Montignac (128) - STIL DE VIATA , NU DIETA!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

V-ati mutat la subiect nou????Oooooo,ma bucur

Eu sunt in perioada de stagnare de vreo 3 saptamani Asta e,de iesit stiu ca o sa ies,nu ma stresez deloc .Vroiam sa mai dau jos 3 kg in urmatoarele 4 saptamani dar nu cred ca am sanse

Vreau sa fac o musaka cu vinete,carne tocata,ardei etc dar n-am mai facut pana acum...pot sa rad niste cascaval sau mozarella deasupra ??????




Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


http://alinaretetedietetice.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ymca, eu cred ca trebuie sa mai slabesti pana sa se vada muschii si tonifierea . Desi aveam celulita multa si urata dupa ce am slabit a disparut. Chiar si tipa de la masaj de ieri zicea ca nu am aproape deloc .

Normal ca e mai usor sa intri in forma cand ai mai facut sport dar eu sunt convinsa ca se poate si fara antecedente sportive.

Alayna, poti sa pui si cascaval si mozzarela dar va creste numarul de calorii foarte mult si daca tot stagnezi eu as zice pas. Poti sa pui rosii feliate daca vrei.

Tocmai am savurat ciupercile , merg sa fac baie piticei si la somn.

La salonul la care am fost la masaj se fac si impachetari la rece care se pare ca te subtiaza de nu te vezi . Ati facut asa ceva?

Noapte buna

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Asa zboara kg mele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Melany,nu vad ceea ce ai scris,cica e inexistenta pagina si nici pe eva nu gasesc subiectul

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

puisorul, sunt CONVINSA ca trebuie sa mai slabesc. eu am scris asa, ca in cazul in care mai sunt persoane ca mine, sa se simta bine ca nu sunt singure. eu am trait mari depresii cand citeam cum toata lumea dupa 3 sedinte de masaj nu mai are celulita, sau dupa 3 luni de sport nu mai au pic de celulita desi aveau tone inainte. eu lupt de 10 ani cu ea cu electrostimulare, cu masaj, cu cellu M6, cu vacuum, cu impachetari reci, caldute si fierbinti....o mai stopez, o mai estompez, dar cand e sa dea ea navala, nu tine cont de niciun tratament de-al meu si se vede urat rau de tot. n-am facut operatii, dar daca mi-ar garanta cineva ca pleaca si nu se mai intoarce, as face 100. organismul meu e nasol...e predispus la celulita si trebuie sa o inghit...si nu e de-aia care se vede cand strangi pielea...e de-aia care se vede cand mergi, sau daca vreau sa port un pantalon mai stramt si de culoare deschisa.

azi am la mine:
pomelo, pentru MD
cotlet porc la gratar pentru D (am uitat castravetii murati acasa)
ciorba pentru C

Sper sa ma limitez la ele. Ieri seara am gasit covrigi pe masa si am cam mancat din ei

andanii, succes la Tg Mures...va plimbati, nu gluma.

mai scriu mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ooo da , maine plecam la Tg Mures ... sper sa avem finala

si-acuma pentru cine doreste sa-mi vada mobila
nu e gata complet da cred ca pot sa v-o arat la cat v-am innebunit cu ea .... macar atat sa fac


revin

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Andanii sa o stapanesti sanatoasa! e foarte foarte frumoasa, la prima vedere cand am deschis poza am avut impresia ca e un living nu o bucatarie, ei asa da, arata asa de "calda" si in acelasi timp moderna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

alinam mda, ma bucur sa aud asta ... asta si voiam , sa nu para bucatarie ... eu am bucataria deschisa , impreuna cu sufrageria si mobila e acelasi stil si culoare ca si mobila din sufragerie , fiind impreuna trebuia sa dea impresia asta ... multumesc de aprecieri

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

super arata bucataria! merita asteptarea....prima oara nici nu m-am prins care sunt dulapurile fara usi...erau bine integrate in peisaj. foarte frumoasa. felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Melany,nu vad ceea ce ai scris,cica e inexistenta pagina si nici pe eva nu gasesc subiectul



Nu inteleg de ce transforma adresa cand o pun aici...ia sa mai incerc odata:
http://supereva.ro/egipt-pareri,2/sharm-el-sheikh,4,8/continental-garden-reef-resort-sharm-5,1189/impresii-sejur-si-fotografii-vacanta5069.htm
Ha, cred ca nu ma lasa astia la site.Pune adresa in partea de sus la explorer si pe urma stergi supereva si pui supereva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui melany72

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Melany,nu vad ceea ce ai scris,cica e inexistenta pagina si nici pe eva nu gasesc subiectul



Nu inteleg de ce transforma adresa cand o pun aici...ia sa mai incerc odata:
http://supereva.ro/egipt-pareri,2/sharm-el-sheikh,4,8/continental-garden-reef-resort-sharm-5,1189/impresii-sejur-si-fotografii-vacanta5069.htm
Ha, cred ca nu ma lasa astia la site.Pune adresa in partea de sus la explorer si pe urma stergi supereva si pui supereva.



Da, clar nu lasa...uite zic despartit dar tu le scii una dupa alta...am fost acolo!

Mergi la inceput