Leoaicele DC *(48)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hello, am revenit si eu pe portativ...trebuie sa citesc oleak din urma, ca am fost tare prinsa zilele astea!

Dany, am vazut ca ii dau lui Stefan dintoci, dragul de el, am vazut si pozele, e dulcel foc, tot timpul vesel! Cat despre cic...bafta, e foarte buna decizia ta!

Adi, imi pare rau de situatia de la voi, tinem pumnii domnului invatator, sa speram ca va avea succes la inspectorat!
Cu vizita la spital unde e colega Catalinei, pas si din partea mea...nu riscati nimic!
Nici noi nu ne-am vaccinat, si nici nu ne vaccinam, nu vom fi cobaii nimanui! Sora, cumnatul si mama s-au vaccinat aseara, treaba lor, sper sa nu aibe efecte adverse! Noi ne imunizam tot cu fructe si vit. C, iar Andrei ia si ulei de peste, si echinaceea...Initial, cand s-a creat isteria spatamana trecuta, am sunat la policlinica si ne-am programat si noi ptr. vaccin, noroc ca nu ne-au sunat sa ne cheme, caci intre timp mi-a mai trecut teama, si mi-am dat seama ca actorul de la carcotasi n-a murit din cauza asta!

Anca, iti trimit un ceai pentru greturi si un !!! Cum te mai simti? Tot asa?

Gabi, multumim de capitol, am vazut-o si pe printesa ta, superba! Nu ne mai ne incanti cu horscopul?

Annie, la multi ani si din partea noastra pentru mama ta!

Catutza, Daria, Ledi, Emma, , si pentru voi!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) varsta Andrei


www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei



"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Multumim frumos si o zi buna tuturor!

Emma si Andrei (21.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dodolina, ce frumoasa e Isabelle
Dany, daca intri, vino pana la bazar sa ma ajuti Merci.
Si mutumim pt implicare

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
NU RAMANE INDIFERENT !
BOGDAN

si
DAVID

aici produsele noi

*BAZAR - MARE - BAZAR*
*INVITATIE PT.MAMICI DE FETITE DE 2-5 ANI*
*HAIDETI SA-I AJUTAM
PE BOGDAN SI surioara lui - ISABELLE -
SA AJUNGA LA MEDICI PE 28 IANUARIE !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

fetele

Daria , deci mai huzuriti un an foarte bine, e decizie buna zic eu. Iar cu temperamentul ei sa stii ca se va cuminti cand va incepe scoala.

Katty , o decizie buna zic eu am inteles ca acest vaccin contine mercur si ca afectele apar in timp, acum numai Dumnezeu stie ce va fi. Ce fel de vit C luati voi? Eu ii dau acum Biancai 5 picaturi(pana acum ii dadeam vitC de supt dar am inteles ca picaturile se asimileaza mai bine)

Annie , sa-ti traiasca mama nu o poti chema la voi in vizita? de cand nu ai mai vazut-o?

Danny , la tv au spus ca nu se inchid scolile cu putini elevi dar vad ca una spun alta fac!
Eu intotdeauna am fost pentru a sta acasa cu bebele, iti va prinde tare bine acest an, poate se mai linistesc si apele...

de la noi nimic nou, Bia asteapta vacanta sa mearga cu mine la scoala sa scrie la tabla si sa se plimbe pe toate holurile





Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Salut fete dragi!!! LA MULTI ANI !!! (cu intarziere , dar din inima!!!!)
Am scris in Word , poate reusesc sa trimit mesaj… poate…
Ne mutam cu net , tv, si telefonie .. cu tot cadrabalacul la RDS .
Calculatorul sotului l-a conectat la net , dar leptocika mea inca este in retea si cum se “ sparge” reteaua veche, merge naspa … deci netul meu e de cacao…
Intru cu pauze lungi si dese si ma umple de dracusori.
La calculator nu prea am “loc” asa ca ma multumesc cu jocurile pana face netul.
Rezolvam pana la urma…
O sa recuperez cu cititul…
Pana atunci va pup pe toate si mi-e dor de voi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Am reusit!!! Am reuuuusiiiit!!!
Am trimis mesaaaj!!!!
puuup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Neata

va invit la cafea

va multumesc frumos de urari, n-am mai vazut-o de 5 ani 1 luna si 14 zile ....

copilutz, felicitari, te asteptam mai des .

pup u all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata,
Annie, multumim de cafeluta!
Catutza, intrebai de vit. C, noi ii dam lui Andrei Ascovit, una pe zi, + cate o salata de fructe zilnic, noi vit. C doar din fructe si legume, mai ia cate o echinaceea pe zi de la walmark, ursuleti adica si omega 3 (ulei de peste), tot una pe zi...e suficient zic eu! Vad ca iarna asta nu a fost racit deloc...sper sa nici nu o faca!
Copilutz, ai reusit, super, ma bucur ca sunteti ok, asteptam schimbarea furnizorului de telefonie si te asteptam mai des apoi...

Pup u all!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) varsta Andrei


www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei



"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Va pup va doresc o zi buna si plin ade energie!

Incerc sa va urmaresc si sa ma implic mai mult, dar imi e oribil ma simt obosita si rupta si nu dorm de vreo 10 nopti daca te uiti la mine arat ca drogata!


Daria, te rog sa imi spui ce se intampla la bazar!

Dany, nu ar fi mai bine sa ramai in CIC sa profiti de timpul petrecut alaturi de Stefy?

Dodo - am inteles ca veniti in buc la control cam pe cand va fi?


O zi buna!

6s si mami de astronaut Vladut (05.11.2003)

POZE VLADUT




"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mneatza feline fioroase
Anca, pupici multi sa treaca starea asta si sa simti din plin bucuria unei sarcini exemplare pana la termen Ma repet mereu cu termenul pt ca stiu ca Vladut s-a grabit
Bazarul l-am urgentat sa strangem banuti de drum pt Dodlina, ei merg in Bucuresti la control - atat pt Bogdan, cat si pt Isabelle - Doamne, eu inca sper ca la Isabelle sa fie un diagnostic gresit si sa fie sanatos ochisorul stang
Catutza, n-avem nicio graba sa ajungem scolarite, am io un stres mare-mare
Katty, imi place reteta voastra, cred ca ma inspir pt Giulik
Annie, sar`na de cafea

Restu` de gagici ???

Eu am o stare de kko

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
NU RAMANE INDIFERENT !
BOGDAN

si
DAVID

aici produsele noi

*BAZAR - MARE - BAZAR*
*INVITATIE PT.MAMICI DE FETITE DE 2-5 ANI*
*HAIDETI SA-I AJUTAM
PE BOGDAN SI surioara lui - ISABELLE -
SA AJUNGA LA MEDICI PE 28 IANUARIE !




Mergi la inceput