Puiuti de Randunici! (332)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani Elara!
Hai Mateias, scoate capul la lumina usor si priveste in ochii mamei tale care te asteapta nerabdatoare si iubitoare!
Ariel, tine-o tot asa!
Dar ce chip frumos rasare? Nu-i al ei, al ei e oare? E Liana cea pierduta, ratacita ,obosita/De noi toate indragita
Gudinde pazea, ca ai concurenta la compozitiile in versuri Si vad ca si la machiaj ti-ai gasit nasul Iti dai seama cum fara sa vrei starnesti lumea
Si mi-a mai placut Zoze cum a dat ea raportul :93 la tocul usii Dar 15 kile imbracat sau dezbracat? Fataaa, e barosan olteanu' Chiar Sam cat mai e de mare ? Ca tare mi-e ca i s-a suflat titlul!
Clau vacanta placuta de revelion! Unde plecati? Hai , fa-ne verzi albastre !
Tuchi vezi ma ca exista avantaje si in a face naveta la Ploiesti? In toate exista o parte plina a paharului ! Cat priveste educatia mea muzicala, continua Azi am avut in program www.youtube.com/watch?v=vA-PcyACc40&feature=channel" target="_blank">asta Si daca vrei sa stii, astia au venit surzi de la concert, azi dimineata inca le tiuiau urechile Mama, ce s-au mai distrat
Olga ce sa zic? 1) Mi-am dat seama cine-s eu din House, am avut o revelatie mareata :CUDDY ! curat CUDDY, 100% CUDDY! Si nu ma refer aici desigur la aspectul fizic Iar aseara am ajuns la ep. in care pleaca Willson si-i spune lui House ca nu-i capabil sa vada decat partea goala a paharului, partea urata a vietii Ce prost m-am simtit (Ce tare a fost faza in care bolnavul in coma ii tinea paharul de suc lui House )


Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hello!
dupa o ora in trafic pana la Filantropia, de la Traian,am fost cu iub la dr recomandat de Tuchi, in sfarsit, a iesit bine, e 'chimie' intre ei, comunica cum trebuie cu el, l-a consultat asa cum trebuie, spre deosebire de marele prof de la SMC, ce sa mai, i-a placut husbandului, si asa ar vrea mai multi ca el in tara asta, sa dea DD!! joi incepe recuperarea, si se pare ca sunt mari sanse sa se refaca complet, nicio treaba cu operatia, ba chiar o sa poata sa faca si ceva sport cu grija, fara greutati, just for fun asa ca declar sot cu moralul mai ridicat si gata sa se apuce de treaba
apoi, am fost cu Muf la pediatru, ca are muci de ieri si stranuta de 'n' ori pe zi..nimic altceva, doar ca trebuia sa ia de maine BVaxonul si mi-era teama ca nu se pupa...dr baioatului era in fara plata, am nimerit la alta, IAR!! a spus ca merge BV chiar si cu un pic de rosu in gat si muci, voi stiti ceva in sensul asta?? pe de alta parte, nu aveau in farmacie BV, si tre sa-l cumpar, scump mai e alta faza..data trecuta i-am dat din alea ptr adulti, capsule, asa mi-a dat pediatra..eu mai am cateva pastile ramase de cand am incercat eu sa fac tratamentul si m-am lasat, aveti idee daca astea se dau si la bucata?...am vreo 7, mi-ar mai trebui 3..si sper ca pana la cura urmatoare sa il aduca in farmacia noastra gratuit..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ELARA! Sa fii sanatoasa si sa ai un baietel sanatos si papacios!Nastere usoara!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

fetelor, am pus pe site, la stiri, o harta de la BE, cu locatia standului nostru.

cleme, nu pot sa dau link aici, ca ma ia adminul de urechi ca fac reclama ilegala....dar intra pe site (pe hainuteshop), in partea dreapta, la produse recomandate, a 5 a poza de sus in jos e costumul de craciunel. cred ca mai am doar unul pe marimea 18-24 luni, asa ca daca-l vrei, grabeste-te. am cautat nr tau pe mailul comun, insa nu am gasit...ori le-am ametit eu de tot.

fetele, am terminat aseara folia de logest, cand trebuie sa incep o noua folie? luni sau marti? eu am calculat marti...o fi bine? aaa si cand ar trebui sa apara cm-ul acum? la cate zile dupa terminarea foliei? adica ma "pocneste" la baby expo???? bai, ce bafta am si eu!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ariel, daca ai terminat aseara folia de logest , reincepi martea viitoare. CM ar trebui sa apara cam in 4-5 zile. Eu termin folia miercurea si CM se instaleaza sambata seara tarziu spre duminica.

Luny, ma bucur de "chimia" dintre Liviu si doctor! Si ca are pisicul bun acum.

Mimo, nici gand de inverzeala, nu mergem in locuri exotice . Suntem mai pe local, am gasit un hotel dragut pe Valea Cernei, la Herculane si speram sa ne simtim bine doar noi cu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

fetelor, mai am o invitatie, cine o vrea?

mersi ca m-ati luminat cu logestul....asta e, il astept pe cm sa vina la baby expo

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

sunteti niste draguteleeee, scumpicele ; si mie imi e dor de voi; am tot avut de umblat, sau daca nu noi atunci au venit altii la noi...bolesnite care nu se mai termina...daaar, trec ele incetisor si astea....m-am dereglat rau cu timpul, cu treburile, cu ...toate....asa e cand esti singurel pe frontul de lupta ... si daca am "vegetat" uneori fara chef de treaba nici de altceva nu am avut chef, asa ca am fost "necomunicativa" ... ei, asta e, ne facem si noi mari .... nu stiu ce sa mai spun, ca nu sunt la curent cu nimic, n-am mai citit ce ati mai facut de....haaaat, nu mai stiu de cand ... duminica plecam si noi o saptamana in concediu, in sfarsit , si sper sa ma relaxez macar un strop, mai ales ca e unul din putinele locuri unde chiar m-am simtit bine si m-am relaxat....si cu acestea fiind spuse va fuaaaaarte -acesc si ... back in business ca "e multe" de facut si pare-se ca e si o zi maraita din partea sefei azi




"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate"
“Cand urci pe scara vietii, nu uita sa dai buna ziua la toata lumea, ca atunci cand vei cobori, sa aiba cine sa iti raspunda”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

si inca ceva ca nu se stie daca mai reusesc sa intru

LA MULTI ANI ELARA! Sa fii sanatoasa, sa ai o nastere usoara si sa iti dea Dumnezeu numai momente frumoase alaturi de familia ta!




"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate"
“Cand urci pe scara vietii, nu uita sa dai buna ziua la toata lumea, ca atunci cand vei cobori, sa aiba cine sa iti raspunda”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Imbracat cu chiloti pampers nr.6,sosete,pantaloni sport si body cu maneca lunga-100% cotton si pantofi sport-usurei si fancy-trendy
Aseara l-am masurat la orizontala-93 cm
Fata,da' sa stii ca nu arata grasanel(desi as mai vrea)..Doar atunci cand il ridici in brate ii simti kilele

Nu stiu daca ati vazut-dar-inafara de Mateiutz al Elarei,maine mai soseste un copilas de randunica,surioara Rebeccai,puiutza Monicai(Monica9)!

Ari bafta la targ!!

luny ma bucur pentru pompierul tau!Doamne-ajuta sa se recupereze total!

Urez sanatate tuturor celor care au nevoie, stolul-in frunte cu liana chiulangia si..sper sa revin de la nenea care taie parul,cat de cat noarmala

..uitasem..Am fost aseara la gineco,s-a minunat de cheloid si mi-a zis ca-l scoatem la urmatoarea ceza I-am zis ca eu nu mai nasc copii pe burta,ci doar pe acolo pe unde a lasat D-zeu scris sa se nasca raspunsul.."Asa oi face,dar nu o sa-l faci ajutata de mine" Ideea e ca io-copii sper sa nu mai fac curand,iar cheloidul am vb cu ea,sa ma duca la un dr priceput,sa ma rezolve Dpdv ginecologic-totul e bine,mi-a recoltat pt.Papanicolau si..gata!Interesantnu?!Bye!!



Ela,mami de sufletel blond!!
Mihai creste!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Wow Clau ce frumos , vreu si euuuu, chiar as vrea sa plec si eu undeva cu relu.

Mimo, Luny, Zoze

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput