*Cozonaceii iubiti aniverseaza 1AN! LMA! (84)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Fetele, o intrebare (sa nu ma injurati ca-mi sta capul la dintr-astea, total off topic)

Ati fost careva dintre voi bronzate cu spray, la salon?? Sau aveti cunostinte?? Ca maine dimineata sunt programata pentru asa ceva, insa e prima data si am o strangere de inima sa nu arat pictata ca naiba pe sambata cand sunt nasa de cununie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Lauramiron,am avut aceeasi problema, am cununat acum 2 saptamani si eram cam alba inainte.M-am interesat si de bronzarea cu spray la salon, chiar facusem programare, dar am renuntat.Am vorbit cu diverse persoane care aveau diverse pareri, pro si contra.Mi-a fost frica sa nu ma patez.Pana la urma am fost la solar 2 sedinte, in total 20 de minute...a fost ok, joi o sa pun poze...maine vin finutii la noi sa le vedem.Nu am fost foarte bronzata, dar nici alba...

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

Neata fetele
LA MULTI ANI BERTHA!
sa fi sanatoasa alaturi de minunatele tale comori, sa ai parte de tot ce e bun si curat in viata ....minunate vesti

LA MULTI ANI! Andrei de zaden...sa cresti sanatos alaturi de parintii tai

ramo felicitari Sarei pt dintzoc si primii pasi
ancule....nah apoi eu am zis copi si copii
in we avem taierea motului mai exact duminica pe 8 ca de serbam si ziua numelui...am asa o agitatie si un stres in mine...numai la porcina ma gadesc.....frateeeee.... unii vin dim tm altii din dj...si nici nu m-am ganit ce o sa gatesc si ionu tre sa plece cu masina sa o bage in service....si...si, si.....gata m-am mai linistit


*************************************
"Cand uiti de propriile tale defecte devi mandru." Democrit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralukutzza spune:

Ramo am votat printesica frumoasa la piscina cu limbuta scoasa
Laura eu nu am incercat dar cumnata-mea se duce cam o data la 2 saptamani si se face.La ea arata destul de bine cu toate ca in coate ii raman mereu dungi ca ea are pielea cam uscata si nu prea patrunde nimic pe acolc si pe la genunchi si incheieturi pe unde sunt ceva "riduri" ii mai apar ei.Pe de alta o prietena buna de-a mea s-a facut asta vara si a iesit urat de tooottttt...era numai pete si dungi...arata ca o zebra bolnava...s-a dsu sa le faca reclamatie alora si au zis ca are pielea prea uscata si produsul nu poate acoperi suprafata.
Acum depinde cat esti tu de curajoasa...pareri gasesti si pro si contra peste tot...dar eu personal nu as incerca inainte de un eveniment important.

Raluca mami de gargarita Andra-Bianca
DN 26.12.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

La multi ani, Bertha! Sa fii mereu zambitoare, iubitoare, sa te bucuri alaturi de minunatii tai copii!

La multi ani, Andrei! Sa cresti mare si cuminte!

Ramo, felicitari pentru dubla reusita. Ea ti-a facut un cadou frumos, tu ce i-ai daruit?

Bertha, ma bucur ca aveti asa vesti bune, pana la urma se rezolva totul.

Mami de Teodora (1.12.2008) si Bogdan (24.05.1995)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Neata

Bertha, felicitari pt rezultate, ce ma bucur

Laura, bafta cu fetele si sanatate Caticului...-3?? brrr si eu ma plangeam ca au fost ieri 17 adica geeeer

Miky, pupa gagica din partea noastra

Alra, felicitari pt busilica

Ramo, felicitari x 2!

Oceanborn, bafta la si noi mergem maine dimineata.

Ralu, cum te simti, greturi, ameteli?

Hei, Berthaaaa hai incoace sa petreceeeeem




de David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008

Made in the Holy Land
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Cum mai stati cu fontanela? S-a inchis la cineva? La noi e destul de mica dar nu s-a inchis inca.



de David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008

Made in the Holy Land
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

tuturor cozanaceilor lunii noiembrie. Sanatosi si voiosi si sa va incantati parintii.


Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008)
pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

In fiecare luna ne spune dr ca fontanela e MARE.Acum i-am dat CA 20 de zile si branzica i-am facut-o cu 3 pastile de CA in loc de 2.Sa vedem ce ne spune maine...eu zic ca s-a mai inchis un pic.Cand ar trebui sa se inchida definitiv?Cel mai devreme si cel mai tarziu?

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

LA MULTI ANI BERTHA ! Un buchet mare maaare de flori pentru o femeie deosebita si o mamica de 2 copii frumosi foc.
Ma bucur tare mult pt rezultatele bune
Criss o sa pun diseara iubita, cand vine iubi, un link pt cantecele frantuzesti ca eu am uitat. Un pupic dulce de la Raphael pt Sofi
Ramo votat


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Isabela, mamica lui Raphael nazdravanel (23.10.2008)
RAPHAEL IUBITEL
Povestea nasterii

Mergi la inceput