Copii din 1995-1998(35)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Happy monday!
...iar e luni...nu-mi place luni dimineata
Andrada a fost ieri la Cluj dar, pana la urma, nu au vazut Avatar (cred ca n-au gasit bilete) ci Ice Age 3. Oricum,i-a placut ca a fost in 3D. Azi si maine suntem singure,noi fetele...Calin a plecat de dimineata la Bucuresti la un concert "pt.sufletzelul lui"...
E vorba de www.metalhead.ro/concerte/Ten_Years_After_concerteaza_la_Sala_Palatului-aid76939-l-1" target="_blank">Ten Years After Oldies rockerii si Mihaela-mhldvrc stiu

Deci, va doresc o saptamana usoara si fara probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Sal'tare!

Tare amorteala pe aici, nu-i de mirare lipsa de inspiratie

Unde nu da Domnu', Miha, si la noi de asemenea deschidere si transparenta.sa-i spui profului ce crezi despre prestatia-i. de domeniul paranormalului. Pe aici is doar neste cuvinte tocite de-acum de atata folosire orala[si cam la asta se reduce]pe la talk-showuri...

Pai daca vine Martisorul, ai uitat cum e cu chestia asta?
La noi a cam venit primavara, ieri au fost 8C si un soare bestial, astazi se asteapta 10C si soare.


Voi sunteti intre fete, Mirela, va faceti de cap.

Alma,sa-ti traiasca frantuzoaica[ultimele imagini pe care le am in minte sunt alea cu beret de la Paris]de Diana !!!Sa fie sanatoasa, fericita si iubita! Si tu pe langa ea

Copilu' a inaugurat carnetul cu 10 la muzica, deja obiectul asta ma streseaza. In ultima zi semestrul trecut el inca n-avea 2 note sa-i poate inchide situatia. De data asta a schimbat strategia... Maine au test la romana din pronume,...,de-astea. Una dintre preferate[v-am zis ca nu se poate decide]i-a spus ca e suparata pe el. Nu stie de ce, dar nici n-a intrebat-o....Cred ca ea se astepta.

,si hai trezirea, ca a venit primavara. Sper...



"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Multumesc, Mara! Asta imi doresc si eu pentru amandoua, sanatate, ca am avut o perioada mai grea, nu m-am simtit foarte bine, nici fizic, nici psihic.
Diana e bine, a incheiat primul semestru cu succes, 9,77, a participat la olimpiada la romana si istorie, a ajuns pe judet, desi tragere de inima spre studiu nu prea a avut. Mai avem putin si ne pregatim de admiterea la liceu, cu notele pe care le are intra la cel mai bun din oras, nu am foarte mari emotii, sper sa nu-mi dea dureri de cap in semestrul II .

Nu stiu daca vrea sa-si serbeze ziua, o sa-si ia 2-3 prietene si va merge la o pizza in weekend, iar eu o astept azi cu tort cand iese de la scoala.

Va pup pe toate si sper, o data cu venirea primaverii, sa ma dezmortesc si eu!

Mergi la inceput
Mergi la inceput