Strumfi de iul-aug 2007 (161)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Hiya!

Multumesc de complimente fetelor.

Andreea am un Sony Alpha 300 DSLR si setarile sunt in fct de moment, nu o tin pe automat ca imi place sa imi fac setarile singura. De ex pentru copii ca se misca rapid o pui pe setarea de sport (adica cu nenea ala ce alearge, ma intelegi) si secretul mai sta si in obiectiv, eu am obiectiv de zoom (distanta) si de portret (cele care sunt portret evident sunt facute cu obiectivul respectiv).

Deci raspunsul la intrebarea ta e obiectivul in principal.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Merci Luna! Eu am un Canon, dar nu unul cu obiectiv, deci nici o sansa de asa superbitati de poze.

Andreea cu Alexandra Maria (05.07.2009) si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Andreea, sigur ca ai sanse sa faci poze superbe, doar protagonistii sunt pe masura.
Luna, frumoasa familie!
Mychy, multi ani traiasca pentru maine, sa petreci bine, sa nu te mai supere stim noi cine, sa nu te mai bata vantul dimineata prin statii, sa nu-ti mai fie somn dupa o noapte nebuna, sa-ti creasca ce vrei tu la numar si sa fie cuminte feciorul .

Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

mare(5+6) august 2009 *******mare(4) iulie 2009 *******mare(3) iunie 2009 *******mare(1)2009 *******mare(2)2009 *******Saby la 2 ani
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Buna, fetelor!

Mi-a fost dorrrrrrrrrrrrrr, dorrrrrrrrrrr de voi si imi e dorrrrrrrrr, dorrrrrrrrrr de statul meu cu copiii mei si familia mea.
Am inceput serviciul, Ilinca s-a acomodat foarte bine cu lipsa mea, Alexia nu prea, iar eu nu m-am acomodat deloc.
Cu activitatea de la servici mi-am intrat in mana din prima zi, parca nu am stat acasa 2 ani, in schimb ma omoara lipsa de bun simt, indolenta si magaria unora. Unora care mi se pretind si prieteni Al naibii de grea e renuntarea la ciolan. Ma rog.... mi-am varsat amarul.

Michi, sa ne traiesti o mie de ani, sa ramai asa de frumoasa ca acum si sa ne veselesti in fiecare zi! Si iti mai doresc sa fii sanatoasa si sa te vada toata lumea asa cum esti tu si mai ales sa stie sa te aprecieze!


Luna, ai un talentttttttttt. Ce minuni scoti tu acolo. Sigur ai fi invidiata de fotografi profi daca ai expune undeva. Ai doua minunatii de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Sa ma scuzati daca nu am reusit sa tin pasul, dar tare greu mi-a fost. Of, of!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Hai mai Caferuta, capul sus! Era de asteptat sa existe lupta pe ciolan dupa 2 ani. Da-ti tie putin timp si lor putin mai mult...vei vedea ca-ti vei reintra in ritm. Gandeste-te pozitiv: acasa te asteapta, in fiecare zi ceva ce altii nu au, ceva "dulce" foc....pupicuri!

Oana siCati mica (2 ani)

BLOGUL NOSTRU

Povestea iepurasului Bocanila

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Luna1

Poze mai vechi si mai noi AICI

Birthday party

si

Blenheim Palace

Pentru cine e plictisit.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Olariooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Neatza fetili!

Mychy, la multi ani, sa fii sanatoasa si vesnic vesela si toti ai tai sa fie sanatosi,iar puiul tau sa-ti aduca numai bucurii!

Luna, m-ai spart cu pozele alea!!!
Oanamada, ce mai e pan' cele "negre" strainataturi?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Caferutzo, ce bantui la ore de-astea matinale?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput