**Buburuze de 2009 in actiune(2)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Buna fetele,

Tocmai vroiam sa profit si eu sa va scriu cate ceva, dar a inceput fiica mea sa maraie si sa ma traga de tricou ca vrea la mama...

Sotul azi a despoerit ca fiica sa il asculta si de atunci tot ii spune ce sa faca ...azi de ex pe dupa masa la fata ii era somn ca statea cu degetul in gurita...sotul incepe sa ii spuna "hai sa facem nani, hai pune capul pe ce perna vrei tu si sa facem nani, ca ii e somnic la fetita" ...si ea alege o perna si se pune la somn...
Sau alt exemplu...ia telecomanda si o baga in gurita sotul ii spune aratandu-i si cu capul "nu e voi, nu in gurita" si ea scoate telecomanda apoi da din cap ca tati in semn de "nu"
Ce mai deja am fata mare ......Acum nu ma mai trage de tricou, a venit Picky si l-a luat la fugarit pe aici....stiti cum ii spune lui Picky?! "Piii" si apoi restul literelor ptr ca nu le poate pronunta, scuipa .......

Revin mai tarziu ca nu mai ma lasa fata si vrea si sotul sa il tund ...

Am pus si ceva poze pe site....bine cam multe asa ca va trebuie chef si timp sa le vizionati.....voi pune link-ul mai tarziu ....cand intru din nou ...si va scriu atunci ...

Revin!!!

Picky, mamica fericita de printesa mica!!!!!
Alessia Stefania 05/05/2009

http://b1.lilypie.com/4v3op2.png

Printesa noastra
Stefi, mamitu' nostru
Stefi...creste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Haideti la slabitAICI




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

lisa,cuscra.....eu am bagat la congelator productie proprie din gradina si chiar mi-ati dat o ideescot legume si ii fac si la terorici de haleala..hihihi
danami.....ma sperie numai cuvantul "ambulanta",chiar imi pare rau ca treceti prin atatea..multi la pui sa se faca bine si sa auzim numai de bine
cuscra...multumim,da se poate????cum sa nu facem echipa cu o terorista si un pericol public?
yioanna..multumim,foarteeee tareee..un lipitan?e superba rasa..poate ne pui si o poza cu el..pls
ttenzika...,sa fie cumva de la dintisori refuzul?ca si eu am patit la fel vreo 2 zile..
picky....vaiiii
ce dulce e
lisa....da' o cura de pus ceva sunci nu ai si pentru mine?

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)
http://img704.imageshack.us/img704/6701/fotografie0196.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

cris,am ceva retete de torturi daca te intere...atunci vin ele de la sine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Nu stiu pe unde umblati toate dar trebuie sa vedeti neaparat tzitzi VS reclame TV http://s852.photobucket.com/albums/ab82/dani3lla100/filmulete%20Denis/?action=view¤t=IMG_5533.flv ...la sfarsit era reclama la Orange aia cu zapada de care e innebunit fimiu...cand o vede uita si ce lapte a supt de la masa

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump primul Craciun Revelion-1 Ianuarie Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Buna seara!
V-am scris un mareee carnat,mai aveam putin si s-a gasit sotul sa-mi trimita un link(e la munca).L-am deschis si apoi,cand am inchis ,am inchis si pagina de pe DC.
Asa ca va rog sa ma iertati daca va raspund rapid.
Vazut ochi frumosi de BUBURUZA,putos mic,finut de CRIS si terorista furacioasa,Maia frumoasa foc de BAMSY.
Legat de rotarix,noi am fost sfatuiti de la centru de vaccinari sa nu.
De maine intru la dieta ,SCARDALE ,sper sa reusesc ,fetele,sa radeti de mn daca cedez.
LAVI....asta e... http://www.sanatateata.com/diete-cure/dieta-scarsdale.htm .Te bagi?
YIOANNA,arati super....asta ca sa-mi faci in ciuda sau sa ma motivezi?


PICKY,pune-i perna daca ii place,nu-i problema cred.pupam fata isteata si ascultatoare.Ma uimeste cu progresele ei.
Pupam toate buburuzele si somnic pufos.Revim maine(sper).

Antonia,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Avem poze noi la semnatura cine vrea sa le vada ...sunt multe ....


Revin imediat, trec la citit!!!!

Pup

Picky, mamica fericita de printesa mica!!!!!
Alessia Stefania 05/05/2009

http://b1.lilypie.com/4v3op2.png

Printesa noastra***** Stefi, mamitu' nostru***** Stefi...creste...***** Stefi, buburuza mica***** Primul Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

haha,am vazut filmuletele cu denis...mama ce mancau ai tu acolo...frumos foc,de videoul cu reclama...no comment
Picky,voi cum sunteti...ce familie frumoasa ai sa iti traisca. sunt invidioasa,pai voi aveti par nu gluma,Anusca galusca,are ea ceva acolo,dar e blonda tare si nu se evde nik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_24 spune:

Ne-a mai iesit un dinte! si se mai vad doi foarte bine formati... Avem deja 5.

E normal sa iasa asa toti dintr-o data cu pauza de cateva zile?

Bafta celor care se apuca de cura... pentru mine e prea complicat sa gatesc separat pentru mine... deocamdata..




Raza noastra de soare www.flickr.com/photos/deea_24" target="_blank"> DARIAN RAFAEL (22.04.2009)
Darian's B-day ticker!>>>>> bebe mic >>>>> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

deea gandeste-te ce bine ai sa dormi tu dupa ce ii ies toti incisivii.si asa e dureros pt ei,cu cat scapa mai repede cu atat mai bine. Anei i-au iesit 3 odata,a plans vreo 2 nopti,acum avem 8 dinti,sa nu va zic ca dormit de la 19.30 la 7.30 dimineata fara nici o trezire

Mergi la inceput