Albinutze de Mai-Iunie 2009(35)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Roxy, tot la spatiu m-am impiedicat si eu cand am inceput negocierile de a cumpara un steamer, ca ma gandeam sa iau unul nu foarte scump, ca nu ma tin baierile pungii. Alynta, sunt sigura ca merge si cu o strecuratoare de inox, dar a mea nu incapea bine in nici o oala. Suportul acela (cum s-o fi chemand ) era, in Auchan, vreo 20 de lei.

Clody, ce sperietura ai tras! Zi-mi mie un stomatolog bun in Galati, ca mama e in cautari.

Maria, bine ca ai revenit! Ne era dor de voi.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Ma uit la poze sa-mi relaxez neuronul

http://picasaweb.google.ro/AndreeaTzui/CEZARAILINCAASaseaLuna#5402068907197417570 M-a vrajit!



Superrr!!!!

[n-am chef de invatat...]

AnaMaria,posesoarea comorii ***RAZVAN***
Pentru cei care sarbatoresc azi:
Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

serialbastre iti dau nr pe pm nu ii stiu numele de familie dar este doctor de la urgentede la judetean , este tanar si mie mi-a facut lucrare ca lumea are cabinet in policlinica de langa liceul LVA la etajul 2

mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

serialbastre iti activezi pm-ul te rog

mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

maria....faina indeletnicire si-a gasit

alynta ....ma bucur ca baietii se simt mai bine..partea cu carrefour e trista rau..aceeasi reactie am avut-o si eu cand am ajus in sectorul cu jucarii

roxi....stai linistita ca nu-i o tragedie cand mai iese si cu gresele..referitor la masa micutilor,eu fac numai la ochi,foarte frumoase ideile de cadouri

revin ca trebuie sa culc terorista..

mami de Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna fetele!
La multi ani inca odata tuturor sarbatoritilor de azi! Declar si eu o noapte alba...de la 2 pana dimineata la 6.30 teroristul meu vb lui Cris s-a foit intr-una nu stiu ce bai a avut, asa ca sunt franta de oboseala. Acum se joaca si astept sa vina somnicul pe la gene pe la el sa ne culcam amandoi!
Vad ca subiectul continua din pacate...atunci ma adaug si eu la lista fetelor la care nu li s-a raspuns de fiecare data si care nu s-au suparat si au continuat sa scrie pe acest forum. Sunt de acord cu Ertina fiind multe postari unele se omit din greseala, dar nu e cazul sa credem ca una ar avea ceva cu cealalta...parerea mea. Picki chiar daca crezi chiar daca nu ma crezi sa stii ca o sa-mi lipsesti, eu citeam cu mare drag postarile tale!
Gabi sa stii ca nu am gasit lingurita-biberon , am sa mai incerc, poate vor mai primi marfa. Mersi oricum
Ertina multumesc de cafeluta cred ca o beau eu pe toata la ce zombi sunt
Clody multumim de capitol nou, sa dea DD sa fie un capitol plin de bebici sanatosi si mamici fericite!la nazdravan, sper ca nu s-a lovit?
Ioana, multu de site-urile cu jucarii, mi-ai dat ceva idei, vroiam sa te intreb ca cele de pe site-ul mothercare cum le comanzi?
Ana micu multa bafta si sa revii cu vesti bune si in calitate de consilier juridic
Badriana multa sanatate la printesica si sa treaca repede problemele cu ochisorul
Maria am admirat si eu pozicile voastre, ce mare a mai crescut Darius, ma bucur ca ati terminat cu mutatul. In legatura cu plansul, Rares face ziua asa, dar cand il iau in brate se linisteste si uneori adoarme inapoi.
Roxi eu nu cantaresc mancarea cand ii dau la bb pur si simplu aproximez si cat vrea el mananca
Alynta ma bucur ca baietii sunt mai bine!
Va pup si revin mai tarziu! rares doarme si ma duc sa-i pregatesc supica!


P.S Sa ne tineti pumnii, azi a fost sotul la 2 interviuri, sper sa se angajeze la unul din cele 2 joburi. Nu cred ca vi-am zis dar a fst din nou disponibilizat. Peste tot unde merge se desfinteaza posturile
, asa ghinion n-am avut niciodata si mai ales ca acuma se fac foarte greu angajari.


Mami fericita de printisor Rares Florin
http://picasaweb.google.com/lavinia.portelechi/CrestePrintisorul#
http://lb1f.lilypie.com/D3Sbp2.png

23.05.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

....am revenit

lavinia....imi pare rau pentru noaptea alba..Rares,fa nanica ca mami-i cheauna de somn(no ofence,chiar stiu cum e sa nu poti dormi noaptea).Tinem pumnii sotului sa fie cu noroc

hihihi..intru pe net sa caut jucarii

mami de Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

picky mie imi pare rau ca a iesit asa dar sa stii ca sustin ce a spus si ertina si eu am pus o gramada de intrebari pe forum iar la unele nu am primit niciodata raspuns chiar daca am insistat.Am considerat insa ca nu au stiut nimeni ce sa-mi raspunda si poate nu s-au confruntat cu ceea ce am intrebat eu dar niciodata nu am gandit ca fetele o fac cu rautate sau ca au ceva cu mine.Si eu am zis ceva odata si m-a contracarat coraly un pic mai aspru dar nu m-am suparat si chiar o pup ca mi-a spus ceea ce a gandit.Eu si sotul meu nu avem tot timpul aceeasi parere despre ceva dapai aici unde suntem o gramada...Pe bune chiar nu e cazul sa te superi, eu una nu am nimic cu tine,nu am nimic cu nimeni si cred ca ar trebui sa lasi supararile la o parte si sa treci la scris ca acum chiar ca arunc cu rosii...nu mai tin cont de nici o criza
ioana mistoace jucarelele,cred ca o sa iau si eu una pt fimiu
clody Denis tocmai ce era sa-i urmeze exemplul lui Razvi noroc ca l-am prins de un copanel si l-am tras inapoi.Sper ca nu a patit nimic grav nu?Uite si un sa-i treaca sperietura repede
badriana eu te tin minte si iti urez un "bine ai revenit".Imi pare rau pt ochisorul piticanie tale si-ti doresc bafta sa treaca repede
serialbastre marfa oala dar de ce nu-mi spui sa nu ma uit la primele 2 poze.V-ati pus pe mine cu dulciurile astea
maria asteptam pozici noi si sa-ti intri iar in mana ca mi-e dor de post-urile tale
ana tinem pumnii...crezi ca e nevoie de morcovel sau scoatem direct agitatele ca-n vremurile cand eram balonate
maria l-am pus pe fimiu sa traduca ce a scris fitu si zice ca scrie "te pup Bibi"
cris , alynta eu nu m-am mai deplasat pana la magazin ca am primit oferta acasa si mi-au cam sarit ochii...i-am prins pana la urma
lavinia tinem pumnii sotului sa fie bine

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE ASTAZI SA CRESTETI MARI ,FRUMOSI SI DESPEPTI

DANA mamica fericita de bebe botos Denis Andrei

COPILUL MEU SCUMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Roxi nu pot sa iti zic exact ce cantitate papa Darius,inca nu ii dau mult...10-15 lingurite,depinde.
Cris cam nasol,ca acum vrea la calc mereu daca ne vede si daca nu il lasam sa apese si sa traga de ce vrea pe aici face scandal...I-am dat laptopul meu sa apese acolo,ca tot e stricat,dar nu ii place,ca se uita si la ecran si cum nu se aprinde nimic nu il tenteaza.
Lavinia multumim.Tinem pumnii pt sotul tau,sa fie cu noroc de data asta.
Serialbastre

mami de Darius Nicholas(20 Mai 2009)


Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
www.dropshots.com/MariasiDarius#" target="_blank">Poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_24 spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi la fel si Strunfitei noastre!
Azi am dormit pana aproape de 9... nici nu-mi mai amintesc de cand nu am mai dormit asa mult





Raza noastra de soare www.flickr.com/photos/deea_24" target="_blank"> DARIAN RAFAEL (22.04.2009)
Darian's B-day ticker!
bebe mic
filmulete

Mergi la inceput