Cum a slabit DrMonicaPop

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilse



Habar n-aveam cine este doamna aceasta, dar sincer, a slabit foarte mult, o admir pentru vointa, insa nu stiu, numai mie mi se pare mult mai imbatranita de cum era inainte?

Adica eu in locul ei nu m-as imbraca numai in negru, o face foarte palida, ii scoate toate defectele in evidenta.

Plus tanti prezentatoare care ii spune auziti voi: ca e o tinuta sexy, acuma, ok, nu e cea mai finuta tinuat de aparut la tv, de acord, dar zau ca si stilul asta de prezentare ma scoate din minti.


Ilse pai tocmai scrisesem mai sus si eu ca arata tare rau la fatza. Nu zic, ca inainte era f f rotunda la fata, dar macar statea pielea intinsa si avea trasaturile mai blinde. Acum parca e madam Cutzit (nu vreau sa fiu rea, dar numai draguta nu este acum) si parca are o suferinta pe fata, nu radiaza deloc a fericire ca na, am slabiiiit fratilor!!!! (in plus, mi se pare ca are si parul f f rar - se observa pe carare).
Ma rog, nu imi place sa "ciopartesc" asa o persoana, dar s-a deschis subiectul si sunt mai multe amanunte care socheaza realmente la dinsa.
Eu ii doresc sa fie sanatoasa si sa mai puna cateva kg la loc ca ar arata mai bine



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Mie imi place cum arata, oricum mult mai bine decat inainte. Felicitari pentru asa performanta. E chestie de obisnuinta, de asta vi se pare ciudat, dar e ok dupa parerea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Si mie imi pace cum arata. Si daca tine mortis, un lifting o rezolva imediat. Cum adica sa mai puna cateva kg inapoi? Pai de aia le-a dat jos? Arata foarte bine acum la corp.

Ah ce admir oamenii astia care reusesc sa obtina ce doresc la capitolul kilograme...jos palaria pentru toti cei ce reusesc sa-si schimbe modul de viata, sa manance sanatos si sa faca miscare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ma refeream la 3-4 kg, nu 30!!! Vai, vai, vai....
O fi aratand bine la corp, dar fata nu arata deloc fericit.
Si da, cum am mai subliniat, jos palaria pt vointa si tenacitate de a ajunge la rezultatul urmarit. Insa nu vad la dinsa acea radiere de om fericit ca si-a implinit un tel, din contra.



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Eu cred ca a facut gastric bypass, dar nu o sa recunoasca:) Numai cu ala se slabeste asa repede si mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

nasol sa slabesti asa de mult la o virsta inaintata...ramii cu pieile atirnind toata viata, cred ca arata oribil dezbracata.
dpdv al sanatatii e bine ca s-a gindit sa ia atitudine, indiferent ca a facut-o pe cale naturala sau prin operatie chirurgicala.
nu mi se pare ca arata oribil la fatza...citi ani are? ca nu e prea tinerica...un lifting ar rezolva problema fetzei, insa cred ca are nevoie de lifting la tot corpul

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.


www.youtube.com/watch?v=fbwO7RAfwS4&feature=related/" target="_blank">my target :)

www.flickr.com/photos/42726167@N06/sets/72157622754103816/" target="_blank">halfway there

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Felicitari ca a slabit atat, dar arata tare obosita, mi se pare si putin deprimata (poate asta e personaliatatea ei), cam indoita de spate. As fi vrut sa vad si eu, cum zicea cineva mai sus, atitudinea aia: "da, am slabit si ma simt excelent", mai ales ca e medic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Doamne fereste, eu sper ca nu e bolnava, ci ca doar a slabit pentru ca asa a vrut. Ar fi cam ciudat sa fi slabit pt ca e bolnava, dar sa apara la "traieste sanatos", nu? De-aia trag nadejde ca a slabit doar din vointa, ceea ce e de apreciat...

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Si eu am vazut-o si mi se pare uimitor cat de mult a slabit.Zici ca nu mai este aceiasi persoana.Acum mi se pare mai imbatranita dar felicitarile mele pentru vointa pe care a avut-o.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

singura a spus la tv ca a slabit pe parcursul unui an (deci nu e chiar repede, brusc). e normal sa arate asa la fata, pt ca inainte pielea statea intinsa. eu nu am decat FELICITARI! ai spune, fiind si eu o persoana care a luptat mereu cu kg.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

IUBESTE SI FA CE VREI!

Mergi la inceput