Intre Basescu si Geoana, ce alegeti?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Clar ca Geoana, Base se vede ce ne-a dat. E clar..eu un amarat de profesoras vreau sa-mi vad macar copilul traind mai bine...noi doar reusim sa mai traim la momentul asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Geoana

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Citat:
citat din mesajul lui daiana_raluk

niciunul nu merita votul meu,dar decat sa-l mai aud pe basescu inca 5 ani,mai bine geoana.Macar nu o mai vad pe Udrea prea des la tv



Nu o s-o mai vedem pe Udrea, in schimb vom avea ocazia sa vedem pana la refuz toata gasca vesela: Iliescu, Nastase, Vanghelie, Ponta, si lista poate continua.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ErAs3R spune:

Basescu! Sa ma salvez de cosmaruri cu Ilici si Bombo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dunemaire spune:

Contra Geoana. Mi se ridica tensiunea cand il vad, si nu in sensul bun..

Andrea, mama de Timea Christiane (6 ani ) si un puiut de 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Unde esti ileana? La farmacie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

uiti esentialul...Vangelieeeee! si Sapca lui Ilici m-a facut sa nu ma indoiesc nici o secunda de votul meu in turul 2


Citat:
citat din mesajul lui ErAs3R

Basescu! Sa ma salvez de cosmaruri cu Ilici si Bombo!

When ignorance reigns, life is lost.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nume spune:

Geoana.

In punctul asta(turul 2) nu exista nuante, neimplicare sau lehamite; mai concis orice vot neexprimat e probasescu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui nume
In punctul asta(turul 2) nu exista nuante, neimplicare sau lehamite; mai concis orice vot neexprimat e probasescu.

Nu mai faceti presupuneri gratuite. Cine nu voteaza nu conteaza in ecuatia democratica. Nu se poate spune absolut nimic despre optiunea lui. Nici ca-i pro, nici ca-i contra, nici ca-i e lehamite, nici ca-i scarbit, nici ca-i lenes, nici ca-i sigur. Logic, legal si moral cel care nu a votat nu conteaza, si optiunea lui (care nu exista din moment ce nu este exprimata) nu poate fi arogata de NIMENI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Mi se face rau cand citesc ca veti vota cu Geoana!
Dar nu cu Geoana veti vota, ci cu tovarasul Iliescu, cu Vantu, Hrebenciuc, cu Voiculescu, cu Nastase...cu astia, ptr ca Geoana e o marioneta in toata povestea asta!


Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput