Montignac (128) - STIL DE VIATA , NU DIETA!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

ooo da , maine plecam la Tg Mures ... sper sa avem finala

si-acuma pentru cine doreste sa-mi vada mobila
nu e gata complet da cred ca pot sa v-o arat la cat v-am innebunit cu ea .... macar atat sa fac


revin

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"



Superba, zici ca e living.Bravo pt rabdare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Andanii, superba bucataria. Dar ce mi-a placut cel mai tare e chiuveta neagra? Adica cred ca chiuveta este , nu? langa aragaz.

Ymca, las ca trece si celulita odata cu kg. La cat de sanatos mancam noi, daca mai bem si apa multa chiar o sa scapam de ea . Asa, si zi de impachetari, ceva efecte miraculoase?

Eu azi m-am dezmatat cu nerusinare . Am fost la Pizza Hut si am mancat bruschete si lasagna . Sper sa nu se supere cantarul prea rau ca imediat trec la sport.

Si ca sa fie dezmat in toata regula, mi-am cumparat o pereche de cizme superbe . Cam scumpe pt cat sunt eu de economa( remarcati ca nu am zis zgarcita ) dar sotul meu nu-mi refuza nimic daca imi place . Asa mi de drag de el

Un weekend frumos sa aveti

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Asa zboara kg mele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

multumesc pentru aprecierea mobilei

sa ne tineti pumnii duminica dimineata

sa ne citim cu bine

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Andanii,arata SUPERB bucataria ta .Foarte buna alegere ,bravo !!!! Sa o stapanesti sanatoasa si la cat mai multe retete Monti

Melany,eu nu pot vedea pozele din Egypt ,linkul nu se deschide,adika imi da eroare.Pe 16 decembrie plec si eu pentru 2 saptamani jumate

Puisor,dar se poate ???????? Hai ca o dai in bara cu Pizza Hut ,dar si bruschete si lasagna ?? Da-o incolo de treaba...asa nu mai vorbesc cu tine
Rade ciob de oala sparta,eu care am mancat napolitane cu vanilie si cioco cu rom


Azi :
-D :1 cremwurst fiert +castraveti
-G :mar
-P :falafel +salata + lipie Monti
-G :nuci +alune (crude )
-C :musaca de vinete cu carne tocata
-G : napolitana cu lamaie +cioco cu rom



Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


http://alinaretetedietetice.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui puisorul
Eu azi m-am dezmatat cu nerusinare . Am fost la Pizza Hut si am mancat bruschete si lasagna . Sper sa nu se supere cantarul prea rau ca imediat trec la sport.

Si ca sa fie dezmat in toata regula, mi-am cumparat o pereche de cizme superbe . Cam scumpe pt cat sunt eu de economa( remarcati ca nu am zis zgarcita ) dar sotul meu nu-mi refuza nimic daca imi place . Asa mi de drag de el


Aaaaa, pai asa se face? Eu ma chinui aici sa-mi revin si tu ce-mi faci?
Partea cu incaltamintea si sotul o recunosc si la mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alayna
Melany,eu nu pot vedea pozele din Egypt ,linkul nu se deschide,adika imi da eroare.Pe 16 decembrie plec si eu pentru 2 saptamani jumate


Unde mergi? E prima oara?

Dau pe privat linkul ca acolo sper sa nu ma cenzureze astia..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Alayna, Melany, merit pe deplin mustrarile . Dar sa stiti ca al meu cantar nu s-a suparat asa ca am modificat si targetul sa nu ma las pe tanjeala.

Andanii, tinem pumnii juniorului

Azi e zi administrativa la mine, asa ca deja am calcat, mancarea e pe foc, hainele la spalat si imediat ma apuc de curatenie.

Meniu:
Md: fructe de mare trase la tigaie cu usturoi, patrunjel si sos de soia
P: somn la gratar cu legume mexicane
C: ceva fructe



Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Noul target...ajutat de Montignac si P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Si dupa ce m-am laudat cat sunt de harnica am aflat ca azi e sarbatoare mare

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Noul target...ajutat de Montignac si P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Puisor ce sarbatoare e azi ? Ca eu nu am calendar in casa de vreo 2 ani... Si eu am in plan,adica aveam sa fac curatenie,schimbat lenjerie,spalat ,mancare Nici nu situ ce zi e azi ,stiu ca e noiembrie
Cum e gratarul tau?La mine tot timpul se lipesete somonul ,chiar daca ung cu un stop ulei si mi-e ciuda ca nu e estetic la sfarsit


Melanny,am incercat sa le vad,dar nu am reusit,mi se deschide asa : The page cannot be found
La mine nu e prima oara cand plec,merg in vizita la socrii ,in Cairo .Dar o sa avem destul timp sa hoinarim si prin alte locuri.Mie-mi pare bine ca o sa scpam de vremea friguroasa de la sf lui decembrie




Mie mi s-a facut pofta de covrigi.Cred ca ma duc sa bag o portie ,dar din faina integrala.
Abia m-am trezit,azi am fost libera,inca n-am mancat si nici nu stiu ce voi manca azi
Am sa revin spre seara cu amanunte




Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


http://alinaretetedietetice.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

se pare ca e saptamana Pizza Hut pentru Montignace...am ajuns si eu azi azolo si mi-am luat ciupercile alea bune la cuptor.

ala a fost singurul meu gest destept pe ziua de azi

am intrat la film si-am mancat o caldare de ceva.

macar am baut cei 2 l de apa regulamentari.

puisorul, sa porti cu placere cizmele.

andanii, tinem pumnii maine dimineata.

Mergi la inceput