Pestisorii de... zapada (52)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

,pe mai tarziu!Buna dimineata fetele!Haideti ca fac cinste cu o cu cafea,tuica fiarta ,ceai sau ce va mai doriti.Punem si o gustarica ceva langa si ne uitam pe geam...ca ninse din nou!E atat de frumos...
Deja primesc intrebari daca putem sta pe sanie toata ziua.
Cryna ma bucur ca sunteti bine si ca "absentele" au motivari atat de frumoase.Eu zic ca e super ca va strangeti cati mai multi acasa de sarbatori.
La noi in rest nu sunt noutati,doar ca la 10 dormeam de mult aseara.


nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Nicoll , multumesc de cafea si toate cele si sa ai spor la transare si pregatire de "porcarii "

Cryna, asa da surpriza! Foarte bine ca va adunati cu totii ! Asa trebuie sa fim de sarbatori! Spor la treaba si fa odata bradutul , ca asteapta ochiosul ..

O zi buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata si de la mine!
Amu stau oleaca la ... p'orma fug la trebi ...
Multam Nicoll de coffee si de celalalte tratatii . Cat despre zapada... noi avem troiene anul acesta ... zbor usor la saniuta .
Mda Dany, trebe facut si bradutul ... sper sa am spor la trebi ... ca, nici io nu mai am rabdare si m-am cam saturat de ce-i la mine-n casa & ...eh, ...

Va pe toate si va doresc o zi placuta cu mult spor in toate!



Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Tot io ... incerc sa va urez "Sarbatori fericite!" de pe acum , pt. ca... o sa cam dispar de pe aici pana dupa trecerea sarbatorilor... cred ca nu va suparati, nu ?
Deci:





Craciun fericit!



Frumusetea iernii cu albul fulgilor de nea presarati peste gandurile noastre, cu dulcele ecou al colindelor, cu imaginea in suflet a celor dragi, sa ne petreaca intr-un Nou An impliniti, iubiti si fericiti. Sa avem un 2010 asa cum ni-l dorim!!!

La multi ani! de Anul Nou!



Sarbatori fericite tuturor!!!




V-am -at pe toate! Ne vedem la anul ! &



Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna , multumim de urari ....toate gandurile bune si tie si "Craciun fericit! .....desi cam devreme ne parasesti ... ...poate ac mai ai timp sa mai bagi un ochi si la noi ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77








V-am -at pe toate! Ne vedem la anul ! &



Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez




Cum adica la anu` coana?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

'Neata doamnele!Eu aseara am cazut lovita...dupa ce aproape toata ziua am stat cu fetele afara,cand am dat de caldura...
Asa ca in aceasta dimineata am venit cu cafeluta la purtator si o impart cu voi.
Rece,foarte rece mi s-a parut si in dimineata asta.
Cryna multumim de urari doamna!Le intoarcem si noi,dar ceva mai tarziuSa ai spor la treburi pana atunci.
sper sa am timp sa va pun si niste poze,martore ale zbenguielilor noastre prin zapada.
Pana atunci mare !


nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

...
Buna dimineata!


Nicoll , multumesc de cafea!

Nu sunt cu prea mare chef de treaba , doar am pus la spalat o masina , am sters asa, de ochii soacrei faianta din baie si cam atat ....

mai tarziu ies sa fac niste plati ....


o zi buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dany sa ai spor la treaba!Cat despre iesitul afara sa te imbraci bine...e asa de frig!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neata... mai spre pranz... eu tot n-am apucat sa fac mai nimic... Maine cica mergem cu trupa la mos... la sot, la munci Eu nu prea ma dau in vant, dar ei se bucura... si tac'su
Abia poimaine ma apuc de curatenie... rapid... nu o sa fac cine stie ce in plus fata de curatenia obsnuita... trebuie sa termin intr-o zi... Mancarea nu-i treaba mea, poate fac un tort... Mai ramane sa impodobim bradul pe 24... Iar in seara asta cred ca mergem sa luam bradul si cadourile... Inca n-am avut curaj sa merg cu masina de cand a nins... trebe sa-mi fac... ca sa vad si eu cum e



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput