie sa fim la Sp militar...oricum o sa sun atunci aproape sa reconfirm

si :
14 ianuarie 2010

Sunt favorizate intalnirile de afaceri si relatiile cu cei apropiati. Dimineata va intalniti o persoana pe care nu ati vazut-o de mult si sunteti placut impresionat.

Dupa-amiaza va ocupati de probleme de familie, indelung amanate.

Va sfatuim sa tineti cont si de dorintele celor mai tineri din familie.




Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata
Haideti la cafele cu miros de weekend

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Neata

Vin eu la cafea ar fi super daca ar fi..irish

un we fain va doresc

la noi e cald si soare

dar ce e cu forumul de "cica" merge mai lent? stiti ceva?

pup u al!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

hello leoicele,
din nou si eu mai apar cate un pik prin zona...asta e am probleme mari cu calculatorul si nu reusesc sa-i dau de cap, in we in trimit la Doctor...

ma doare ca nu resuesc sa citesc tot, sunt cam in urma cu stirile si poate ca scriu mai...telegrafic, insa nu mai am rabdare sa stau mult pe calc din cauza problemelor ce le-am avut saptamana asta( ulcioare le ochi, dureroase...nervi etc)

acum suntem ok, Ema la scoala si la terapie, eu la job- moarta -coapta tre sa fac fata ...valului tzunami de someri...
asteptam cu infrigurare salariul 13 si poate fac o iesire cu Ema sa ne mai incarcam bateriile...sper, visez, ma rog sa reusesc asta...

vaccinul nu-l fac nici daca ar fi obligatoriu, pe Ema nici atat nu o vaccinez chiar daca iese pe piata luna viitoare, la birou folosim masti de protectie.

va pupacesc si va doresc un we placut


bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari, mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catutza

gasca

Adriana , stai linistita draga mea ca situatia nu este asa! Absolut deloc!!! Scolile care au mai putin de 300 de elevi nu mai au dreptul sa aiba director, asa ca vor si preluati ed o scoala mai mare din zona sau de o alta mai mica astfel incat numarul celor 2 scoli sa depaseasca nr de 300 de elevi. Atunci scoala voastra nu va mai avea director/secretara/administartor/bibliotecara...si astfel se face o reducere de personal. In niciun caz nu se inchide scoala (iti dai seama ce ar fi in satele uitate de lume unde in toata scoala sunt maxim 50 de copii, acele scolo nu se vor inchide).
Cu nr de elevi este adevarat, clasa I la noi are 27/28 de copii, foarte multi, in mod normal la clasa I nr maxim de elevi este 25 dar nu s-a aprobat peste la noi.
Sper sa ai rabdare sa citesti multa sanatate colegei Catalinei si sfatul meu este sa eviti spitalul.





Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala



Cata ar fi bine sa fie asa,insa Waldorful e altceva,nu se poate comasa cu o scoala obisnuita,din pacate.
Maine avem sedinta,ne va explica mai pe larg ,deocamdata cica e neoie sa fie bombardati cu memorii.Altfel nu ne baga in seama,chiar daca reprezentantul alternativelor scolare din minister a incercat sa discute cu domnul ministru.Rspunsul primit e"ce te agiti asa? Nu vezi ca in teritoriu e liniste?"
Nu ne baga in seama pana nu vede ca arde..sa fie masa plina de memorii,si agitatie in teritoriu.
Ca asa merge treaba.La noi.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Annie80

Neata, cine vine la o cafea/ ceai?

Adi, multa bafta, nu mai are rost sa spun si eu ca se exclude o vizita la spital, mai ales la infectioase, mai ales e nebuneala asta cu gripa

Dany,o alegere inteleapta

eu sunt , ok, posomorata, ieri a fost ziua mamei si tot ce-am putut face e sa o sun... as fi vrut sa fie acolo, sa-i iau cel mai frumos buchet de flori, sa o stang in brate si sa-i spun cat de mult o iubesc

offf

va pup o zi faina!

---------------------------------------------
"Someone's pleasure is another's pain!"

Alergic at stupidity.

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."




LA multi ani mamei tale!!
Imi pare rau de situatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyalo


Adi- imi pare rau de situatie.Stiu e f. aiurea si eu comfirm cele zise de domnul inv.Ma gandesc f. serios din sept. sa stau in al 2-lea an de cic acasa.sa scap de gradul din vara si un an papapa scoala.Noi suntem scoala mare dar si asa viata te surprinde in fiecare zi cu cate ceva:((



Mult succes !Poate pana te intorci din cic se aseaza apele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Neata dragelor, voi cam trageti chiulul, poftiti la o cafea ca eu sunt intr-o forma de zile mari-sper sa tina ceva mai mult de o ora!

Cred ca motivul este-concediul ca ne asteapta saptamna asta!

+8s si mami de astronaut Vladut (05.11.2003)

POZE VLADUT




"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna leoaicelor,
am unchef ...la Navodari ninge...ma uit la harta B sa vad unde-i clinica(desi am vazut-o si cu ochii mei)...vreau sa scap si de aceasta perioada....apoi va veni alta...si tot asa
17 ianuarie 2010

Sunteti indispus pentru ca nu stati prea bine cu banii. Nu este momentul sa luati decizii importante.

Va recomandam sa evitati intalnirile de afaceri sau cu prietenii. Nu sunteti in forma si riscati sa stricati relatiile.

Pastrati-va calmul si evitati discutiile in contradictoriu cu membrii familiei!




Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput