Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (183)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Am hranit copilul si a adormit imediat....Ca tot intrebai,Camy,daca mai pateste cineva ca tine....EU! Adoarme dar,cum plec din camera,incepe sa planga,si tace doar cand o iau in brate. Acum vad ca nu s-a trezit.
Ziua mai am noroc ca o pun in bouncer din cand in cand,cateodata adoarme acolo,cateodata se plictiseste dupa vre0 20 min,dar sunt bune si alea,mai ales cand vrem sa stam si noi la masa.




Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mussica spune:

Hello!!!
Oficial am incheiat 40 de saptamani... si astazi, ca Anutza lui Manole, pe ger, viscol si tooot traficul asta minunat am reusit sa ajung la doctor. Bine ca nu a fost sa fie azi ca la ce nebunie a fost in Bucuresti...nasteam prin vreo masina...ca de ajuns la timp la spital...am mari dubii . Si nici nu mi-am facut antitetanos...heheheh.
Bun...si Doc said: ca se pare ca Bebi e mai lenes asa...si ca poate spre week-end, luni , marti cel tarziu. Oricum sa-l sun vineri sa-i spun cum ma simt si vedem. Avand in vedere ca marti este 22 decembrie si intru in sapt 42 cel mai probabil daca nu se catadicseste asta mic sa apara, o sa imi provoace travaliu.

Pana atunci...ma tin ocupata!


39 saptamani & still counting :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui crlp
fetelor va rog a-mi spuneti de unde pot nota niste nr. de tel sa va anunt cand o sa nasc?


37+ cu ingerasul Matei

numere de telefon sunt in contul comun de googlemail la contacte,in stanga.
ai gasit?

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Cezar Iustin (4 dec 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ancutza,ce ma bucur sa te vad!!! A mea are nevoie maaare de atentie! Ma doare gura de cat vb cu ea si de cat ii cant....si ii place la nebunie sa dansam cu ea in brate! In sezut o tine Richard,eu tot incerc sa o conving sa mai stea la verticala....fara prea mult succes,dar....



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Floricik,felicitari,ai scos,in sfarsit,fata la aer!!! Sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii!!!

Shtephy,am vazut pozici.Iustin e o frumusete de copil,felicitari!

Dymomo,joi aveti botezul? Parca la aceeasi biserica facem,nu? Sunt curioasa daca nu e prea fig in biserica....
Oare pot vorbi sa nu o bage toata in apa?



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Stephy ne incuscrim? ... iti promit ca o sa ai cea mai frumoasa nora pt Iustin


desigur ca ne incuscrim ,nu ratam noi ocazia asta.
Stiu ca am cea mai frumoasa nora dar si cea mai frumoasa cuscra.
Pentru inceput Iustin va trimite multe

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Cezar Iustin (4 dec 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Eu citesc di capitolul trecut,mai bag un mesaj....daca stau sa citesc pana l capat,mi-eteama ca nu o sa mai apuc sa scriu,asa ca va trebui sa suportati `ploaia` de mesaje de la mine.

Ionela,ms. Da,e super sa-l avem pe tati...de cand a venit parca Annabelle rade de 2 ori mi mult decat radea inainte! Tot timpul liber pe care il are,il petrece cu ea.
Cred ca Mihnea are colici...ai vb cu pediatrul?

Miany,de ce trebuia sa mergeti la ortoped?

Monis,lasa ca e bine cu botezul in ianuarie,acum multi sunt ocupati cu sarbatorile...e si post,dar noi suntem mai pacatosi


Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:

Vad ca vb de concerte,si Monis l-a amintit pe Eric Clapton. Am fost noi prin aprilie la concertul lui...ne place foarte mult,e un artist extraordinar,dar concertul a fost cam plictisitor...nici eu,nici Richard nu eram in cea mai buna forma(eu-iminenta de avort,el-probleme cu inima).Si ologi cum eram,tot am fi vrut sa fi fost un pic mai cu viata concertul....



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Lumi ma bucur sa te vad ,multumim de aprecieri.
Ne mai rasfeti cu niste pozici noi,te rugam?

Ramona ma bucur sa te vad pe aici ,eu nu mi-as pierde speranta cu sanul.Pune-l la san de cate ori poti si abia apoi sa dai completare,el stimuleaza lactatia mai bine ca orice pompa si sunt convinsa ca are mare forta pentru asta.
Ca a plecat tati ,imi pare tare rau ,dar e mare lucru ca esti cu Domi acum si stii ca ne ai si pe noi.

Broscuta iupiiiiii ,esti in forma ,faci placinte tare faine asa ca nu te mai lasam sa te ascunzi.Ramai cu noi,da?

Dymomo super relatia cu tatal tau,sa-ti traiasca 1000 de ani!

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Cezar Iustin (4 dec 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mussica

Hello!!!
Oficial am incheiat 40 de saptamani... si astazi, ca Anutza lui Manole, pe ger, viscol si tooot traficul asta minunat am reusit sa ajung la doctor. Bine ca nu a fost sa fie azi ca la ce nebunie a fost in Bucuresti...nasteam prin vreo masina...ca de ajuns la timp la spital...am mari dubii . Si nici nu mi-am facut antitetanos...heheheh.
Bun...si Doc said: ca se pare ca Bebi e mai lenes asa...si ca poate spre week-end, luni , marti cel tarziu. Oricum sa-l sun vineri sa-i spun cum ma simt si vedem. Avand in vedere ca marti este 22 decembrie si intru in sapt 42 cel mai probabil daca nu se catadicseste asta mic sa apara, o sa imi provoace travaliu.

Pana atunci...ma tin ocupata!


39 saptamani & still counting :)

Da ,traficul e horror la noi,Doamne fereste sa ai vreo urgenta.Presupun ca a venit iarna pe neasteptate,ca mereu folosesc edilii nostri scuza asta.
sotul meu a plecat de pe Mosilor la 17.15 si a ajuns acasa (in brasov) la 22.25

Important e ca e bine bebe, tu bucura-te neaparat de aceste ultime zile de sarcina.

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Cezar Iustin (4 dec 2009)

Mergi la inceput