credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramoneloo spune:

concret,isi bate joc de mine.eu imi exercit dreptul la vot,considerand ca fac alegerea cea buna.din propriile considerente,etc.sincer,de ce sa ma mai duc la vot dc oricum nu conteaza? din moment ce voturile se cumpara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla2007 spune:

Nasu la B1tv il vede castigator pe Basescu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mi-e greata,mi-e sila si m-am saturat de prosti!eh uite ca acum ne=am ales cu cel mai mare dintrte ei,presedinte!!!

sper din tot sufletul ca votul diasporei sa faca diferentarefuzsacred ca vom fi condusi de un comunist prostanac 5ani


de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

speram ca la numaratoarea finala sa iasa asa cum meritam , NA!

oricum se vor aduna si voturile diasporei si vom avea oricum surprize , pentru ca electoratul lui TB a iesit dupa 19 din casa , iar din afara s-a votat TB .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra.C spune:

din pacate nu pot spune nimic. Mai sper inca, dar sincera sa fiu ma vad pe vapor in drum spre Congo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla2007 spune:

Am incredere in ceea ce spune acum la B1tv Nasu,"Basescu,daca se numara corect voturile si nu il tradeaza nimeni va castiga"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

oricum am vazut astazi , chiar daca se vor rasturna lucrurile , ca suntem niste lasi , ne e frica sa spunem lucrurilor pe nume , ca ne place cum traim si societatea in care traim si ca schimbare nu inseamna nimic . poate doar schimbarea la fata ...asta e ...

am facut totusi bradul pentru ca imi doresc inca sa am o seara frumoasa , a iesit minunat , dar nu ma pot bucura ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui alayna
Regret nespus de mult ca nu am ajuns la vot,il votam pe Basescu ,acum e prea tarziu si daca ar fi sa merg,habar nu am unde sa voteaza Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love http://alinaretetedietetice.blogspot.com/
intotdeauna sa intri pe site-ul ambasadei romane in germania:http://berlin.mae.ro/index.php?lang=ro&id=31&s=97428 la Berlin, Dorotheenstr. 62-66 10117; - la Hamburg, Oberaltenallee 20a 22081; - la Bonn, Legionsweg 14 53117; - la Stuttgart, Schellingstr. 9 70174; - la München, Richard Strauss Str. 149 81679. Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramoneloo

concret,isi bate joc de mine.eu imi exercit dreptul la vot,considerand ca fac alegerea cea buna.din propriile considerente,etc.sincer,de ce sa ma mai duc la vot dc oricum nu conteaza? din moment ce voturile se cumpara?

[url:"http://good-times.webshots.com/slideshow/565599276BXsacl"]


Adica automat daca cineva a votat altfel decat tine a fost cumparat? Si cei care au votat invers decat tine considera acelasi lucru: ca au facut alegerea cea mai buna. Regula democratica e ca cei care sunt mai multi la numar decid. Daca cei mai multi sunt de alta parere decat tine nu inseamna ca sunt toti cretini sau cumparati. Pur si simplu gandesc altfel, vor altceva. Ti se pare imposibil?

Spuneai ca dupa ce iese Geoana presedinte "am incurcat-o". Eu te intrebam cum anume, concret urmeaza s-o incurci tu personal....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui karla2007

Nasu la B1tv il vede castigator pe Basescu!!!


Ce-o fi surprinzator in asta?
Surprinzator ar fi sa nu schimbe Nashu' macazul rapid daca se confirma ca "the best president ever" a pierdut trenul. Cum o sa fie oficial ca nu mai e Base la timona o intoarce si nashu ca la Ploiesti.

Mergi la inceput