credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 48

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Ah, sper sa iasa Basescu. Cand aflam sigur?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Asa-i dyanna, m-am zapacit:), am ediat.Ruxij pai cind sunt numarate voturile la voi se va putea zice ceva mai sigur.Diferenta e f f mica si oricum va fi si cine va cistiga, o sa fie contestat rezultatul si va iesi cu cintec romanesc.Asa ca f oficial vom sti in citeva ore.Cit timp mai e de votat in America?Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Nu s-a incheiat inca votarea in USA si Canada. In Chicago mai este o jumatate de ora, dar pe coasta de vest mai sunt 2 ore jumatate.
M-ati tinut cu sufletul la gura aici langa voi. Intre timp am fost si la votare, si am pus stampila.

Am primit si un telefon acum cateva minute anuntandu-mi-se victoria lui Basescu. Nu stiu daca e bine sau nu, dar stiu ca Basescu este destul de tare daca a luptat impotriva tuturor si a castigat, sau va castiga.

Noapte buna romani oriunde v-ati afla.

Liliana
Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Uraaaaaaaaaa...Este 100% sigur ca a castigat Basescu! Bravo Basescu.
Abia astept sa-i vad fata prostanacului care deja si-a baut sampania si si-a papat torul infrangerii.


Bravo Basescu!


S-a demosntat inca o data a Romania nu este o tara a Prostanacilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Se pare ca un jurnalist la OTV a filmat secventa in care Videanu l-a sunat pe Hrebe care a recunoscut infrangerea...momentan Hrebe nu-i raspunde lui Danut Diaconescu la telefonLa Detroit s-au inchis sectiile de vot 85% Basescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui virgi

Uraaaaaaaaaa...Este 100% sigur ca a castigat Basescu! Bravo Basescu.
Abia astept sa-i vad fata prostanacului care deja si-a baut sampania si si-a papat torul infrangerii.


Bravo Basescu!


S-a demosntat inca o data a Romania nu este o tara a Prostanacilor!


s-a demonstrat ca te-a luat gura pe dinainte. votarea nu s-a incheiat. inca o demonstratie ca romanul s-a nascut poet, ii place sa infrunzeaza si infloreasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Citat:
citat din mesajul lui virgi

Uraaaaaaaaaa...Este 100% sigur ca a castigat Basescu! Bravo Basescu.
Abia astept sa-i vad fata prostanacului care deja si-a baut sampania si si-a papat torul infrangerii.


Bravo Basescu!


S-a demosntat inca o data a Romania nu este o tara a Prostanacilor!

Ar fi bine, dar mi-e teama sa ma bucur inca. Dar de unde stii ca e sigur?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Conchita - este parerea ta! Eu sunt sunt sigura 100% si nu doar eu.Si tu esti, nu inteleg de ce nu recunoasti!

Nu este o rusine sa vorbim despre infrangerea lui Geoana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Citat:
citat din mesajul lui virgi

Uraaaaaaaaaa...Este 100% sigur ca a castigat Basescu! Bravo Basescu.
Abia astept sa-i vad fata prostanacului care deja si-a baut sampania si si-a papat torul infrangerii.


Bravo Basescu!


S-a demosntat inca o data a Romania nu este o tara a Prostanacilor!

Ar fi bine, dar mi-e teama sa ma bucur inca. Dar de unde stii ca e sigur?



Citesc site-uri underground...alea adevarate........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Ce chestie? Daca aveam o campanie civilizata fara ticalosi ca Chireac sau Rosca Stanescu, fara caseta lui Patriciu, fara domnugadea si domnustan, fara ciutacu sau nistorescu, cu politicieni de bun simt care sa nu'i spuna unei jumatati de tara "bai curva, bai tigane bai alcolicule, dementule, sceleratule, fanaticule", in aceste conditii...Basescu ar fi PIERDUT!!


Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput