M-am hotarat............adoptie(68)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_t1971 spune:

Criss_85 - de acum sunteti impliniti; o viata minunata va asteapta sa va bucurati de ea.

Ingerasii nostri ne vegheaza de acolo de sus, de la Doamne-Doamne.
Eu chiar daca am acasa o minune de ingeras, din cand in cand ma gandesc si la cel din ceruri si sincer, inca mi se umplu ochii de lacrimi si sufletul de durere.
Eu il simt alaturi de mine si sunt fericita ca dupa atatia ani are locul lui in inima mea, un loc pe care nu il va putea lua nimeni.

toate fetele si sper ca mesajul lui Criss_85 sa fie inceputul vestilor bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurafloryana spune:

Buna!...suntem un cuplu care isi doreste foarte mult sa adopte un bebe. De moment acesta ar fi pentru noi singurul mod de a avea un copil.Daca sunteti una dintre acele persoane care nu-si poate pastra copilul din orice motiv, sau cunoasteti un astfel de caz, va rugam din suflet scrieti-ne un mesaj aici sau la adresa de mail: auraaurelia85@yahoo.es

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss_85 spune:

multumesc fetelor!
Asa este, Maria, ingerasii nostri vegheaza asupra noastra, simt asta zilnic...toata viata ne vom gandi la ei,vor avea un loc special in inimile noastre,insa acum ne-au trimis alti ingerasi sa ne aline sufletele,aici pe pamant.consider ca nimic nu este intamplator,ca fiecare avem un destin si ca trebuia sa trecem prin toate astea pt a ajunge astazi aici.
Inca nu-mi vine sa cred ca am gasit-o pe fetita noastra, totul a decurs de la sine si nu am fortat deloc lururile.Speram ca si finalizarea hartiilor sa fie la fel de repede pt a o avea cat mai curand acasa.
Mult succes tuturor, si aveti incredere,fiindca minuni se intampla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bellaiza spune:

Felicitari, fetelor!
Sa auzim de acum incolo numai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redrose1976 spune:

Multumesc mult fetelor pentru felicitari!Va doresc sa simtiti mereu implinirea sufleteasca pe care o simt eu acum .
Felicitari Cris_85 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna fetelor,

Cris 85 FELICITARI!, povestea ta seamana foarte mult cu a mea si eu am anticorpi antifosfolipidici (trombofilie) si am pierdut tot 3 sarcini, iar acum am o frumusete de fetita (si cred ca este de etnie, mama nu, dar tatal este necunoscut,iar lucrul asta nu ma impiedicat sa o iubesc ca si cum este a mea din totdeanuna) si sunt cea mai fericita si implinita mamica.
Mariaa multumim, chiar asa este, a inflorit Antonia. Ce face Alexandra? cand aveti termen pentru incuvintare?
Maria_t1971
Manuelita
si pentru toate fetele poate cand se incalzeste iesim cu fetele la teatru sau in parc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Chris FELICITARI. Sa dea DOAMNE sa terminati actele cit mai repede. Aceasta veste a venit intr-un moment foarte bun pentru fetele care su7nt in asteptare. Le-ai redat speranta. FETELOR sa credeti in minuni, acestea se intimpla cind nu le astepti.. Si la noi tot asa pe neasteptate a venit vestea. La o saptamina dupa ce am avut atestatul ne-au sunat sa ne intrebe daca vrem sa vedem fetitele. Acuma numai la ele ma gindesc.... Asteptam data pentru incredintare. Sper ca in maxim o luna sa le avem acasa
Apropo de mailul comun. Imi puteti da si mie parola ID_ul si parola.
Va pup si mult succes in continuare.
DANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

Criss_85 sa fie intr-un ceas bun,Dumnezeu le aseaza pe toate la timpul lui.
Multumesc fetelor pentru sfaturi ,aveti dreptate o sa incep curatenia,dar cum primavara se lasa asteptata o incep chiar de azi.O sa am mai putini prieteni si mai multe cunostinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

criss_85- sa fitzi fericitzi!!! este ceva ce nu poate fi cuprins in vorbe k stare pe care o traitzi...shi , cu adevarat, pentu fetele care sint in ashteptare...shi e lunga tare ashteptarea asta....incredere!

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bellaiza spune:

Despre intrebari sau remarci nepotrivite ce pot sa spun este ca am fost intrebati, fara ca persoana sa il cunoasca pe Stefan, dar despre care stia ca are 6 ani, daca vorbeste si el...He-he, asta da, prejudecata! Sau poate e mai mult de atat...Am raspuns simplu, vorbeste excelent chiar cu mult mai mult duh decat altii.
Si tot din perioada de inceput cand nu venise inca acasa sau inca nu fusese vazut, multi tineau sa ne incurajeje: aveti mult de recuperat! La varsta lui fi-mea sau fi-miu facea asa sau dregea asa!...E, la noi Stefan a evoluat in sase luni cat altii in sase ani! Si deja suntem o familie de 9 luni! Ce poti sa raspunzi cand oamenii sunt limitati?!...Noi sa fim sanatosi si fericiti!

Mergi la inceput