Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *126*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

noi maine plecam din Bucuresti asa ca va urez sarbatori fericite alaturi de minunile voastre si de familie



_

rasfat pentru tine



Alinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,

Nu plecaaaaaaaaaaaaa, vreau saniutaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI Iulia Alexandra, Ian Alexandru, Alexandru Raul, Izia, Ana Miruna, Keutu, Mara, Eva Maria, Teodora, Monica, Tudor!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Vai, Olga!!! Am uitat! Adica stiam ca o sa fie ziua lui curand, dar mi se parea ca mai trebuie sa treaca vreo saptamana.

Multumim!

Pup si eu colegii sarbatoriti si pup si pe cei nesarbatoriti si le urez tuturor sa aiba o copilarie fericita, mereu cu mami si tati dupa fundul lor sa le faca poftele!

Imi vine sa ma duc sa-l trezesc ca sa-l pupacesc bine, dar l-am pupacit si inainte, asa ca il las sa-si mai traga sufletul. Acum Pisik, ma crezi ca nu-l sarbatoresc de obicei?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Bianca ai PM

_

rasfat pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Fetele voi v-ati uitat la pozele lui Timi? Zici ca toate sunt facute la fotograf! Superbe!

A si am vazut si pozele Anei cu frisca pe nasuc! Frumoasa familie! Si tati e foarte implicat, apare mereu in poze sau pe post de fotograf Poze cu socrii imbufnati nu ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Salutare!!!LA MULTI ANI Iulia Alexandra, Ian Alexandru, Alexandru Raul, Izia, Ana Miruna, Keutu, Mara, Eva Maria, Teodora, Monica, Tudor!!!Olga, mamica lui David iepurasul
La multi ani si de la noi! Sa aveti dragoste muuuulta si de primit si de datOlga, chiar intrebam de tine de dimineata...ai cam disparut...David e bine?mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

Bianca ai PM

_

rasfat pentru tine



Multumesc, am vazut.

NU mai are saniute.
Am vazut si eu anuntul ieri la prima ora si i-am dat mail. Insa nu mi-a raspuns (a fost plecat ieri toata ziua cica). Asta e, n-am noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Salutare!!!

LA MULTI ANI Iulia Alexandra, Ian Alexandru, Alexandru Raul, Izia, Ana Miruna, Keutu, Mara, Eva Maria, Teodora, Monica, Tudor!!!

Olga, mamica lui David iepurasul
La multi ani si din partea mea


Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Acum m-am uitat si eu la poze si am vazut pitonasul frumos cum impodobeste bradul cu mamica lui si pe Ana cu saniutza grozava precum si pe Ana frumoasa foc in roshu.
Siiii...am vazut pozele cu Sarah si Sophia, vai de mine, ce frumuseti!! O blondina cum eu numai in Estonia am mai vazut si o pitica scumpaaaa...dar si o mama super faina, eu n-o mai vazusem pe Timi, mai ales intr-o serie de poze din noiembrie parca e pictata, atat de bine arata!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
7luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Buna

Deoarece nu cred ca mai reusesc sa va scriu va doresc un Craciun fericit alaturi de cei dragi!


Monica mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009

Mergi la inceput