credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ama_kaly

"Marean" e viitorul ministru al invatamantului, rog putin respect!

Eu de Seby (27 aprilie 2006)



ala v-a fi finalul........

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
Nu credeam ca rezultatul va fi atat de strans!!Sper ca urmatoarele doua mandate Basescu sa le castige mult mai usor decat pe asta >:)
Invingem impreuna Romania bunului simt
In conditiile date chiar e lejer. Is mai multi pro basescu decit pro geoana pina la urma.Oare o fi ingramadeala mare in spa-ul lui Vintu? Pai citi din aia de au pierdut pe la FNI au plecat afara la munca si au votat acu' ehei pina la judecata de apoi vine asta de prin spa-urile facute din bani negri, spa-uri de relaxare pt papuseiVikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

uite ce se intimpla daca juri strimb si cu mina pe Biblie. vine "judecata de apoi"

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Un amanunt picant.

Doamna Geoana a trait o frumoasa relatie de o noapte cu un presedinte.

Nu spui care

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ma retrag si eu....ca e tarziu...noroc ca e si sefu' sustinator Base...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Hai mai fetelor din Diaspora!
Nu uitati de ce ati plecat de aici!Poate daca se normalizeaza situatia aici poate veti veni aici cu alt statut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 75IrDa spune:

Am vazut ca a si plans de emotie... (doamna MG)
Mai mila mi-e de fiica familiei Geoana, care parea ca se bucura sincer

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Un amanunt picant.

Doamna Geoana a trait o frumoasa relatie de o noapte cu un presedinte.

Nu spui care

Invingem impreuna Romania bunului simt



IrDa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Astia de pe realitatea is pe fata asa fara jena.Ora 1.30 in romania si ei tot pun exitpolurile lor de ieri: MG:51.2% TB:48.8% desi e in direct transmisia.Eu credeam ca Vintu are instinct de sobolan, sa abandoneze nava cind e pe scufundate. Macar de mila jurnalistilor alora de muncesc pt el.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Haha Doamna Geoana era chiar cea mai fericita din peisaj cind baura in direct sampania, abia atunci isi privea si ea mindra sotul:)))Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Eu nu pot sa dorm gandindu-ma la ce fete or sa aiba maine Geoana, Hrebengiuc, Ponta, Ciuvica, Ciutahu, Voiculescu, Vantu, Iliescu, Vanghelie, Patriciu, Antonescu, Orban.......................
De-abia acum cand ii enumar ma ingrozesc cati erau impotriva lui Base. Victoria lui chiar si la cateva voturi diferenta ar fi cea mai tare din istorie!!!
De-abia astept! Ma-mbat maine, am stabilit cu sotu ca ne vedem in Piata (vine el cu sticla de vin).

Mergi la inceput