Bobocei de sept-oct 2008 (240)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Asa, am revenit acasa !!!
Am plecat cu copilul in carut la posta mea din cartier. Am ajuns acolo cu multe picaturi de apa luate in freza Bine ca lui David i-am lasat copertina la carut
Imi spune baiatul de la ghiseu ca nu e coletul acolo...sa cad pe jos zice stati doamna linistita, e doar la alta posta
Duc copilul acasa, il las cu sotul si plec cu masina la posta mare unde sosesc coletele din USA. Buuun, gasesc adresa, gasesc parcare Intru in posta...nu gasesc portofelul Era in carut acasa
Ma intorc acasa, iau portofelul ma duc iar la posta. Ajung la posta , imi aduce femeia coletul si imi spune apoi cand verifica buletinul ca nu imi da coletul ca e alta adresa pe pachet decat cea din buletin In fine, am convins femeia ca am nevoie urgent de pastile, mi-a dat coletul si nici nu am mai platit taxe

Fetele din Bucuresti sunati-ma, stiu ca arde de pastilute
Fetele din alt oras , va rog mult sa imi trimiteti adresa voastra pe PM, sau sa ma sunati

Oana multumim de capitol nou

Nerantula imi pare rau de afta Sper sa ii treaca repede cu glicerina

Alexa, Laureta puuuuuuuuuuuuup

Merge FV


Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Gata..gasit sitre-ul..era o virgula..si de-aia nu ma lasa sa-l accesez...acum studiez..si cum facem?..cum se comanda?

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

La multi ani tuturor celor care poarta numele de Ion sau derivatele acestora!
Mi-am delectat privirea cu fotografii minunate....
Scriu rar din motiv de bebe care solicita multa atentie....dar va citesc de cate ori pot cu mare drag
Acum....se descarca laptopul...si bb doarme in camera reviiinnn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

buna ziua.....mai fetelor sa va dea Dumnezeu multa sanatate ca mi-ati scos in cale GUMMYBEAR vreau sa zic ca numai asa o pacalesc sa ii dau toate siropelele ......laureta... la mine mai nou asa tine vrajeala...ca si la mine se tipa...si mai nou, da din cap si zice "no-no" adica nu-nu daca nu vrea ceva

Am avut o noapte de cosmar sa trezit de nenumarate ori, dar in doua dati, cu niste urlete si tzipete de nu mai stiam ce sa ii fac .....si acum mie somn

babytza stiu ca tie probabil nu-ti vine sa razi, dar felul cum ai povestit si prin cate ai trecut ca sa iei bietele pastilutze.....pe mine mau facut sa rad ....sper sa nu te superi....dar ai fost haioasa

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Alessia, multumim frumos de complimente!
Gruia e un frumos (cra, cra, cra ), dar n-a aparut prin reviste, doar la o emisiune tv o data, acum un an, la o prezentare de slinguri ...
Am incercat sa iti trimit mesaj privat, insa nu ai activata optiunea. Putem discuta despre comanda pe mess, id-ul meu este florinaciuperca.

Gruia, farama de steluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

laureta, merci mult de aprecieri!
noi n-avem probleme la siropele/medicamente, de tot felul, chiar si nasoale la gust, la fel ca Inisu, casca gura si mai vor. da' ia incearca cu GummyBear, cum zice si kllemi, poate tine smecheria.

alexa, La multi ani tie si tuturor sarbatoritilor din familia voastra!
Multam de retete, salvat, vom presta si noi.

dya, sa-ti traiasca sotul si Andreiutu Ionutu!

babytza, esti mortala!

kllemi, imi pare rau pentru noaptea avuta!

fugim la papa si apoi afara!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Nerantula...acum intru pe mess....intra si tu...am gasit ceva..ce-mi place..bine..gasii mai multe..dar n-au marimea mea...

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Dya merge bine acum la mine , tati de Andrei, alias TA si Andre

Xor

Babytza prin ce peripetii ai trecut, bine ca ai reusit ,

Kllemi nasol cu trezirile, mai ia niste

AlexaM salvat retetele si multumesc




de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Apropo de vizita popei la noi pt botezul casei, pe langa ca m+am fript la cuptor, erau niste haine in canapea care asteptau de mult ele sa fie calcate,Imi zic hai ca deschid ca e bine sa ne boteze si noua casa, niciodata nu am deschis...ma rog si iau hainele si le arunc pe calorifer ul din spatele unei canapele si deschid usa, fete intra popa si cand ma intorc cu fatza catre sufragerie vad niste chiloti cazuti exact in mijlocul camerii, sa mor, in mod sigur si popa ia vazut.I-am ridicat in fatza lui, ce sa mai zic ca nu mai aveam ce zice.Asa ca Ramo, mai bine ca nu ai deschis.

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Cu rugamintea de a da mai departe. Urgent.
Andreea TUDOR - fata nou nascuta a unui profesor de la Colegiul National Henri Coanda Bacau - are nevoie urgenta de sange B3 NEGATIV .


Sotia lui a murit la nastere saptamana trecuta. Poate se gaseste cineva...


Va rog sa trimiteti mai departe pana se gaseste o persona ce poate si doreste sa salveze acest bebelus.


Numarele de telefon le aveti aici :
0741 864 495/ 0765 262 424
Scuze pt deranj si dati mai departe, va rog ...


Prof. Irina Leonte
inspector de specialitate


Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput