Puiuti de randunici 2008!! (330)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mimo, hai, revino-ti, ca tu erai printre cele mai vesele persoane de aici!!!!

Explicati si pentru mine ce-i cu parabenii aia!

Simo, daca tu te gandesti la 3, au abia la 2 si ma iau transpiratiile... Tu cum te mai misti? Eu destul de greu, ca la gradi trebuie sa fiu in viteza si suflu parca as avea 100 kile...

Clau, nici eu nu sunt deloc ingrijorata de gripa asta...daca e s-o ia, o ia si gata...dar poate s-o faca si daca sta acasa si daca merge la gradi..

Ariel, ma inspaimant cand aud ce vi se intampla...Pe cuvant ca n-am mai auzit pe altcineva sa treaca prin atatea boli ca voi...

Alice, intrebai de somn: cam 3 ore pe zi, intre 14.30 si 17-17.30.

Valentina cu Matei si 27+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Naty, am luat la cunostinta. Mersi

Valentina cu Matei si 27+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

salutti!

fetele care urmeaza sa nasca!
am gasit niste biberoane senzationale si nu mai
avem colici
se numesc: DR.Browns
poate va ajuta ca pe noi ne-a ajutat

in rest nimic nou
lui Eric abia ii bag pe gat 6 ml de unasyn,sper sa treaca
infectia
se pare ca il ducem la Cluj,inca nu stim daca la Lucan
sau la Coman(oricum Gecko multumesc frumos pt.informatii )

Oana te-am votat !
Ariel sanatate!
Stela
Symo ti-am vazut bebicul
Mimo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Vali,ma misc ca o rata cu burta inainte.Si mie mi-e destul de greu sa mentin ritmul de mers cu care eram obisnuita,plus ca obosesc din ce in ce mai repede siii sti bine,ca asta e doar inceputul.
Blanka,mersi de pontul cu bibele.stiam de la Ursulica de ele,dar sper si ma rog sa il alaptez cat mai mult!
Simo-Mimo,sanatate Teodorei!Capul sus
Cat despre "parabeni"...Ata ete-asta sa fie necazul cel mare!


Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

naty si eu m-am gandit la un cort din ala dar oare o sta in eleu as vrea pentru bucatarie sa-i dau de lucru ca tare neastamparat mai este...dar tare mi-e frica ca nu o sa stea in el..in rest si eu sunt in pana de idei...chiar nu stiu ce jucarioare as putea sa-i cumpar...

despre parabeni..ete vorba lui simo asta sa fie necazul cel mare...si iote ca acu; mai si citii una alta de intrai la idei..auzi cancer de san,cancer de piele..tulai doamne ....

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Multumesc pentru explicatiile cu parabenii Primul lucru care mi-a trecut prin cap a fost ca mai intai a aparut "natura" si apoi chimia de sinteza , dupa chipul si asemanarea naturii. Si sarmana bunica mea, Dumnezeu s-o odihneasca, care a murit de cancer de san acum 40 de ani fara sa foloseasca macar o data cosmeticale cu parabeni Parerea mea e ca, concurenta intre firmele de lactate,cosmeticale, mezeluri,etc a atins cote alarmante Si totusi industria farmaceutica prospera (ca am citit si mailul de la Clau despre gripa noua ) Dumnezeu sa ne apere, ca altceva nici nu-mi vine sa mai spun! Depresia e in floare, dupa cum vedeti!

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, daca te-ai culcat, o sa vezi maine, Iete multi sa te inveselesti! Sper sa ne vedem curand sa-mi dai seria noua din Grey , ca mai am 3 episoade si se termina

Am citit si eu de parabeni...gama Nivea are , o sa mai studiez problema...am uitat sa va zic ca mi-am luat un rimel misto Mac, m-a trimis cumnatica sa-i cumpar mai multe dintr-un magazin din Amsterdam si e suuuper

Si Vlad a avut cort, i luasem din Selgros, cred ca se gaseste peste tot, a fost tare incantat de el, era casuta lui, dupa un timp s-a plictisit de el, se rupsese pe alocuri si l-am strans!

Eu am vazut o jucarica frumoasa FP, e o omida cu niste desene pe ea, cu niste usite care se deschid si vorbeste romaneste , ma gandeam sa i-o iau lui Stef. Iar la Vlad am o listaaaa, de ma doare capu' , de Craciun o sa-i iau laptop testoasa iar de Mos Nicolae ceva mai subtire . O sa fie si ziua lui la inceputul anului...iar o sa primeasca muuulte!

E super incantat de gradi! pana acum totul e bine, sunt multumita, mananca, doarme bine, e laudat in fiecare zi

Ariel, saracuta de tine...of, ce groaznic cu amandoi!!! eu am incremenit cand mi s-a sufocat Vlad, Doamne Fereste si sa se faca amandoi bine repede!

Noi am fost pe seara la sora-mea, am mancat rau bebelina, s-a grasunit rau si am papat obrajori si guse la greu , nazdravanii s-au jucat in voie si au picat lati la 10 jumate.

Fug si eu la nani, noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

'neata
cafeul si ceai si capuccino si bombocino si

La Multi Ani Mihutza, plini de sanatate, bucurii si impliniri!!!!

La Multi Ani GianiD!!! Sa ai parte d un an rodnic, cu sarcina usoara, o nastere de vis si o printesa frumoasa si sanatoasa!!! Iar urmatoarea aniversare sa te gaseasca fericita si implinita langa comorile tale!!!!

si tema zilei...cadoul de gramada de mosi ce vine peste noi.
Nu ca ar intelege el cine-i mosul si ce face mosul, dar o am pe nepoata si sigur ea va vreasa stie ce a primit Patrick...asa ca, cel mai probabil, am sa ii iau o placa din aia de desenat (magnetica cred), ca sa mai limitez exprimarile artistice de pe pereti, usi, gresie, masa etc etc etc.

Va doresc o zi minunata, cu multa sanatate piticilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

si ca sa vedeti cat de ZUZU sunt, va invit sa ascultati ce atmosfera m-a napadit:

www.youtube.com/watch?v=wOJb6uOF05Q" target="_blank">Vine, vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

si asta pentru ca de dimineata m-am apucat sa fac Wishing list-ul pentru Santa si asta mi s-a potrivit cel mai binewww.youtube.com/watch?v=RRJTvuIP-7I" target="_blank">All I want for Christmas is....THIS

Mergi la inceput