Fulgusori de nov-dec 2009 (145) - Hai Lavinia!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

asaaaaaaaa....

acum, dupa ce am dedicat cate un mesaj pt cele mai importante evnimente de azi, sa mesagerul Andre , multumim pt vesti si detalii.

am vazut poze noi... burtici frumoase de flavours, lorelix, dana.n,vazut si cat de frumos creste Annabelle, Lumi pot sa-ti spun ca te invidiez (in sensul bun al cuvantului) adica imi doresc sa fiu o mamica la fel de fericita pe cat pari tu in pozici, am admirat si noua burtica a Siminei


Andre, monis sunt constienta ca aveti mare dreptate in legatura cu bebe meu mic dar stiti si voi ca e aproape imposibil sa nu te stresezi cat de putin acolo, de-acum (vb ta monis) oricum nu mai creste ca Fat-Frumos(cat altii in 7 ani), important e sa fie sanatoasa .


Anca 38+ Sabina Ioana

ASTEPT SA-MI DESCOPAR

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

'elo burtix!

Am vorbit si eu de diminesata cu Lavi....da' pana m-am dezmeticit, cuscra mea v-a dat detaliile cele mai importante

...dati-mi ma mai repet si eu..ca sa ma dau importanta, nah ....stiti ca nu a mai apucat tg mures, a nascut la reghin cu 2 medici si 6 anestezisti..s-a chinuit toata noaptea de aseara de la 11 pana acum de dimineata..la ora 9 era inca sub anestezie..era slabita..a zis ca doare f tare la nastere (pb se referea la cea naturala)....insa, rezultatul a fost nepretuit..un Rares fumos, de 3200 gr.


krelia 37+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina_bulina spune:

Buna! Ma numesc Adina (mamici de pufuleti de ianuarie - februarie 2010) si am si eu nevoie cat mai repede de o programare la dr. Pop Adrian Mircea (la Diagnosis). Am probleme serioase. Va rog, daca aveti voi programare si nu puteti merge sau auziti pe cineva care vrea sa renunte, nu ezitati sa imi spuneti. Pot primi raspunsul si pe mailul meu dumitrache.adina@yahoo.com sau pe tel. 0728 17 97 53. Va multumesc din suflet!


26+ Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

shtephy, ionela, strumfy, laurairina, lyly, LauraG, Andre, magda, pirelia, alinus, monis, simonette, mariaandrea, Lumi, Ancutza, Camy, va multumesc din suflet pt. urari.
shtephy - esti prima persoana care m-a felicitat , iar laureiirina ii multumesc special pt. lista de urari, asa e, mi le-as dori pe toate, cred ca te-ai gandit mai bine decat as fi facut-o chiar eu.

acum va invit la masa, avem ciorba de pui de tzara , salata boeuf, friptura de pui, ciocolata de casa, tort si de baut pepsi / cola si must.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

in alta ordine de idei, felicitari laviniei - recuperare usoara si bebe sanatos si mancacios. o asteptam cat de curand sa ne povesteasca exact cum a fost si cu pozici, bineinteles.

eu cu somnul meu pierd toate nasterile in direct... mai ales ca vad ca mai mult noaptea se produc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

si pt ca nu trebuie sa ratez cinstea de la Iasi....

La multi ani Ramonik - tot ce-ti doresti tu sa se implineasca, sanatate tie si TUTUROR celor dragi tie!


krelia 37+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

RAMONIKA, multumim de cinste.
ink o data iti spun LA MULTI ANI! impreuna cu toate urarile de bine. Nastere usoara si copil sanatos!

Lili 37 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ramonika vaaaaaaaaaaaai dar cate bunataturi ai tu acolo....

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


38+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 2-3 ZILE

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neata fetele, LAVI sa-ti traiasca baiatul sa fiti fericiti, dupa o noapte in care am visat ca mi s-a rupt apa, ma trezesc dimineata si vad mesaj de la LAVI - mi s-a rupt apa

floricik - felicitari pt vestile bune, tineti-o tot asa

35+ Remus Andrei
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
www.petitieonline.ro/petitie-p47134046.html" target="_blank">petitie de semnat
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:


bei...stati la rand, ca io's prima, da???iami iami...vreau din toate!!!

PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 38+ Mara Teodora
AMR 2 saptamani !!
poze

Mergi la inceput