Bulgarasi si globulete de nov-dec 07 (202)-2 ANI!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

buna seara!
victo...ok...pt. semnatura!
wow..catus76...felicitari!...dar cum ..pana acum, nu ti-a zis daca e fetita sau baiat?pt. Cristian!
roxxy...2 scumpi....abia astept si eu...(dar mai am de aaaasteptataaat)....cateodata intru in panica, m-apuca ganduri negre...apoi va aud pe voi...(cele cu 2 copilasi) si-mi trece...dar m-apuca iar cand o mai citesc pe Ank
pufulet74...salutare....pt. dulceata ta !grea decizia cu gradi...
pussi..noi avem 2 bucatarii tefal ..una maaare si una mai mica...inca nu le-am despachetat....dar masuta aia de bb de la ecoiffier care am luat-o eu pt. Ana e pe placul ei..face gatai(gratar), steilizez(sterilizeaza) sticlutele...cred ca si bucataria va fi un succes si mai cred ca aia mai mica o sa incerc sa o scimb la magazin daca am cu ce, daca nu ...deschid cantina
Ana stie ce inseamna....pai cand incepe sa ma loveasca cu picioarele in piept si in burta(cand e pe masa de infasat)...credeti-ma...eu ii spun , ii explic, o tin de picioare,dar daca insista?!..va rog sa nu va speriati ...nu sunt un capcaun sau o degenerata....dar ma mai enervez si eu....o ia peste pampers.....
am ceva de lucruuu...

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bianca daca scriai asta la generale te acuzau ca maltratezi copilul si din cauza asta o sa fie frustata toata viata

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

ancadragoman...poate ar trebui sa editez mesajul !

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui popbianca

ancadragoman...poate ar trebui sa editez mesajul !

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si 12+



poze cand ne pui????

care e diferenta intre bucatariile tefal? noi n-o primim decat sambata la chef. Ce stiu ca mai primim e Casuta Albei ca Zapada... nu stiu cum e si zarauri si benetoane



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ANCA - pai daca ai plecat tarziu?! eu am ajuns la 8.20 la birou si era ok...

legat de bataie, cum am intrat in gradi Alessia a zis 'bate miss', asa ca a facut ea introducerea si le-am zis ca de ieri continuu zice asta si imi si exemplifica peste fund; mi-a luat-o miss de mana si a dus-o intre doamne sa ii arate cine a batut-o si fata nu a mai zis nimic; in fine, poate ca a auzit lucrul asta si, fiind ceva nou, i s-a parut interesant si mi-a tot zis; astazi nu mai imi supe nimic referitor la bataie;

SHERI - nu stiu gradi in aviatiei, cauta pe net, fa lista si treci la vizitat...ca nu se potriveste ce iti spune cineva cu ce asteptari ai tu;

aoleu...am niste emotii legate de ziua Alessiei...adica de faptul ca nu-mi vine sa cred ca are deja doi ani...imi zice ca vineri face 'dui ani'; i-am luat aspirator si poseta(aseara am gasit-o cu sora-mea, fiecare cu o poseta pe antebrat, se tineau de mana, leganau fundurile si ziceau 'hai, fata' si 'a mol'(la mol) - ca sa vedeti ce o invata matusi-sa...si acum imi tot zice a mol...e rafinata fii-mea...a piatza nu-i mai place)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Bianca daca scriai asta la generale te acuzau ca maltratezi copilul si din cauza asta o sa fie frustata toata viata

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca




SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!



...da...si mai tarziu nu o sa-si mai schimbe chilotii!!!!!!!!!...de atata frustrare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

pussi...deci s-a instalat placa "aia"...dar aseara am avut musafiri, asta seara pleaca bunicii de-acas...asa ca ...daca nu mi-o fi prea somn, dupa ce adoarme Ana...deci dupa 23,30...
sincer nu stiu care e diferenta intre ele ...una e imensa ..mai mult de 1 m lungime ..iar cealalta de dimensiuniuzuale..cum sunt mai toate prin magazine...sunt de aceiasi firma , ceva smooby...
apoi zarauri si benetoane? foarte bineeeee...sunt excelente ambele categorii

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

fug ca am rufe de intins, sotul a facut ordine si a aspirat si eu tre sa continui cu stersul prafului si pe jos...vine sotul si ma prinde ca n-am facut nimic..si-mi rupe pampersul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

am fugit sa-i aduc copilului pufuleti si era sa-mi rup picioarele in mingiile ei imprestiate peste tot...geaba ordine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

neata! vorbesc singurica...nu mai e nimeni...


LA MULTI ANI, ANA SI ENI! SANATATE, VOIOSIE SI NOROC! VA PUPAM CU DRAG!

Mergi la inceput