credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Astia de pe realitatea is pe fata asa fara jena.
Ora 1.30 in romania si ei tot pun exitpolurile lor de ieri: MG:51.2% TB:48.8% desi e in direct transmisia.
Eu credeam ca Vintu are instinct de sobolan, sa abandoneze nava cind e pe scufundate. Macar de mila jurnalistilor alora de muncesc pt el.




deocamdata astea-s "oficiale".

dar realitatea m-a socat nitel in seara asta. se certa turcescu cu pesedistii intr-o veselie dragoteasca nu-mi amintesc cu cine se certa, dar clar ridica vocea - zau ca erau mai nervosi jurnalistii decat invitatii

cedez si ma duc la nani, astept imaginile de maine - sa-l vad pe geoana cum retracteaza fara sa para un mire caruia i-a fugit mireasa cu nashu fix in timpul petrecerii macar basescu si-a lasat o cale de retragere onorabila.

edit ca sa zic ca ma scoate din sarite acum realitatea - incearca sa-mi explice ca numaratoarea pdl-ului n-are o baza stiintifica, spre deosebire de exit-poll. ok, am si io o strangere de inima de cand am priceput metoda, da' nu-mi spune ca exit-poll-u' nu-i tot prin telefon, frate.

aaa, si l-au "prins" pe basescu, a stiut rezultatele exit-poll-ului inainte de ora 9 iote, l-am stiut si io, cu tot site-ul catavencului blocat.

si inchei pe o replica de mare angajament: "poate reprezentantii pdl-ului aveau telefoane mobile". poate ca da, poate ca nu, nu stiu, mai baieti, da' m-am lamurit cam cat ganditi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Astia de pe realitatea is pe fata asa fara jena.
Ora 1.30 in romania si ei tot pun exitpolurile lor de ieri: MG:51.2% TB:48.8% desi e in direct transmisia.
Eu credeam ca Vintu are instinct de sobolan, sa abandoneze nava cind e pe scufundate. Macar de mila jurnalistilor alora de muncesc pt el.

Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica
AMR 4 saptamini



vezi, de-aia e tare bun si subiectul acesta! mai aflam si noi ce si cum

Ioana,
~6ani, ~6ani, 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisiacob

Eu nu pot sa dorm gandindu-ma la ce fete or sa aiba maine Geoana, Hrebengiuc, Ponta, Ciuvica, Ciutahu, Voiculescu, Vantu, Iliescu, Vanghelie, Patriciu, Antonescu, Orban.......................
De-abia acum cand ii enumar ma ingrozesc cati erau impotriva lui Base. Victoria lui chiar si la cateva voturi diferenta ar fi cea mai tare din istorie!!!
De-abia astept! Ma-mbat maine, am stabilit cu sotu ca ne vedem in Piata (vine el cu sticla de vin).Galuscuta & comp.(D.N. 09.09.2004)
If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!
Michael Jackson
Sper sa se termine bine..Eu de Seby (27 aprilie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

tin sa va spun ca am fost membru intr-o sectie de votare din oradea, sectie speciala....nu s-au facut niciun fel de fraude....
turul basescu 161 voturi crin 151 si geana 79....restul pana la 466 alte partide

turul basescu 396 voturi 182 geoana....nu pot sa cred totusi ca pierde basesescu....

fiind sectie speciala au votat oameni din toata tara care erau prin tranzit in oradea sau locuiesc cu flotant...io tot am nadejdea ca asa ganedsc majoritatea romanilor...

daca iese geoama...doamne feri de vangelie ministru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna
zau ca erau mai nervosi jurnalistii decat invitatii

N-as vrea sa fiu in pielea lor: daca iese cine vrea patronul, nu mai este nevoie de ei la job. Daca nu iese cine trebuie si-ar pastra jobul dar patronul va fi suparat pe viata si poate inchide postul. Cum ar da-o tot fara bani de rate raman ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cam asa arata o euglena verde...rosie, deghizata:



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Zice unu prin comentarii ca atunci cand s'au anuntat rezultatele Geoana l'a pupat pe Crin pe umar. Pe costum.

A mai vazut careva scena?

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Zice unu prin comentarii ca atunci cand s'au anuntat rezultatele Geoana l'a pupat pe Crin pe umar. Pe costum.

A mai vazut careva scena?

Invingem impreuna Romania bunului simt


si nu i-a lasat urme de ruj? ca daca nu, inseamna ca rujul de la nastase era d'ala contrafacut

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Tocmai ce i-am lasat lui Mircea Badea pe blog un comentariu usturator. Na, ca m-am mai racorit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Dragul de el, pe mine chiar ma ia mila de MG asa ca om, nu stie cum sa faca sa iasa bine si oricum o da iese prost. Pe unul il pupa pe umar, , altora miinile ca n-are incotro, pe altul in dos la ceas de noapte prin spa-uri de lux, pe nevasta ar pupa-o da-i mai important rujatul si smsu'..oropsit nu alta!Avea o fericire asa de aiuristica la ora 21 de parca nici lui nu-i venea sa creada:))Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput