credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 67

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Julie
i-au marcat pana si pe japonezi cele petrecute atunci in tara mea si la care am fost martora - inca se mai lupta cu trecutul comunist. Dar ca macar presedintele nou-re-ales nu face parte din trecut. Si cu asta ma pot mandri.Julie


zici ca Basescu asta e venit direct din ligheanul cu ariel, alb-spalat-nepatat de rosu, nou-nout, ce mais-a nascut cumva dupa 89 si nu stim noi?............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_iary
mi-e de oportunisti si pe deasupra inculti [fata de cealalta varianta


Varianta cealalta fiind cultivarea la scoala de cadre si cei sapte ani securistici de acasa - iar folosesc eufemisme - ori crinul repetent in studentie de tz ori - ori poate se considera ca repetentia e aprofundarea a culturii?
Ori - apropo de oportunism - discursul intors cu 180 de grade al crinului, in mai putin de doua saptamani, la adrea lui Geoana, este exact opusul oportunismului?

Ori poate ca Academia navala se facea asa cum se face acum Dreptul la Spiru Haret?

Eu nu stiu cum se pot debita atatea tampenii la metru, la kilogram etc.

Ah, probabil ca mai mult nu se prea mai poate, asa ca... linisteeeee, va rugam
Julie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_iary spune:

pacat ca romanii din afara tarii, in loc sa-si vada de viata lor occidentala si imbelsugata, vin si voteaza un handicapat pentru noi, ca stiu ei mai bine. lasati-ne in durerea noastra ca voi deocamdata traiti bine, noi nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Julie, ce m-a bucurat sa te re-aud.



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Si eu m-am uitat de vreo 5-6 ori, am crezut ca am vedenii, Julie asta da surpriza
Mai sa fie!

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_iary

pacat ca romanii din afara tarii, in loc sa-si vada de viata lor occidentala si imbelsugata, vin si voteaza un handicapat pentru noi, ca stiu ei mai bine. lasati-ne in durerea noastra ca voi deocamdata traiti bine, noi nu.


Pai asta e problema , ca unii nu vad mai departe de termopanul personal - atentie, metafora.

E intristator sa constati ca multora portofelul le tine loc de constiinta si imbelsugarea se intruchipeaza doar sub forma unui munte de carnati.

Julie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_iary

pacat ca romanii din afara tarii, in loc sa-si vada de viata lor occidentala si imbelsugata, vin si voteaza un handicapat pentru noi, ca stiu ei mai bine. lasati-ne in durerea noastra ca voi deocamdata traiti bine, noi nu.

ancasapt.24Deyan si mami deKarla20.08.2003

http://picasaweb.google.com/teokarla03


Corect! Si tot lor le dadea Geoana cate 25000 Euro daca se intorceau.
Uffffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

[quote

zici ca Basescu asta e venit direct din ligheanul cu ariel, alb-spalat-nepatat de rosu, nou-nout, ce mai

s-a nascut cumva dupa 89 si nu stim noi?



[/quote]


Nope, dar un sistem ca ala de care am fugit trebuie sapat din interior.
Prin extensie, anticomunist cu adevarat nu poti fi decat daca ai experimentat pe pielea ta sistemul comunist.
Julie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Julie ,si eu ma bucur ca ai revenit!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamaruta
[
Corect! Si tot lor le dadea Geoana cate 25000 Euro daca se intorceau.
Uffffffff


Oare cine a pus botul la asa ceva in afara de cei din tara - care s-a dorit a fi starniti importiva diasporei?
Haideti, mey, ganditi cu creierul si nu cu televizorul pus pe antena 3!

Julie

PS
Sarumana de primire, dar nu merit io asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_iary spune:

Citat:
citat din mesajul lui Julie

Citat:
citat din mesajul lui anca_iary

pacat ca romanii din afara tarii, in loc sa-si vada de viata lor occidentala si imbelsugata, vin si voteaza un handicapat pentru noi, ca stiu ei mai bine. lasati-ne in durerea noastra ca voi deocamdata traiti bine, noi nu.


Pai asta e problema , ca unii nu vad mai departe de termopanul personal - atentie, metafora.

E intristator sa constati ca multora portofelul le tine loc de constiinta si imbelsugarea se intruchipeaza doar sub forma unui munte de carnati.

Julie

cred ca tu n-ai ce face din moment ce-ti place sa te chiorasti prin termopanul altuia. nu ti se pare ca te crezi cam prea desteapta ,nu vrei tu sa-ti vezi de termopanul tau occidental si sa ne lasi in durerea noastra zau asa

Mergi la inceput