Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (212)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Didididi ici multi

Muuh

Din pacate de pe cardul meu nu am cum sa fac tranzactii on line…cei de la ing nu au precizat ca imi trebuie un aparat pentru acest lucru, rugamintea mea este sa ma anuntati cand se face comanda ca sa ma pot duce la banca (am gasit un sediu ing in pipera) sa pot face transferul

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt
Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Neata,

Si noi tot o nopate plina de maraieli si urlat spre dimineata, somn fff agitat de la 7 cand a baut lapticul pana la 9 cand s-a trezit... Nici nu0mi dau seama daca se odihneste calumea cand doarme asa... ca numa se intoarce si geme si maraie.... Offf

BTW: Andy.p ne-ai lipsit!!!

claudinna ma bucur ca dati semne de insanatosire, sper sa o tina tot asa temperatura!!! Sa aveti o zi linistita si fara febra!!!

Fug, caci deocamdata matza e in mare verva!!!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata si de la noi

Claudina multumim de cafea si de capitol nou Am citit si eu prin ce ati trecut Imi pare rau , sper sa nu mai faca deloc febra

Am incercat si eu aseara sa mai intru dar nu mergea pagina de forum deloc

Am dormit bine, acum am pus pungulita pustiului si astept sa vad ce e acolo ...poate poate Muci nu prea mai are

nausica ai fost mortala cu tufa ta

Miruna

Irina sanatate printesei Am patit si noi ieri asta cu fundicul iritat

Paula cum am raspunsul de la firmalor, va anunt si va dau nr de cont.
Angelyna de ce te chinui cu transfer ??? De ce nu depui direct in contul meu la BRD ? ( ma bucur ca nu ati facut febra peste noapte )
O sa punem in contul de RON. E mai simplu asa.
Am trimis mail celor cu pastilutele, astept raspuns cu suma totala

anamona vai ce program ai....

Lavinia vazut bostanel in sertar , mi-am sucit si eu gatul sa il vad Si pozele in iarba sunt frumoase

Feli PPC

Nerantula ptiu ptiu sa nu ii fie de deochi Ca tare bine a mai papat Gruia

Giuliana Cum esti cu falca ???

Si un pupic pentru Lumi si voinici

cristina

Roxi burtica sanatoasa Mikului

piolica ii place la piscina ??? Vrem poze cu costumasul rosu



Laureta ma bucur tare ca Biancu e mai bine Multa sanatate mamico

Laura

David face picnic pe covor cu biscuitii
Ma solicita copiii , am fugit sa pregatesc micul dejun pentru fetele cucuiete

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Babytza sa imi zici contul tau atunci , ma chinui cu transferul pt ca banii disponibili pt pastilute sunt pe card

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt
Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Avem pisu in pungutza !!!!

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Avem pisu in pungutza !!!!

Babytza si puiiValentina David


Daca asta este ceea ce-ti doreai.. FELICITARI!!!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

HELP!
Cum pot sa administrez Chamomila? Adica nu sta sa-i pun in gurita..stiu ca nu trebuie atinse..pana la urma i-am bagat o bobita in gura insa o scoate afara
Merge in mancare? nu cred..ufff

Deci doar a lins pastiluta..vad ca e mai linistit...oare si-a facut efectul?

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Felicitari pentru pisu



de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt
Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Am facut fetelor friganele nu mai mancasem de ceva timp yumiiiiii

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Neata!

Despre imbracat: noi ne imbracam asa- dres, body cu maneca lunga, blugi, geaca groasa de fas cu dublura de fleece/polar, caciula de lanita si ghetute.Asta la 6-7 grade.
Pt interior folosim sosete antiderapante de la Miniblu. Sunt beton ca au mult silicon pe talpa si nu aluneca; in plus sunt destul de grosuti, ca niste totosi.

Noi deja nu mai avem muci.Insa nu iese rezultatul la pneumococ, ceea ce ma face sa cred ca e pozitiv. Al lui Alice a iesit de luni si e negativ.

Anamona, la multi ani! Scuze de intarziere!

Babytza, bravo pt pipi!

Fug la munci si revin diseara!

Mergi la inceput