Bobocei de sept-oct 2008 (217)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

illici, lenin: daca esti "al meu" sper ca ai bagat la cap postul meu, da? Si sper ca ai citit ce-am scris si daca ma cunosti un pic, din astia 14 ani petrcuti impreuna, iti este clar ca esti pe nisipuri miscatoare si mlastinoase, nu?
restul, vorbim acasa (daca esti tu , of course)

soacre: conduc detasat: a mea este moarta ii fac parastase si colivi, deci clar a mea este pe ultimul loc

edit: scuzati umorul negru de la soacre, dar la mie asta-i situatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

Unde e detectiva noastra, sa-l caute dupa IP?!?!?!!?




mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

viitoare sirena

Ma supar sa stiiPai numai ce ma propusese Piolica pe mine la titlul de mamica detectiv.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Al meu era la tv la ora aia, langa mine Si vb lui kllemi, nu ar avea el rabdare sa citeasca atat....

Ada multa sanatate lui Raducu Teo cum mai este ?

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

illici, lenin: daca esti "al meu" sper ca ai bagat la cap postul meu, da? Si sper ca ai citit ce-am scris si daca ma cunosti un pic, din astia 14 ani petrcuti impreuna, iti este clar ca esti pe nisipuri miscatoare si mlastinoase, nu?
restul, vorbim acasa (daca esti tu , of course)

soacre: conduc detasat: a mea este moarta ii fac parastase si colivi, deci clar a mea este pe ultimul loc

edit: scuzati umorul negru de la soacre, dar la mie asta-i situatia


Deci Feli rad de 5 minute nu mai pot nu de partea cu soacra ci de prima parte esti tare ce mai...

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

vad ca inca se dezbate subiectul ilici: va zic eu ca este barbat si stiu si cine este de ceea am scris si ce am scris, asta daca ati citit desigur...nu este sotul meu dar stiu cine este...nu o sa zic aici ca sa nu il desconspir dar va zic pe PM daca vreti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

dupa mult research...am aflat ca userul ilici_vasili...are numele declarat: ilici vasiliev...este din bucuresti...si are sexul masculin....se pare ca lista suspectilor se restringe binisor!!!!

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

am vorbit azi cu andreea_and si va multumeste din suflet pentru toate cuvintele bune si suportul acordat...ea nu va mai scrie o perioada, era destul de tulburata si tare suparata.....ma rog sa ii de d-zeu putere sa treaca peste greutati si sa-i lumineze mintea si calea sa faca asa cum e mai bine pentru ea si pentru fetita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Aoleu, mor aici cu Lenin al vostru. Felicic, foarte tare!
Si eu sunt super curioasa.

Alice e mai bine, am fost la dr si i-a facut analize. E infectie si e ceva digestiv.Asa ca luam Cedax si e deja mai bine. Tot face kk imprastiat dar macar nu mai are febra.

Fug sa citesc din urma si sper sa pot sa intru maine. Sunt putin trista ca am un catel cam batranel care trebuie operat maine si e posibil sa nu se mai trezeasca din anestezie din cauza varstei. Si mor de mila lui insa trebuie facuta operatia.
Revin maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy_galro

vad ca inca se dezbate subiectul ilici: va zic eu ca este barbat si stiu si cine este de ceea am scris si ce am scris, asta daca ati citit desigur...nu este sotul meu dar stiu cine este...nu o sa zic aici ca sa nu il desconspir dar va zic pe PM daca vreti

de Andrei Petru(18.08.2008)
_
"You can learn many things from children. How much patience you have, for instance"
"Ca sa intelegi dragostea parintilor tai, trebuie sa cresti tu insuti un copil"



baga un PeMeu la tot poporul, ca lesinam de curiozitate.

Feli,

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

bagati si la mine PM, sa nu-l bat degeaba pe al meu barbat

Mergi la inceput