Strumfi de iul-aug 2007 (161)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

vivela, curiozitatea a omorat pisica

34......dar inca ma tzin bine! mult prea bine dupa parerea stiu io cui!!!!

*Daca cineva rade - razi cu el impreuna!
Daca cineva canta - canta cu el impreuna!
Daca cineva lucreaza -

lasa-l sa lucreze! !*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Happy Birhday to yoooooouuuu, Happy birthday to yooooouuu! Happy birthday dear Myyyyyychyyyyy, happy birthday to youuuuuuu!

Sa ne traiesti si sa fi iubita (pana si de soacra)!

Ia zi cum sarbatoresti?

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

haha, luna, parca te si vaz blonda diafana, cu o fusta falfaitoare deasupta unei guri de aerisire care sufla aer. multumesc, multumesc!!!!!
nush cum sarbatoresc........prin munca probabil.....

*Daca cineva rade - razi cu el impreuna!
Daca cineva canta - canta cu el impreuna!
Daca cineva lucreaza -

lasa-l sa lucreze! !*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

dragutele mele va las! plec mai repede ca am de umblat pe la banci si mi-a dat sefa liber dupa . sa fiti cumintele si poate va salut si in vikend ca inca n-a predat sotzul laptopul.

am citit ca a nascut si camy-pus. nu stiu cate i-ati urmarit povestea, dar pe mine m-a bucurat nespus vestea!!!

*Daca cineva rade - razi cu el impreuna!
Daca cineva canta - canta cu el impreuna!
Daca cineva lucreaza -

lasa-l sa lucreze! !*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Adevarul ca si arat ca MM. Apropos pentru cine nu stia Marlyn Monroe purta marimea 16 nu stiu echivalentul in Europa cred ca vreo 44, eu sunt marimea 10, Mychy ar cam fi marimea 8-10 dupa poze. Dar pe vremea aia se purta femeia cu forme ca lumea.

Ma bucur mult de Camy pus, merg sa citesc.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:



LA MULTI ANI, Mychy!!!!

sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi!!!!



Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)
_
"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns snowbunny spune:

am intrat sa o felicit pe mychydutza...LA multi ani michishoaro sa ne traieshti si sa ne inveseleshti ca pana acu!Sper sa iti serbezi ziua fara...soacra

Luna superbe pozele.ai 2 copii minunati

Si s ava las ceva poate o sa va distreze si pe voi...mie personal imi aminteshte de iarna,bunica...etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

fetelor, da' nu vreti deloc deloc sa-mi dati de citit astazi!

n-am mai apucat sa-i scriu Mickydutzei pe mess, asa ca o fac aici si-ai sa citesti tu luni. iti doresc sa fii sanatoasa, la fel ca intreaga familie, sa ramai mereu nebunatica si amuzanta si totusi sensibila ca acum!

am vazut poze cu prea frumoasa famile a Lunei si din nou m-am topit dupa Lis. adevarul e ca faci niste poze deosebite, artistice... bravo! asa mult imi plac si cele ale lui Timi.

eu acum sunt la faza in care il invat pe Denis sa se roage. cam tarziu? desi nici acum nu prea are el rabdare sa stea intr-un loc pana insiram pe toata lumea pentru care ne rugam la Doamne Doamne sa le dea sanatate, si incepem cu el. el e destul de bisericos (nu-i de-al meu!) si-i place mult la biserica, sa pupe icoane, sa-l dea cu mir, sa asculte cum se canta, sa ia impartasanie...

cam atat...vine vichendu'... va pup!

Cristina, mami de superbaietel Denis Stefan (30.07.2007)

"Cand nu ai ceea ce-ti place, trebuie sa-ti placa ceea ce ai!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Hello!
Intru si eu o tura ca sa spun LA MULTI ANI MYCHIIIIIIII! Sa traiesti o mie de ani cu cine vrei tu si cum vrei tu.Distracttie placuta de ziua ta!

Lunatoate pozele sunt frumoase, dar cea in care Cosmin o tine in brate pe Lis este superba, absolut superba!
Pup fetele

Oana siCati mica (2 ani)

BLOGUL NOSTRU

Povestea iepurasului Bocanila

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Hello!

Luna, superbe pozele! Adelise are un zambet cuceritor .
Daca tu faci fotografiile acelea atat de frumoase vinde-mi si mie un pont...ce setari folosesti pentru a focaliza un personaj/ obiect? Ce aparat ai?


Mychy! Sa fii sanatoasa si iubita!

Andreea cu Alexandra Maria (05.07.2009) si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput