FIV 254

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Fetele mie mi-au aplicat si procedura AH(assisted hatching),ca mi-a zis ca asa ii ajuta sa se implanteze mai usor.cui i s-a mai aplicat procedura asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Cine doreste sa faca completari/deschida capitole noi va rog sa imi trimita PM pt parola. Singura nu ma pot ocupa de asta.Nu am nici timpul necesar si nu mi se pare nici corect.In cazul in care nu este nici o doritoare se va renunta la userul comun.



Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Fetele mie mi-au aplicat si procedura AH(assisted hatching),ca mi-a zis ca asa ii ajuta sa se implanteze mai usor.cui i s-a mai aplicat procedura asta?


Carla - Goggy a facut (FIV Ungaria)

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Carla eu am facut si ca urmare s-a prins,deci multa bafta,sa vii cu beta frumos
Pup toate fiv-oasele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Drage fivoase, deseara fac pregnylul.Maine am liber la injectii.Yupiii.Marti voi lua numai medrolul si cycloproginova(estrofen).
Bytzi,Carla,Catalina,Buburuza,Boo,Pysy,Dragaica, Alrak,Ingeras,Vanessa,Mirela,Sherita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui andrabirni

Drage fivoase, deseara fac pregnylul.Maine am liber la injectii.Yupiii.Marti voi lua numai medrolul si cycloproginova(estrofen).
Bytzi,Carla,Catalina,Buburuza,Boo,Pysy,Dragaica, Alrak,Ingeras,Vanessa,Mirela,Sherita




http://community.webshots.com/user/Dragaica
Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandanutz spune:

MONA ce faci ?te mai rog ceva sper sa nu te stresez prea tare . ma gandesc sa inchiriez un apartament in tel aviv si te-as ruga daca poti sa-mi dai un site ceva cu apartamente ma gandesc ca nefiind sezon poate gasesc ceva mai convenabil ca hotelurile sunt cam scumpicele ,sau daca sti pe cineva care ar putea sa-mi inchirieze.....multumesc si scuze ca te zapacesc. te si te astept cu vesti despre tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

BuburuzaL eu fac beta pe 25 nov. mai e ceva de asteptat . si eu stiu ca progesteronul da simptome de sarcina, dar gandeste pozitiv !!
Eu tin minte perfect ca data trecuta aveam toate simptomele de ciclu, mereu cand ma duceam la toaleta ma asteptam sa vad rosu in fata ochilor. Dar sanii parca au inceput sa ma doara mai tarziu, dupa beta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Bootu prin ce tari straine ai fost? Ca la austrieci si nemti de practica Pregnylul, fetele care fac, de acolo s-au inspirat
Sheritomama gata te si duci la eco? pai pana vin eu esti in 3luni! Vezi ca te las aici organizatoarea sefa a marii intalniri de sfarsit de an. Poate te duci si tu si dai o mana de ajutor la curatinie la restaurantul Ioaneitugssa fie si intr-o locatie nous. Tu sa fii aia care arata cu batul unde nu e curatenia buna, ca acum esti
Auzi tu cand bausi ceaiul de cretisoara pe timpul stimularii sau dupa ER ca eu sunt varza, nu mai stiu nimik de parca zici ca ieri m-am apucat de FIV
Fetelor, io ii trag cu vinu' rosu in fiecare seara pentru endometru?Oare are ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Boo

BuburuzaL eu fac beta pe 25 nov. mai e ceva de asteptat . si eu stiu ca progesteronul da simptome de sarcina, dar gandeste pozitiv !!
Eu tin minte perfect ca data trecuta aveam toate simptomele de ciclu, mereu cand ma duceam la toaleta ma asteptam sa vad rosu in fata ochilor. Dar sanii parca au inceput sa ma doara mai tarziu, dupa beta.

Mami de Alexandru



"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach



Daca-mi permiti sa te intreb, prima sarcina este obtinuta tot prin Fiv, cati embtioni ai implantat prima data?????
Fac un mic sondaj ...nu stiu cati embrioni sa transfer, 1 sau 2

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput