Puiuti de Randunici! (332)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elara spune:

'Neatza!

LA MULTI ANI, Simo! pentru ieri si LA MULTI ANI pentru toti Mateiasii sarbatoriti ieri.
Maine ma voi intalni si eu cu Mateiasul meu.

Am aflat ca vorbitzi de mine. Ultima data cand am intrat am devenit persona non grata dar se pare ca emotiile negative s-au mai estompat intre timp.

Multumesc foarte frumos pentru urarile de ziua mea si pentru cele de nastere usoara si bebe sanatos.

Iata si ceva tratatie
ceva papica,
dulciuri
bauturica
muzikie
dans...
si voie buna


Elara, fericita mamica
a Mariei Roxana (20.03.2008)
si 27s cu Matei Catalin
Albumul printesei mele Vacantza de vara 2009 Maria - diverse nazbatii
"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Neata!

Huo pentru greva de la metrou!
Stela, ce bine ma simt cand aud ca pana la |Ploiesti se face mai putin decat prin Bucuresti!!


Elara, la multi ani, sanatate si nastere de vis!

Liana, mi-e foarte dor de tine!
Te-ai apucat de curatenia de \Craciun?

gata, interventia f scurta s-a terminat, ma duc la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Elara

Sa fii sanatoasa, fericita, sa ai o intalnire perfecta cu Matei si numai impliniri!


Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Elara, la multi ani si nastere usoara!!!!

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Am fost la doctor, ursuletul e bine, nu are nimic la picioruse si acum e si decalotat, intr-adevar un dr de milioane.
Acum doarme si ma gandeam sa ma bag si eu langa el, doar ca s-a intins in tot patul si nu mai am unde

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello dragelor.

La multi ani Mateiutilor pentru ieri, multa sanatate, fericire si noroc..

La multi ani Elara si nastere de vis sa ai, abia astept sa vad primele poze ale puiului.

Mamaaaa Stela, groaznic cu drumul de dimineata ca si la tine. In loc de 10 minute cat fac in mod normal, am ajuns azi in 50 de minute!

Ursuleata, ma bucur ca ursuletul e bine cu piciorusul. Mamaaaa, ce de clatite ai mancat...mmmmm, dar ai voie, esti graviduta!

Am vazut poze super cu Teo, Sanzi, Bubulinii scumpi si Iulia in sifonierul ei frumos foc..

In alta ordine de idei plec de Revelion DOAR cu randunoiul cateva zile! Asta nu s-a mai intamplat de cand eram insarcinata cu Razvanel, deci de 8 ani! Cred ca se cerea, nu???? Desi sunt sigura ca o sa ma uit mereu peste umar dupa copii! Doamne ajuta!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, ELARA! NASTERE USOARA SI PUI SANATOS! abia astept sa vad poze cu mateias dragalas

LA MULTI ANI, SYMO! SA RAMAI SENINA SI FERICE TOT RESTUL VIETII! la ce om minunat esti, sunt convinsa ca te vor iubi toti, inclusiv nurorile tale ... cele 3.

fetelor, voi lua invitatiile dupa mine, cand ajungeti doar sa imi dati un telefon pe nr meu sau pe cel de firma (e afisat pe site la contact) si ies eu sa va iau. abia astept sa va vad! eu am emotii cat casa republicii, este al 2 lea targ, dar la primul eram prea ametita ca sa stiu ce m-a lovit, acum stiu ce ma asteapta si e greu....dar am ajutor de nadejde, sunt cu omu' meu, cu patronu' . sper sa iasa bine.
mersi ca mi-ati tinut pumnii ieri, am avut o intalnire de afaceri fructuoasa (50 milioane vanzare) si am batut palma pt viitor. Doamne ajuta!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

la mult ani, mateiasior! m-am trezit si eu acum...


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Simo, la multi ani cu intarziere , sa fii sanatoasa, fericita, norocoasa si implinita..

Ariel , super intalnire ieri, bravooo! Si sa iasa beton cu expozitia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:



La multi ani,Elara!! Nastere usoara,laptic din belsug,recuperare rapida,BB sanatos tun,bucurie si tot ceea ce-ti doresti,sa se implinesca!


Mergi la inceput