Copii din 1995-1998(35)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Alex ficior de Ana sa ai parte de viata lunga si de bucurii cu duiumul!!!!!

Miha rock ma bucur mult ca esti multumita de noul servici.Bravo Tatianei si felicitari si lui Mihai,important este ca a reusit un rezultat bun,data viitoare va fi mai bine.In privinta timpului ,Ty cred ca stie ca nu le poti avea pe toate ,este in functie de prioritati.

Anca sper sa poti vedea curand pozele.
In privinta mancarii te inteleg ,numa ' aseara am avut o ciocnire cu d-soara ca a facut un bleeeah cand a auzit de mancare de am fost la un pas sa o las flamanda.


Mara Robert deja m-a depasit in inaltime si vorba Anei simt ca imbatranesc dar chiar daca acum sunt mica ,tot afurisita am ramas .

Din pct de vedere al sanatatii parca parca ne revenim.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

La multi ani Alex ficior de Ana sa ai parte de viata lunga si de bucurii cu duiumul!!!!!



Multuma' fain , Andra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

AlexSa fie sanatos, norocos si sa va faca fetele coada la usa Da' putin mai incolo. Hai, Ana, ca m-am scos, vezi am zis mai incolosa.
Voi sa va bucurati de el si distractie placuta




"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

La multi ani, Alex!! Multa sanatate, succes la scoala si in tot ce-ti propui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Hai, c-am gasit si argila in Selgros, se pare ca era si la Fondul Plastic. Da' nu m-am agitat ca nu mi-a placut cum a pus profu problema.

Am gasit si martisoare pt colege, de fapt niste chestii de pus in par, bratarele din snur de martisor, felicitari haioase.Cosmeticale pt prietene... Si daca tot eram la capitolul asta, hubandu mi-a propus sa-mi iau ce-mi place ca decat sa se invarta 2 ore in magazine si sa ia ceva sa nu-mi placa...mai sigur asa.





"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Alma, ce surpriza, chiar ma gandeam in secunda asta, uitandu-ma pe lista de sarbatoriti, ce-o fi cu voi , de ce nu mai dai nici un semn? Ma bucur c-ai aparut.



"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

La multi ani, Alexandru! Ana, sa-ti creasca flacaul sanatos si sa va aduca numai bucurii!

Pup gashca de mamici coole!


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Mara , Alma si Cristina , va multumesc mult pentru urari!Sa aveti parte numai de bine si sa va mandriti mereu cu copilasii vostri!

Va doresc un weekend cat mai frumos si mai plin de bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

...ce bine ca e vineri
Andrada si inca vreo 5 colegi de clasa s-au "lipit" la clasa a cincea, pe duminica,la o excursie, la Cluj sa vada Avatar-3D. Na...cel mai apropiat cinema 3D e la 200 de km de noi
In rest vreme uraaataaaa, inchisa, noroi, gropi

Va doresc un weekend frumos si insorit (poate la voi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Deci la noi a mai nins azi noapte 10 cm peste cei 60 anteriori...stiti povestea aceea canadiana cu kk alb? Noi o traim aievea! Maine m-as duce la schi, ca e prea frumos! Cat despre primavara...ei...cand o veni!

Sanca, Morgan e OK. L-am castrat acum o saptamana jumate, mi-a fost atat de mila de el atunci cand s-a trezit si il vedeam ca nu intelege ce s-a intamplat...apoi si-a revenit. Acum e mai jucaus si mai putin nervos, ar vrea afara dar eu sunt cu stresul pana peste cap ca nu vine inapoi acasa...
Sa stii ca la pisici dulciurile sunt ca otrava, eu asa am citit. Asa ca ai grija...dar eu vreau sa vad pozele, cred ca e haios de tot .

mihaela rock, spor la munca! Felicitari Tatianei si spor lui Mihai!

mirela, drum bun andradei si distractie placuta! Noi ne-am duce la film, dar e pentru copii peste 11 ani si nu avem cum intra cu Silvia...il avem pe DVD dar nu se vede 3D. Eh, asta e...

mara...ce de cadouri wow! Bravo, cred ca esti mami cool, nu-i asa?

Noi avem saptamana viitoare intalnirea particulara in trio, eu+Diana+diriginta ei. Intre timp am primit acasa plicul cu ceea ce a scris Diana despre fiecare materie in parte(primesc niste fise concepute de profesori, cu intrebari, la care trebuie sa isi expuna pareri personale. Printre altele Diana a scris ca nu ii place la stiinte naturale-fizica+chimie+biologie+tehnica-ca proful vorbeste intr-una la lectie...cca 60-70 minute . Proful a raspuns ca nu e adevarat, ca mai au si de lucru la laborator. Sau a mai scris sa proful de sport e infricosator cand se enerveaza . La care proful a raspuns ca atunci cand il va cunoaste mai bine, nu va mai crede la fel ) si cu ceea ce crede fiecare profesor pe marginea comentariilor elevilor plus "calificative" la materii. Calificativele astea sunt de fapt niste criterii pe care fiecare elev le indeplineste sau nu la materia respectiva. Diana a primit la toate ca e foarte buna, ambitioasa, cu drag de munca, activa...la franceza numai a primit sa munceasca mai mult cu CD-ul din manual, sa asculte ca sa inteleaga mai bine si la engleza sa citeasca o carte(Diana a spus in comentariile ei ca nu prea stie cuvinte si vrea sa isi imbogateasca vocabularul).
Toate hartiile astea le vom discuta cu diriginta Dianei, marti. Eu sunt multumita de ce am citit...de fapt si lucrarile ei de pana acum reflecta asta. Ah da...la mate s-a plans ca nu primesc destule teme pentru acasa(ca sa vedeti!) si proful a promis in scris ca va remedia.

Va doresc un we minunat!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput