Parinti adoptivi in asteptare * 2 *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

puffy10 inca nu draguta, tocmai de aceea sunt in perioada de tatonare si vb.frumos, momentan nu pot sa ma iau de ei ca boala de om sanatos fiindca vad ca se misca bine treaba.Ce-o sa fie pana la urma nustiu, i-mi pastrez atuurile la urma.

pupici si sa dea DD sa-ti aduci bucuria in casa cat mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminoasa spune:

Dragele mele,

Desi scriu rar, sa stiti ca va urmaresc si ii multumesc lui Dumnezeu ca existati, pentru ca pentru mine sunteti un suport psihic extraordinar.

Vreau sa va spun ca pe Site-ul Oficiului Roman pentru Adoptii a fost afisat astazi Proiectul de lege pentru modificarea si completarea Legii nr. 273/2004 privind regimul juridic al adoptiei.

O seara placuta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nickets spune:

ma poate ajuta cineva cu un formular pt cerere, atestatul il avem din noiembrie si vreau sa incerc si in alt judet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaAnca spune:

Buna nickets,


da-mi o adresa de e-mail si iti trimit un model de cerere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yardley spune:

Buna Dragelor,
Asa cum v-am mai spus, eu am vazut un singur copilas dupa 6 luni de asteptare. Am mers tocmai pana la Cluj dar din pacate n-a fost baietelul nostru. Pentru cele care ar accepta si un copil mai mare (4,7 ani)vreau sa va spun ca acest baietel are multe calitati si merita vizitat. M-am interesat de el si mi s-a spus ca nu-l viziteaza nimeni atat din cauza varstei dar si a distantei... Daca va suna interesant puteti suna la Cluj sau va dau eu mai multe amanunte. Va rog sa nu-mi sariti in cap, nu am nicio legatura cu acest lucru, vreau doar sa ajut pe cei care sunt in situatia noastra.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puffy10 spune:

Buna!
Am o intrebare, mai e cineva din Ploiesti sau din Prahova??? Daca nu puteti raspunde pe forum, dati un PM.

6IA, 2FIV-nereusite
prin adoptie vom aduce bucuria in casa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puffy10 spune:

Simo, unde ai disparut?
Cum mai stai cu optimismul? Ce noutati mai ai?

6IA, 2FIV-nereusite
prin adoptie vom aduce bucuria in casa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

hello fetele,
puffy- stau bine cu optimimsul ca altfel nu se poate.
Merg inainte si astept sa vad cum va fii noul an atat pentru mine cat si pentru toate fetele care sunt in asteptare.
Speranta moare ultima.

Copilul nu datoreaza parintelui viata, ci cresterea! - Nicolae Iorga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

puffy- acum ai disparut tu??

Copilul nu datoreaza parintelui viata, ci cresterea! - Nicolae Iorga

Mergi la inceput