credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Vad ca e bucurie in MODROGAN...BASE citez :"un fleac,i-am ciuruit" si vechiul nou presedinte a plecat la somn...ma duc si eu linistitauffff...greu a fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuza1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Vad ca e bucurie in MODROGAN...BASE citez :"un fleac,i-am ciuruit" si vechiul nou presedinte a plecat la somn...ma duc si eu linistita

uffff...greu a fost







dap, la volanul unui Logan...

_
mami de pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuza1979 spune:

adevarul e ca indiferent de rezultat i-a ciuruit de-a binelea!
cata lume l-a votat pe el...si cate aliante a tbuit Geoana sa faca ca sa scoata aproape acelasi nr. de voturi ...

acum sper sa nu ii fi ciuruit degeaba!

_
mami de pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

S-a incheiat votarea pe continentul american?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Julie

Neata, doamnelor si domnilor,
mai aveti surse noi de informare vizavi de rezultate?
eu am deschise mediafaxul, tvri *rusine sa le fie, dau jurnale de stiri de aseara*, twitter, hotnews *paralizate*, antenele *paralizate de vreo doo saptamani*, webcamuri.......?
S-a mai auzit ceva de votul americilor? S-a incheiat?
Murim aicea, plizzz!
Jul


JULIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
sorry de tipat si off topic, nu m-am putut abtine. de-acu poa sa iasa si Basescu, daca asta te-a scos din tacere, iubita Julie!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

conchitus
iti dai seama ce-i
off topic - am o gramada de treaba, da parca tot nu ma pot urni din fata calculatorului
da, mai, sa iasa basescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

FAlutur declara acum la Otv ca au 50000 de voturi in plus...PSD tace malc...estimeaza Flutur ca vor avea pana la final peste 60000...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Julie

conchitus
iti dai seama ce-i
off topic - am o gramada de treaba, da parca tot nu ma pot urni din fata calculatorului
da, mai, sa iasa basescu


hahaha, mie-mi spui? mai cu mopu', mai cu politica, nici una nici alta bine facute. :-)))
io nu vreau sa iasa nici basescu, nici geoana!

hai pe email daca-l mai ai sau aici pe PM, pliiiizzzz, in genunchi pliz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Cica acum in Diaspora mai sunt 47 de sectii ale caror voturi nu au fost inca numarate, sectii din USA si Canada. de unde se astepta in jur de 70.000 de voturi pro basescu(cu tot cu alea 60.000, scuze ca gresii).PD-l-ul zice iar ca TB are 50,23% cu 60.000 in fata fara voturile care sunt asteptate.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Cica acum in Diaspora mai sunt 47 de sectii ale caror voturi nu au fost inca numarate, sectii din USA si Canada. de unde se astepta in jur de 70.000 de voturi pro basescu.
PD-l-ul zice iar ca TB are 50,23% cu 60.000 in fata fara voturile care sunt asteptate.
Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica
AMR 4 saptamini
VIKINGA, cred ca e mult sa mai vina 70000 de voturi din Canada si USA ....probabil ca va ajunge diferenta la 70000 intre base si geoana

Mergi la inceput