Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (131)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Din ciclul ce vraji a mai facut copilul meu, ieri a venit cu degetutele umflate si rosii de la gradi! Si le-a prins in usa de la baie pe cand spiona o fetita care facea pipi. Eu i-am zis ca fetele aduc numai necazuri, n-a vrut sa m-asculte.

Mami de pitic Patrick (29.04.2008)
"Your children know more about you then you know about yourself"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doloress

Din ciclul ce vraji a mai facut copilul meu, ieri a venit cu degetutele umflate si rosii de la gradi! Si le-a prins in usa de la baie pe cand spiona o fetita care facea pipi. Eu i-am zis ca fetele aduc numai necazuri, n-a vrut sa m-asculte.

Mami de pitic Patrick (29.04.2008)
"Your children know more about you then you know about yourself"




ooooooof cred ca nici tu nu stiai ce sa faci sa plangi sa razi... si tu ii spusesei, doar sa se fereasca.... pupam degetelele lovite!

Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doloress

Din ciclul ce vraji a mai facut copilul meu, ieri a venit cu degetutele umflate si rosii de la gradi! Si le-a prins in usa de la baie pe cand spiona o fetita care facea pipi. Eu i-am zis ca fetele aduc numai necazuri, n-a vrut sa m-asculte.

Mami de pitic Patrick (29.04.2008)
"Your children know more about you then you know about yourself"




Doloress, m-ai facut sa rad. Ooof, pupam degetelele lui Patrick sa-i treaca repede buba. Mi-ai adus aminte de mine cand m-am dus intr-un magazin si ma uitam la niste haine. Vladuc tragea de mine sa iesim la care eu foarte serioasa "tre' sa te obisnuiesti ca asa sunt femeile, stau mult in magazine". Au ras vanzatoarele cand m-au auzit ... mai ales ca eram si foarte serioasa, trebuia sa-mi cumpar o toaleta pentru nu's ce eveniment si eram cam stresata ca nu gaseam nimic.









Dani, mami de Rasfatzel 23.06.2008 si 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

Multumim frumos pentru aprecieri .
Ne bagam la baita si apoi nani ca maine plecam la bunici pentru cateva zile.
Pupam mladite si mugurasi, mamici si burtici deopotriva !
Aveti grija de voi !

Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

buna feteleeeeeee

VIN CU O MARE RUGAMINTE LA VOI
AM INTELES CA ALINEI II ESTE RAU
VA ROG
UN APEL DE URGENTARE
SA NU RAMANA ADI CU BANII STRANSI
II ESTE FRICA SA NU O PIARDA
VA ROG
MAI DA-TI LA PRIETENI BLOGUL
AU ZIS AIA CA II PRIMESC CU 30 DE MII
SA MAI DEA APOI DIFERENTA

VA ROG
S-A MICSORAT SUMA
SA FACEM UN EFORT
SA POATA PLECA
FRATEMIU E DISPERAT
SI A ZIS CA EL SE DESCURCA CU DOAR 1000 EURO
SPER SA II AJUTE DUMNEZEU
momentan sunt 21 de mii de euro

VA ROG
DA-TI LA CAT MAI MULTI PRIETENI BLOGUL ALINEI
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com



SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe puetere sa o ingrijeasca
Camelia Costea: DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Multumim tutror ptr. gandurile bune; a fost, intr-adevar doar o reactie la vaccin, Victoria e ok, in schimb eu ma simt ca naiba; am stat azi in pat 45 de minute si Victoria a stat langa mine, s-a jucat cu o papusa si mi-a tooot citit Aladdin Sufletelul lu' mami cuminte am o fetita tare cumintica.

Doloress pupam degetelele spionului mic, sa treaca repejor. Noua ne-a zis dr. pediatru ca persoanele care au decedat e don cauza ca sunt si alte conditii medicale, + H1N1. Nu doar gripa... ptr. orice eventualitate, noi am facut. Si eu m-am gandit la efecte secundare pe termen lung... nici eu nu-s tocmai 100% impacata, dar... cica benefits exceed the risks, asa ca l-am facut.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata.

Am baut un ceiut cald ca ma irita nitel gatul, nu mai scap de asta odata.
Elenuca frumoasa foc mai fie-ta, ma bucur ca e nora soramii . Pare mai mare decat e, are asa o siguranta. Imi place de ea.
cu campania...hm, daa, nu stiu ce am, si pe mine ma dezgusta circul, dar parca e singurul lucru care ma atrage acum, sa aflu ce e nou in politica. Hihi. Nimic. TOate vechi.
Doloress vai, bietul Patrick!! Spiona fetele, ha?? Tare scump mai e. Pupam degetelele sa treaca repede.
Desiree sanatate! Noroc ca ai fata cuminte...al meu n-ar sta 10 secunde..
Alysh ce faci? Nu ai mai intrat aaseara...vreau sa spun ca Mircea s-a pasionat rau de Boowa si Kwala, nu mai pot sa-l iau de pe masa de la calculator, ii cere mereu pe catelusi, danseaza si zambeste mereu.

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

niatza


vad ca burticile nu au somn. Am io un sooommn de zile mari.


edit: am luat ieri un termometru suzeta pt fata. Din pacate arata 34 gr. Voi stiti vreun model ok? sa arate corect temp? sa nu iimai dau pampersu jos ... ca incepe sa urle...


o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleo78

niatza


vad ca burticile nu au somn. Am io un sooommn de zile mari.



o [url="http://picasaweb.google.com


neata

Aveam si eu pana a sunat telefonul la 4 jumate. O prietena care a plecat in Egipt si cred ca voia sa o sune pe soacrasa sa nu piarda avionul...hm. Hmm



Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Laura, o prietena care a plecat in Egipt??? cu copii, sot, prieteni? intreb de curiozotate, ca acum a plecat oricum
frumos ... si eu vreau, da uite ca nu am cu cine, nu tenteaza pe nimeni Egiptul

Mergi la inceput