Puiuti de randunici 2008!! (330)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LA MULTI ANI, MIHUTZA!!! SA FII SANATOASA SI FERICITA!!!

LA MULTI ANI, GIANI!!!





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui gecko

si asta pentru ca de dimineata m-am apucat sa fac Wishing list-ul pentru Santa si asta mi s-a potrivit cel mai binewww.youtube.com/watch?v=RRJTvuIP-7I" target="_blank">All I want for Christmas is....THIS

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN ORASUL ACESTA!!!

sa-ti dea Mosu'! ff tare!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:


LA MULTI ANI CU SANATATE, MIHUTZA!! SA FII IUBITA SI FERICITA ALATURI DE FAMILIA TA!
LA MULTI ANI GIANID!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Mihuta

Sa fii sanatoasa si fericita si toate dorintele sa ti se implineasca



Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

GianiD

Numai sanatate, fericire, impliniri si nastere usoara!


Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata..
LA MULTI ANI CU SANATATE SI FERICIRE MIHUTZA SI GIANID!
Ariel,ofof,Doamne..ce pove tu acolo!Sanatate multa.
Mimo,eu cred ca tie serviciu ti-ar trebui,parol,sa vezi cum nu te mai plictisesti si nu mai ai timp sa te intristezi!
Colega mea tuseste,are o stare generala proasta,a sunat medicul,i-a spus ce sa ia dar ca nu are sens sa mai mearga la cabinetul lui...bun,si eu cum stiu ca nu e gripa ah1n1,Doamne fere??
De parabeni am auzit si eu de curand si am ramas pe ganduri..crema elmiplant-bioten ma bucura,mai ales ca scrie mare pe ea:Nu contine parabeni,conservanti..
In alta ordine de idei,am o stare de tot kktul...azi ajung si la municipal,apoi am programare la ginecolog si de ieri s-a inflamat iar "aluna"-mama ei...deci e clar ca ajung la cutit zilele urmatoare si desi m-am lamurit ca e inevitabil,mi-e greu tare sa ma gandesc ca voi trece prin asta....

mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

neata si de la noi

LA MULTI ANI MIHUTZA SI GIANID>>>>SA AVETI PARTE NUMAI DE BUCURII!!!!!


ma, si eu am citit ieri pe net fragmentul care l-a dat Naty pentru Mimo despre parabeni si m-am ingrozit...aseara ce credeti ca faceam??? studiam cosmeticele din baie inclusiv crema de fundulet a Antoniei care bineinteles contine metylparabeni,etylparabeni, etc.....trebuie sa revin la crema initiala Bephanten ...mai avem un pic intr-un tub si am citit ca nu are.....voi folositi altceva????

cred ca mai vroiam sa scriu ceva.....dar sa-mi aduceti voi aminte ca eu nu mai stiu

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bitza Uriage si Bubchen...Uriage folosim noi acum, ptr prevenirea eritemului si lapte de corp hidratant

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Bitza, pentru copii exista gama Bubchen fara parabeni si chiar sunt foarte bune

Stelutz, curaj, puiule





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata!

Astazi sper sa termin si eu cu luna octombrie...Pana atunci, linkurile de miercuri, despre olita, pentru cine e pasionat de subiect si il abordeaza oarecum "clasic":

http://www.babycenter.com/0_potty-training-what-doesnt-work_4398.bc?scid=momstodd_20091110:2&pe=2UuAno3

http://www.babycenter.com/0_the-abcs-of-potty-training_4399.bc?scid=momstodd_20091110:2&pe=2UuAno3

http://www.babycenter.com/0_potty-training-tricks-products-that-help_1453171.bc?scid=momstodd_20091110:2&pe=2UuAno3

Le-am citit cam in diagonala, dar pe ultimul, legat de mita si recompense nu il pun, ca e o mega-tampenie!!!!

Gata, va pup, ma intorc la mailurile mele ( am de dat un raspuns la o problema care ma depaseste, dar asa imi trebuie daca ma dau mai desteapta decat sunt ).

PS Luny, folosesc un Clinique cu multi parabeni Restul cremelor, tot cu parabeni, se invechesc in dulap...

papppaapa!

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput