*Cozonaceii iubiti aniverseaza 1AN! LMA! (85)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

rapha si arianna ...felicitationes copii!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:



acum 45 de minute david a citit revista mami din scoarta in scoarta!!!

Cristina - mami de DAVID - ANDREI

DAVID & DAMIAN LA PRIMA PETRECERE CU COPII

David-Andrei
BOTEZ
Povestea nasterii

http://b1.lilypie.com/iOAIp2.png
http://lilypie.com/pic/090116/7IMD.jpg

Pe 20 oct...ora 23:05 a venit pe lume MINUNEA MEA - DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Bebecris dulce foc David cu revista! O "citeste" cu multa pasiune! La stadiul asta suntem si noi..

poze aniversare 1 an

"Oamenii s-ar putea sa nu-si aminteasca exact ceea ce ai facut sau ceea ce ai spus, dar intotdeauna isi vor aminti cum i-ai facut sa se simta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

amalia Frumoase poze, m-a lasat fara cuinte. O familie ff fericita. Se vede pe fetele voastre. Sa va traiasca flacaii si sa aiba parte de tot ce este frumos si sa fie sanatosi. Mi-a placut tortul. Cred ca a fost si gustos. Doamne ajuta!

Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008)
pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Fetelor, cum faceti orezul cu lapte pt. bebei, puneti zahar?

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

pt. Babyzapi ca mi-a dat avant sa bucataresc si eu , asa ca am reusit si eu dupa 33 ani sa fac primul meu tort , tort de ciocolata, vanilie si banane ...sper sa fie si bun , inca nu l-am incercat .Raphaeeel bravoo deci ai luat-o la picior


Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramo2007

Fetelor, cum faceti orezul cu lapte pt. bebei, puneti zahar?



Eu l-am indulcit cu biscuiti sau cu mar copt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Bebecris tare dulce David . Ale meu isi ia carticelele lui preferate pe rand si mi le aduce sa le rasfoim impreuna.
Criss suna delicios . Felicitari pt primul tort si cred ca merit o felie de tort...virtual, asa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Isabela, mamica lui Raphael nazdravanel (23.10.2008)
RAPHAEL IUBITEL
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

anca, nu imi este familiara aceasta clasificare, copii indigo, drept sa iti spun! Asa cum ma intreba o prietena de pe forum, pe mess, mie acele caracteristici imi "suna" a Sindrom Asperger(tulburare in dezvoltare care presupune dificultati privind relationarea sociala a individului).
Dar, probabil se fac noi clasificari psihologice..! Ne schimbam ca personalitati...in bine, in rau...nu stiu...cert este ca privim altfel anumite manifestari ale noastre, ca oameni!

laura, la multi ani pt grasunica, si eu zic ca este f. bine ca a crescut in lungime, in detrimentul greutatii!

bertha, iarta-ma, stiu ca esti suparata pt. ca fata este bolnava, dar crede-ma ca nu m-am putut abtine sa nu zambesc, cand am vazut ca doctorita aia cretina si-a batut palmele exclamand "vai da` ce bine arata fata de cat este de carentata"! I-a facut vreo analiza ca sa vada ce carente are? Doamen, mare este gradina Ta! Sper ca isi revine, mai ales ca nu a mai facut scaune moi!

Iza, bravo draga mea, pt. perseverenta! Parca anul trecut te auzeam ce fericita erai ca ai facut un bors de fasole (sau tocana)! Si acum ai trecut la delicatese! Abia astept sa vad ce poti!

lisa, este inutil sa mai spun ca nu ai de ce sa iti faci griji! Copiii fac progrese in dezvoltare in "buchet" adica pe mai multe arii, dar de cele mai multe ori achizitioneaza pe cate o componenta, in cazul copilului tau, pe cea motorie. Pai sa mearga de la 9 luni, inseamna un progres deosebit. Noi oamenii (adultii) nu suntem toti la fel...unii avem aptitudini catre sport, unii catre muzica, unii catre literatura, etc, deci suntem diferiti. Cum sa fie bebelusii, identici?

bebecris, perseverent David! Nu s-a lasat pana nu a "terminat" revista! Mai sunt caluti dintr-aceea cum erau pe vremea noastra?

http://community.webshots.com/user/annes06

Mami de Remus , o minune!(10.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Babyzapi bineinteles ca ai o felie maare de tort .Waw voi rasfoiti carticele? noi le rupem cu mare drag si forta
Amalia aveti o gramada de poze frumoase cu toata familia ,ati petrecut ca la carte , Luca seamana f. bine cu tati , amintiri peste ani
Cherieee da ce de poze noi si faine ai pus si tu si nu zici nimic ?!! Foarte simpatic Ale si seamana cu tine , am vazut ca ti-ai schimbat si freza dar cam putine poze cu tine mami ! Mi-au placut mult pozele unde era tot balos si cu caciula de ursulet

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput